Заміна відеокарти iMac

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Заміна відеокарти iMac
Зворотній дзвінок

Відеокарту можна віднести до деталей моноблока Apple iMac, які потрібно періодично ремонтувати або замінити. Вона досить довговічна, проте, її несправності теж трапляються.

Ціни на ремонтні роботи

Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту)  від 20 хв 150 грн
Ремонт и замена  видеокарты iMac від 60 хв від 1050 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися по причині різної якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.
** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.


Є кілька ознак, що вказують на вихід з ладу графічного адаптера Apple iMac і необхідність ремонту:

 • темний екран у пристрою під час роботи;
 • періодично виникають артефакти, на кшталт смуг на екрані моноблока;
 • при спробі перевстановлення драйверів може виникнути синій екран;
 • проблеми з термодатчиком;
 • зависання і спотворення зображення.

Що стосується причин несправності відеокарти моноблока Apple iMac, то вони можуть бути наступні:

 • перегрів, який може статися в разі відмови системи охолодження або в результаті відсутності профілактичного чищення;
 • механічне пошкодження;
 • попадання вологи;
 • занадто висока продуктивність протягом довгого часу.

Оскільки під ремонтом відеоадаптера мається на увазі установка нового, то у всіх з представлених випадків його доведеться замінити.  Допомогти з цим можуть майстра «SMART-Service», який знаходиться в Одесі.

Заміна відеокарти на моноблоці

Особливість Apple iMac в тому, що підключення до нього відеокарти може здійснюватися двома способами:

1. Окремий.  Відеокарта для такого підключення являє собою мобільний дискретний модуль. Недолік ремонту такого модуля в тому, що знайти деталь для його заміни складно і ціна на неї не найменша.
2. Впаювання в материнську плату.  В цьому випадку деталь є відеочіпом і щоб її замінити, потрібно розпаяти старий чіп і встановити новий.  Вартість відеочипа трохи нижче, ніж модуля.

Для того, щоб займатися ремонтом відеокарти, будуть потрібні спеціальні інструменти і присоски - змінити щось в пристрої без їх допомоги неможливо, тому робитися це повинно тільки в сервісному центрі.

Заміна відбувається таким чином:

 • зняття екрану;
 • окрема відеокарта просто знімається, відеочіп - виймається з материнською платою і відділяється на спеціальному пристрої;
 • установка відеокарти;
 • збірка пристрою.

Сумісність відеокарт з Apple iMac

Знаючи, скільки коштує спеціальний відеоадаптер, багато хто хоче заощадити і замість того, щоб звернутися в сервісний центр і встановити нормальну деталь, намагаються самостійно підібрати варіант з низькою вартістю.

Потрібно зауважити, що графічні адаптери, не призначені для iMac, мають зовсім іншу конфігурацію, тому така заміна може закінчиться грунтовною поломкою пристрою, ціна на яку буде вище, ніж на початковий ремонт.  Тому краще відразу зверніться в один з кращих сервісів Одеси - «SMART-Service».

Заміна відеокарти iMac - фото 2
04.03.2019
Остался доволен произведенным ремонтом. После того, как ваши сотрудники поработали, на планшете снова стала работать камера. Не зависает и фотографии четкие!
Алексей
Заміна відеокарти iMac - фото 3
23.05.2017
Менял битое стекло на телефоне, телефон покупал в Цитрусе и соответственно в первую очередь обратился к ним. Мне назвали сумму на 400грн дешевле чем в Смарте, но почитав комментарии в интернете решил забросить эту идею и обратился в Смарт. В итоге остался доволен, телефон как новенький, ремонт в короткие срок. Сотрудник даже придержал закрытие магазина лично для меня пока я ехал на такси забрать телефон :) Спасибо ребята !!!
Жэка