Розблокування iPhone

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок

Перепрошивання смартфона Apple - досить серйозна процедура, яку часто використовують для того, щоб зняти блокування, що з'явилося з різних приводів.

В кожному окремому випадку цей процес має свою специфіку. Щоб розблокувати iPhone або iPhone Plus потрібно визначитися з причиною блокування, їх зазвичай всього три:

 • забутий пароль;
 • він залочений під певного мобільного оператора;
 • блокування iCloud Activation Lock.

Як розблокувати iPhone

Всі три основні різновиди блокування відрізняються, тому розглядати їх потрібно окремо:


Блокування після неправильно введеного пароля

В цьому випадку доведеться розпрощатися зі своїми даними, якщо не була зроблена резервна копія. Але ось розблокувати iPhone можна трьома способами:

 • через iTunes - підходить, якщо смартфон Apple був раніше синхронізований з комп'ютером;
 • за допомогою сервісу iPhone, використовуючи свій обліковий запис;
 • через iTunes, запустивши відновлення.

З першими двома способами розблокування навряд чи виникнуть проблеми, а ось третій передбачає певний алгоритм дій:

 • підключення пристрою до комп'ютера;
 • запуск iTunes;
 • перезавантаження мобільного телефону натисканням кнопок Home і Power доти, поки на смартфоні не з'явиться значок iTunes;
 • у віконці, що з'явилося на моніторі комп'ютера натиснути кнопку «відновити»;
 • iTunes сам знайде і встановить відповідну й актуальну версію операційної системи.

Робота iPhone з певним оператором мобільного зв'язку

З такою проблемою стикаються покупці iPhone з Одеси, які придбали його з США і країн Європи за низькою вартістю. Розблокувати їх не вийде, але є два способи вирішення проблеми:

 • знайти спосіб додзвониться оператору і домовиться про зняття блокування, якщо термін контракту колишнього власника закінчився або якщо їм було надано номер договору (іноді доводиться заплатити озвучену оператором ціну);
 • використовувати спеціальну плату, яка служить адаптером, поєднуючи сім-карту і телефон; ціна на неї менше, ніж на офіційне розблокування, але вона може пошкодити телефон, що виллється в ще більшу вартість.

З такою проблемою бажано звернутися до фахівців, незважаючи на те, скільки коштує офіційне розблокування.
 

Блокування iCloud Activation Lock

Після перепрошивання смартфон Apple може блокуватися цією функцією. Ще одна причина - збій при спробі перепрошити пристрій. Таке часто відбувається, коли продаючи iPhone, колишній власник неправильно відв'язав його від свого облікового запису.

Звичайно, краще на етапі придбання переконатися у відсутності такої проблеми, але якщо таке вже сталося, можна зв'язатися з попереднім господарем або службою підтримки Apple.

Намагаючись самостійно збити настройки або перепрошити телефон можна дуже серйозно йому нашкодити.

Стикаючись з проблемою блокування, найкращим виходом буде довірити свій смартфон фахівцям сервісного центру «SMART-Service». Це дає додаткові гарантії, що пристрій не буде заблоковано остаточно, без можливості відновлення.

Дізнатися скільки коштує така процедура можна у консультантів сервісного центру в Одесі. Крім того, у професіоналів більше шансів на відновлення даних, завдяки досвіду в діагностиці і ремонті.

Фото
17.11.2018
Скажу честно , первый раз отдал в ремонт технику , MacBook Air A1466 i5 2012 года , перегорела плата оперативной памяти после того как ребёнок разлил случайно воду , плата интегрированная ( впаянна в материнскую) был в iSop , озвучили цену в 5900 грн , на следующий день поехал забрал , цена просто нереальная , был ещё у ребят на Таирово , цена норм , но не было в наличии плат , ехал на работу и увидел вашу вывеску ( честно она не очень заметна , просто стоял в пробке на Канатной и увидел ) думаю зайду и спрошу что по чем и делают ли , делают , сначала попросили 350 грн за диагностику , хотя я уже знал в чем причина , и мне она не нужна в принципе , ну думаю Бог с вами , цену озвучили более чем в два раза дешевле у конкурентов , хотя цену мне парень написал вообще на олх, когда я им там задал вопрос , цена осталась та же и в сервисе , вообщем сутки работаю с маком проблем нет , сделали четко , но чуть дольше чем обещали , но главное результат , и аванс в 350 грн учли в стоимость ремонта , так что скажу одно , стоить доверить этим ребятам вашу технику , я надеюсь не скоро к ним попаду ))) но всё же цена намного дешевле , поверьте я объехал очень много сервисов и тех кто считает себя представителями ( хотя из в нашей стране априори нету ) гуд ребятам ! Успехов , и спасибо мастеру !)
Геннадий
Фото
26.02.2019
Мне очень понравился ваш сервисный центр. Именно у вас прямо в день обращения по вполне приемлемой цене мне поставили новый корпус на телефон. Рекомендую вас!
Леша