Заміна системної плати

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок
 
Ціни на ремонтні роботи
Складний електричний ремонт BGA мікросхем від 60 хз від 450 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різної якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.


Головною деталлю в будь-якому телефоні по праву вважають системну плату. Саме вона об'єднує і організовує співпрацю між такими елементами сучасного електронного пристрою, як центральний процесор, дисплей, тачскрін, динаміки, мікрофон, функціональні клавіші і т. Д. Тому працездатність даної деталі є пріоритетом для нормально функціонуючого телефону. Чим більш сучасним і продуктивним є девайс, тим потужніша і складна системна плата в ньому встановлена.

Але, як і будь-який інший пристрій, телефон може зламатися. Несправність вищеописаної деталі, як правило, призводить до повної втрати працездатності девайса. Так як до плати підключені всі інші деталі, її заміна - процес досить складний і вимагає чіткого розуміння проведених дій.

Наш сервіс-центр в Одесі пропонує послуги з ремонту та заміни деталей для всіх моделей мобільних пристроїв за невисоку ціну. Попередня діагностика, точне обладнання і досвідчені фахівці - гарантія швидкої і якісної роботи.

 

Причини поломок системних плат телефонів

 

Несправності в системній платі можуть виникнути через наступних негативних факторів:

  • потрапляння великої кількості води на корпус пристрою - деякі сучасні моделі смартфонів захищені від негативного впливу вологи, але тільки мала частина з них може перебувати під водою без отримання збитку;
  • механічні пошкодження - якщо девайс часто падав, піддавався негативному механічній дії або були спровоковані серйозні деформації корпусу, деталі всередині пристрою просто могли поламатися;
  • скачки напруги, спав елементи електроніки в телефоні - такі пошкодження характерні при використанні неоригінальних зарядних пристроїв, характеристики яких відрізняються від показань по струму і напрузі, встановлених виробником;
  • проведення неякісного ремонту або використання запчастин низької якості.

Щоб замінити системну плату на нову, варто скористатися послугами високопрофесійних майстрів. Наш сервіс-центр в Одесі пропонує швидкий і якісний ремонт для будь-яких моделей електронних пристроїв. Невисокі ціни і гарантія на виконану роботу допоможуть знизити витрати на обслуговування девайса.'

Вас також може зацікавити:

 
Фото
08.12.2018
Благодарю за быстрый и качественный ремонт электронной книги. Цена для меня - пенсионера оказалась доступной. Получила грамотную консультацию, тронута доброжелательным отношением.
Евгения
Фото
13.04.2017
Заказывал по «новой почте» батарею hp probook 4510s, прислали немного не ту модель, отправил обратно поменяли без проблем (за пересылку ничего не заплатил) остался доволен!
Игорь