Ремонт Apple MacBook

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт Apple MacBook
Зворотній дзвінок
Ціни на ремонтні роботи
Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту) від 10 хв від 250 грн
Заміна акумулятора / батареї від 10 хв від 350 грн
Заміна дисплея / матриці від 20 хв від 700 грн
Програмний ремонт від 30 хв від 350 грн
Профілактика (чистка системи охолодження, кольорів, заміна термопасти) від 20 хв від 490 грн
Корпусні роботи (кришки акб, рамки, скла) від 20 хв від 550 грн
Заміна / відновлення шлейфів від 30 хв від 650 грн
Заміна системних роз'ємів, камер, мікрофонів, динаміків від 40 хв від 650 грн
Складний електричний ремонт плати від 60 хв від 670 грн
Заміна клавіатури Macbook від 40 хв від 550 грн
Ремонт залитих Macbook від 60 хв від 670 грн
Заміна тачпада (touchpad) на MacBook від 20 хв від 550 грн
Заміна материнської плати від 60 хв від 1050 грн
Установка і настройка Windows від 50 хв від 350 грн
Ремонт зарядного пристрою і БЖ MacBook від 30 хв від 700 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту MacBook є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.


MacBook - це різновид портативного комп'ютера, по суті - той же ноутбук, але з деякими принциповими відмінностями:

 • дуже висока продуктивність;
 • як і у всій продукції Apple, дизайн Mac дуже стильний;
 • операційна система, встановлена ​​на всіх пристроях Apple;
 • хороший тачпад, з яким не потрібні додаткові пристрої;
 • зручна клавіатура;
 • тривала робота від батареї;
 • якісний динамік.

Дізнавшись, скільки коштує MacBook, багато хто воліє купити звичайний ноутбук. Але ціна MacBook обгрунтована неймовірною функціональністю і високою якістю кожної деталі, зручною ергономікою клавіатури..


Основні несправності MacBook

Абсолютно вся техніка з часом зношується і MacBook - не виняток. До типових несправностей природного характеру відносяться:

Несправність жорсткого диска MacBook: основні ознаки в роботі операційної системи і поява на екрані знака питання. У цьому випадку необхідна термінова заміна цієї деталі.

Перегрівання MacBook: дуже небезпечно для будь-якої техніки, MacBook не є винятком, тому його краще не допускати, періодично звертаючись до сервісного центру, де зроблять чистку ноутбука і зможуть замінити термопасту.

Проблема з живленням MacBook: основною її ознакою є те, що пристрій просто не включається. Така несправність часто тягне за собою заміну акумулятора.

Ремонт може бути потрібним і через неправильну експлуатацію MacBook, викликає такі несправності:

 • проблема читання дисків, викликана механічним пошкодженням (після чого дисковод доводиться замінити);
 • несправність після попадання вологи - дуже серйозна несправність, тому сказати, чи можливо полагодити після такого ноутбук Mac, не вийде до проведення діагностики фахівцем;
 • розрив шлейфа після падіння ноутбука - нескладно відремонтувати, досить його замінити і MacBook запрацює;
 • залипання кнопок клавіатури.

Наслідки і самостійна заміна деталей Apple MacBook

Більшість власників MacBook розуміє, що, купуючи техніку з високою ціною, потрібно буде здійснювати періодичну профілактику та діагностику в сервісі, вартість якої теж немаленька.

Деякі, стикаючись з тим, скільки коштує техобслуговування у сервісному центрі, вирішуються на самостійне чищення, заміну деталей і ремонт. Такі експерименти закінчуються дуже погано - іноді техніку не виходить відновити.

Переваги ремонту техніки Apple в SMART-Service

Спеціалісти сервісного центру, для яких виправлення первинної несправності було б легким завданням, не завжди можуть впоратися з наслідками некомпетентного ремонту. Так відбувається в декількох випадках:

 • при спробі полагодити одну деталь, зачіпаються і пошкоджуються всі сусідні;
 • неправильна установка приводить до замикання;
 • неякісна або невідповідна деталь провокує ще більшу несправність.

Сервісний центр «SMART-Service» в Одесі - це та ремонтна майстерня, якою не страшно довірити свою техніку Apple.

Всі фахівці сервісу - майстри своєї справи, які постійно займаються підняттям власного професійного рівня. Працівників «SMART-Service» не здивуєш новинками техніки, вони знаходять спосіб відремонтувати будь-який пристрій максимально відповідними методами.

Навіть термінові замовлення, особливо затребувані серед відпочиваючих в Одесі, виконуються з великою акуратністю і точністю, за абсолютно невелику вартість.

Ремонт Apple MacBook - фото 2
29.08.2015
Спасибо огромное за квалифицированный ремонт! Очень остался доволен вашим сервисом! Спасибо за скидки! Девушкам за стойкой отдельное спасибо за их приветливость и оперативность. На все мои пропущенные звонки в сервис девушки со стойки перезвонили, вежливо извинились и быстро обработали мои вопросы!
Влад Чижевский
Ремонт Apple MacBook - фото 3
17.11.2018
Скажу честно , первый раз отдал в ремонт технику , MacBook Air A1466 i5 2012 года , перегорела плата оперативной памяти после того как ребёнок разлил случайно воду , плата интегрированная ( впаянна в материнскую) был в iSop , озвучили цену в 5900 грн , на следующий день поехал забрал , цена просто нереальная , был ещё у ребят на Таирово , цена норм , но не было в наличии плат , ехал на работу и увидел вашу вывеску ( честно она не очень заметна , просто стоял в пробке на Канатной и увидел ) думаю зайду и спрошу что по чем и делают ли , делают , сначала попросили 350 грн за диагностику , хотя я уже знал в чем причина , и мне она не нужна в принципе , ну думаю Бог с вами , цену озвучили более чем в два раза дешевле у конкурентов , хотя цену мне парень написал вообще на олх, когда я им там задал вопрос , цена осталась та же и в сервисе , вообщем сутки работаю с маком проблем нет , сделали четко , но чуть дольше чем обещали , но главное результат , и аванс в 350 грн учли в стоимость ремонта , так что скажу одно , стоить доверить этим ребятам вашу технику , я надеюсь не скоро к ним попаду ))) но всё же цена намного дешевле , поверьте я объехал очень много сервисов и тех кто считает себя представителями ( хотя из в нашей стране априори нету ) гуд ребятам ! Успехов , и спасибо мастеру !)
Геннадий