Заміна відеокарти iMac

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Заміна відеокарти iMac
Зворотній дзвінок

Відеокарту можна віднести до деталей моноблока Apple iMac, які потрібно періодично ремонтувати або замінити. Вона досить довговічна, проте, її несправності теж трапляються.

Ціни на ремонтні роботи

Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту)  від 20 хв 150 грн
Ремонт и замена  видеокарты iMac від 60 хв від 1050 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися по причині різної якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.
** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.


Є кілька ознак, що вказують на вихід з ладу графічного адаптера Apple iMac і необхідність ремонту:

 • темний екран у пристрою під час роботи;
 • періодично виникають артефакти, на кшталт смуг на екрані моноблока;
 • при спробі перевстановлення драйверів може виникнути синій екран;
 • проблеми з термодатчиком;
 • зависання і спотворення зображення.

Що стосується причин несправності відеокарти моноблока Apple iMac, то вони можуть бути наступні:

 • перегрів, який може статися в разі відмови системи охолодження або в результаті відсутності профілактичного чищення;
 • механічне пошкодження;
 • попадання вологи;
 • занадто висока продуктивність протягом довгого часу.

Оскільки під ремонтом відеоадаптера мається на увазі установка нового, то у всіх з представлених випадків його доведеться замінити.  Допомогти з цим можуть майстра «SMART-Service», який знаходиться в Одесі.

Заміна відеокарти на моноблоці

Особливість Apple iMac в тому, що підключення до нього відеокарти може здійснюватися двома способами:

1. Окремий.  Відеокарта для такого підключення являє собою мобільний дискретний модуль. Недолік ремонту такого модуля в тому, що знайти деталь для його заміни складно і ціна на неї не найменша.
2. Впаювання в материнську плату.  В цьому випадку деталь є відеочіпом і щоб її замінити, потрібно розпаяти старий чіп і встановити новий.  Вартість відеочипа трохи нижче, ніж модуля.

Для того, щоб займатися ремонтом відеокарти, будуть потрібні спеціальні інструменти і присоски - змінити щось в пристрої без їх допомоги неможливо, тому робитися це повинно тільки в сервісному центрі.

Заміна відбувається таким чином:

 • зняття екрану;
 • окрема відеокарта просто знімається, відеочіп - виймається з материнською платою і відділяється на спеціальному пристрої;
 • установка відеокарти;
 • збірка пристрою.

Сумісність відеокарт з Apple iMac

Знаючи, скільки коштує спеціальний відеоадаптер, багато хто хоче заощадити і замість того, щоб звернутися в сервісний центр і встановити нормальну деталь, намагаються самостійно підібрати варіант з низькою вартістю.

Потрібно зауважити, що графічні адаптери, не призначені для iMac, мають зовсім іншу конфігурацію, тому така заміна може закінчиться грунтовною поломкою пристрою, ціна на яку буде вище, ніж на початковий ремонт.  Тому краще відразу зверніться в один з кращих сервісів Одеси - «SMART-Service».

Заміна відеокарти iMac - фото 2
11.07.2015
Ремонтировала фотоаппарат. Пришла в офис, милые девчонки рассказали что и как, оставила телефон, перезвонили, сказали цену и в тот же день починили! Классно все делают и действительно быстро. ВСЕМ СОВЕТУЮ!
Наталья Костенко
Заміна відеокарти iMac - фото 3
17.11.2018
Скажу честно , первый раз отдал в ремонт технику , MacBook Air A1466 i5 2012 года , перегорела плата оперативной памяти после того как ребёнок разлил случайно воду , плата интегрированная ( впаянна в материнскую) был в iSop , озвучили цену в 5900 грн , на следующий день поехал забрал , цена просто нереальная , был ещё у ребят на Таирово , цена норм , но не было в наличии плат , ехал на работу и увидел вашу вывеску ( честно она не очень заметна , просто стоял в пробке на Канатной и увидел ) думаю зайду и спрошу что по чем и делают ли , делают , сначала попросили 350 грн за диагностику , хотя я уже знал в чем причина , и мне она не нужна в принципе , ну думаю Бог с вами , цену озвучили более чем в два раза дешевле у конкурентов , хотя цену мне парень написал вообще на олх, когда я им там задал вопрос , цена осталась та же и в сервисе , вообщем сутки работаю с маком проблем нет , сделали четко , но чуть дольше чем обещали , но главное результат , и аванс в 350 грн учли в стоимость ремонта , так что скажу одно , стоить доверить этим ребятам вашу технику , я надеюсь не скоро к ним попаду ))) но всё же цена намного дешевле , поверьте я объехал очень много сервисов и тех кто считает себя представителями ( хотя из в нашей стране априори нету ) гуд ребятам ! Успехов , и спасибо мастеру !)
Геннадий