Розблокування iPhone

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Розблокування iPhone
Зворотній дзвінок

Ціни на ремонтні роботи

Оновлення прошивки від 50 хв від 300 грн
Установка програм від 10 хв від 50 грн
Зняття розблокування від 50 хв уточнюйте

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися по причині різної якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.
** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.


Перепрошивання смартфона Apple - досить серйозна процедура, яку часто використовують для того, щоб зняти блокування, що з'явилося з різних приводів.

В кожному окремому випадку цей процес має свою специфіку. Щоб розблокувати iPhone або iPhone Plus потрібно визначитися з причиною блокування, їх зазвичай всього три:

 • забутий пароль;
 • він залочений під певного мобільного оператора;
 • блокування iCloud Activation Lock.

Як розблокувати iPhone

Всі три основні різновиди блокування відрізняються, тому розглядати їх потрібно окремо:

Блокування після неправильно введеного пароля

В цьому випадку доведеться розпрощатися зі своїми даними, якщо не була зроблена резервна копія. Але ось розблокувати iPhone можна трьома способами:

 • через iTunes - підходить, якщо смартфон Apple був раніше синхронізований з комп'ютером;
 • за допомогою сервісу iPhone, використовуючи свій обліковий запис;
 • через iTunes, запустивши відновлення.

З першими двома способами розблокування навряд чи виникнуть проблеми, а ось третій передбачає певний алгоритм дій:

 • підключення пристрою до комп'ютера;
 • запуск iTunes;
 • перезавантаження мобільного телефону натисканням кнопок Home і Power доти, поки на смартфоні не з'явиться значок iTunes;
 • у віконці, що з'явилося на моніторі комп'ютера натиснути кнопку «відновити»;
 • iTunes сам знайде і встановить відповідну й актуальну версію операційної системи.

Робота iPhone з певним оператором мобільного зв'язку

З такою проблемою стикаються покупці iPhone з Одеси, які придбали його з США і країн Європи за низькою вартістю. Розблокувати їх не вийде, але є два способи вирішення проблеми:

 • знайти спосіб додзвониться оператору і домовиться про зняття блокування, якщо термін контракту колишнього власника закінчився або якщо їм було надано номер договору (іноді доводиться заплатити озвучену оператором ціну);
 • використовувати спеціальну плату, яка служить адаптером, поєднуючи сім-карту і телефон; ціна на неї менше, ніж на офіційне розблокування, але вона може пошкодити телефон, що виллється в ще більшу вартість.

З такою проблемою бажано звернутися до фахівців, незважаючи на те, скільки коштує офіційне розблокування.

Блокування iCloud Activation Lock

Після перепрошивання смартфон Apple може блокуватися цією функцією. Ще одна причина - збій при спробі перепрошити пристрій. Таке часто відбувається, коли продаючи iPhone, колишній власник неправильно відв'язав його від свого облікового запису.

Звичайно, краще на етапі придбання переконатися у відсутності такої проблеми, але якщо таке вже сталося, можна зв'язатися з попереднім господарем або службою підтримки Apple.
Намагаючись самостійно збити настройки або перепрошити телефон можна дуже серйозно йому нашкодити.

Стикаючись з проблемою блокування, найкращим виходом буде довірити свій смартфон фахівцям сервісного центру «SMART-Service». Це дає додаткові гарантії, що пристрій не буде заблоковано остаточно, без можливості відновлення.

Дізнатися скільки коштує така процедура можна у консультантів сервісного центру в Одесі. Крім того, у професіоналів більше шансів на відновлення даних, завдяки досвіду в діагностиці і ремонті.

Розблокування iPhone - фото 2
29.11.2016
Принес ps3 на даунгрейд, сделали быстро и качественно. И ко всему прочему сонька начала работать тихо и перестала греться.
Нев Михаил
Розблокування iPhone - фото 3
14.07.2019
Отличный сервисный центр и я рад, что обратился именно к вам. теперь мой телефон работает и выглядит как новый. Новый корпус поставили аккуратно и починили динамики. Остался доволен произведенным ремонтом. После того, как ваши сотрудники поработали, на планшете снова стала работать камера. Не зависает и фотографии четкие!
Василий