Ремонт сигвеїв

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт сигвеїв
Зворотній дзвінок

Ціни на ремонт сігвеїв в сервісному центрі Одеса, SMART Service

Послуги Ціни від
Діагностика  400 грн
Забір по Одесі  250 грн
Збір нової батареї  3000 грн
Ремонт колеса в т. ч. збирання/розбирання (шиномонтаж)  800 грн
Заміна роз'ємів  500 грн
Ремонт/заміна датчиків  600 грн
Заміна плати  800 грн
Заміна BMS  1000 грн
Заміна плати, паяння плати 1000 грн
Ремонт зарядного пристрою 500 грн
Ремонт мотор-колеса 1500 грн
Ремонт амортизаторів 500 грн
Заміна колодок 500 грн
Освітлення 500 грн
Паяння корпусу  500 грн

Сігвей є досить популярним міським видом електротранспорту. З його допомогою багато людей щодня дістаються роботи. За рівнем зручності сігвеї перевершують електросамокати.

Тому дуже неприємно, коли пристрій вийшов з ладу, а гарантія на нього вже закінчилася.

Найчастіші несправності сігвеїв

Не можна сказати, що ремонт цього транспортного засобу занадто складний, особливо якщо порівнювати з ремонтом персонального комп'ютера або смартфона. Проте через не надто великий асортимент деталей у наявності, різноманітності підходу виробників до складання, проблеми із заміною та лагодженням тих чи інших компонентів цілком можливі. Якщо ж ви хочете, щоб ремонт був швидким і недорогим, можуть виникнути серйозні труднощі, адже хороших фахівців з сигвеїв не так, щоб багато.

Згідно з відгуками в мережі, найчастіше дані пристрої виходять з ладу з тих самих причин і пов'язаних з ними поломок. Це:

 • Вихід з ладу акумулятора.

Через тривале простоювання поза сезоном батареї часто втрачають ємність, через що подальша експлуатація сігвею стає неможливою. Також варто розуміти, що акумулятор – це розхідник, і як би правильно з ним не поводилися, рано чи пізно настане момент його заміни. Поміняти цю деталь у цільному та герметичному корпусі електричного транспорту зі складним розпаюванням під силу тільки досвідченому майстру.

 • Несправність двигуна.

Якщо акумулятор в порядку, але колеса все одно не крутяться, справа може бути у двигуні. Пов'язано це можливо як з окисленням контактів і потраплянням механічних частинок у пристрій, і чимось серйознішим. У будь-якому випадку знадобиться консультація та діагностика.

 • Відмова роботи гіроскопічних датчиків.

Без гіроскопічних датчиків подальша експлуатація пристрою стає неможливою. Найчастіше це трапляється через механічні удари або потрапляння всередину корпусу води й замикання останніх. Ціна нових датчиків цілком прийнятна, проте важливо підібрати модель, що підходить саме для вашого виробника сігвеїв, і правильно припаяти її до материнської плати.

 • Проблема з проводкою.

Виражається у нетиповій поведінці транспортного засобу (ривки, нестабільна робота, слабка чутливість), погана робота або повне нефункціонування кнопок інтерфейсу, відключення габаритних вогнів тощо. В цьому випадку справа може бути в окисленні контактів, попаданні вологи в ЕБЖ. Діагностика при цьому є обов'язковою.

Будь-яка несправність пристрою може призвести до серйозних пошкоджень і навіть травм, тому зверніться за консультацією до сервісного центру у разі виникнення найменших неполадок.

Ціна ремонту сігвеїв в Одесі

Варто розуміти, що вартість і те, як швидко зроблять ремонт вашого сігвею багато в чому залежить від якості моделі та виробника. Адже це не ремонт електронної книги, де з ладу може вийти вся пара елементів. Конструкція електротранспорту складніша і багатокомпонентна. А в середньому прайс для Одеси виглядає приблизно так:

 • заміна пластикового корпусу – від 350 грн;
 • заміна двигуна колеса – від 450 грн;
 • заміна покришки – від 350 грн;
 • заміна акумулятора ‒ від 490 грн;
 • заміна елементів інтерфейсу – від 350 грн;
 • ремонт шлейфів – від 30 хв. від 550 грн;
 • калібрування системи – від 20 хв. від 350 грн;
 • заміна гнізд та роз'ємів, камер, динаміків ‒ від 500 грн.

Ціна не повинна надто відрізнятися, якщо йдеться про базові серійні сігвеї.

Переваги сервісного центру Smart-service в Одесі

Ці ціни актуальні й для сервісного центру Smart-service. До того, у вартість послуги вже входить діагностика обладнання для виявлення причин поломки, тому ви отримаєте високу якість ремонту без додаткових платежів, а більшість робіт майстра виконають протягом 30 хвилин!

Також Smart-service недорого надає послуги з ремонту планшетів, смартфонів, персональних комп'ютерів та іншої електроніки з гарантією. Позитивні відгуки задоволених клієнтів – найкраще підтвердження рівня обслуговування.

Ремонт сигвеїв - фото 2
10.02.2018
Большое спасибо смарт-сервису за обмен батареи. Я даже не надеялась что так будет. Рекомендую.
Наталия
Ремонт сигвеїв - фото 3
09.08.2016
Начитался отзывов и с волнением ждал когда сделают мою «соньку» и вот все в порядке. Надеюсь на догое пользование цена ремонта немного большая, но ведь и камера не из дешевых. Спасибо — молодцы. С ув. Павел — ЖЕРЕБКОВО.
ПАВЕЛ ВДОВИН