Заміна системної плати мобільного телефону

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

 Заміна системної плати мобільного телефону
Зворотній дзвінок
 
Ціни на ремонтні роботи
Складний електричний ремонт BGA мікросхем від 60 хз від 450 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різної якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

Головною деталлю в будь-якому телефоні по праву вважають системну плату. Саме вона об'єднує і організовує співпрацю між такими елементами сучасного електронного пристрою, як центральний процесор, дисплей, тачскрін, динаміки, мікрофон, функціональні клавіші і т. Д. Тому працездатність даної деталі є пріоритетом для нормально функціонуючого телефону. Чим більш сучасним і продуктивним є девайс, тим потужніша і складна системна плата в ньому встановлена.

Але, як і будь-який інший пристрій, телефон може зламатися. Несправність вищеописаної деталі, як правило, призводить до повної втрати працездатності девайса. Так як до плати підключені всі інші деталі, її заміна - процес досить складний і вимагає чіткого розуміння проведених дій.

Наш сервіс-центр в Одесі пропонує послуги з ремонту та заміни деталей для всіх моделей мобільних пристроїв за невисоку ціну. Попередня діагностика, точне обладнання і досвідчені фахівці - гарантія швидкої і якісної роботи.

Причини поломок системних плат телефонів

Несправності в системній платі можуть виникнути через наступних негативних факторів:

  • потрапляння великої кількості води на корпус пристрою - деякі сучасні моделі смартфонів захищені від негативного впливу вологи, але тільки мала частина з них може перебувати під водою без отримання збитку;
  • механічні пошкодження - якщо девайс часто падав, піддавався негативному механічній дії або були спровоковані серйозні деформації корпусу, деталі всередині пристрою просто могли поламатися;
  • скачки напруги, спав елементи електроніки в телефоні - такі пошкодження характерні при використанні неоригінальних зарядних пристроїв, характеристики яких відрізняються від показань по струму і напрузі, встановлених виробником;
  • проведення неякісного ремонту або використання запчастин низької якості.

Щоб замінити системну плату на нову, варто скористатися послугами високопрофесійних майстрів. Наш сервіс-центр в Одесі пропонує швидкий і якісний ремонт для будь-яких моделей електронних пристроїв. Невисокі ціни і гарантія на виконану роботу допоможуть знизити витрати на обслуговування девайса.'

Вас також може зацікавити:

 Заміна системної плати мобільного телефону - фото 2
28.11.2016
Замена батареи в МакБуке Про. За день заказали и получили батарею, за час все поставили и протестировали. Вышло значительно быстрее и дешевле, чем в авторизованных сервисных центрах за пределами Украины.
Eugene Rozov
 Заміна системної плати мобільного телефону - фото 3
13.02.2018
Спасибо большое за качественное и быстрое обслуживание, очень приятный персонал! Заглючил гироборд, за 5 минут сделали!
Женя