Заміна корпусу

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок
Ціни на ремонтні роботи
Корпусні роботи (кришки акб, рамки, скла) від 20 хв від 250 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

Корпус мобільного телефону - один з найважливіших елементів пристрою, який є одночасно кріпленням для всіх деталей, захистом від пошкоджень і дизайнерською прикрасою для власника.

Виготовляють його з різних матеріалів, що дозволяє підібрати підходящу за вагою, розміром і тактильним відчуттям модель. Найбільш популярне рішення серед сучасних телефонів - це пристрої-моноблоки, лицева частина яких, як правило, повністю складається з екрану.

Завдяки використанню нових матеріалів, з яких виготовляють корпус, мобільні пристрої досить складно пошкодити або подряпати. Але часте використання або негативний механічний вплив можуть стати причиною появи потертостей і сколів, що призводить до необхідності скористатися послугами сервісів обслуговування і провести заміну пошкодженої деталі.

Причини пошкодження

Основними причинами пошкодження корпусу є наступне:

  • нанесення механічних пошкоджень за рахунок падінь, натискань, надмірної тряски;
  • деформація матеріалу внаслідок перегріву чи переохолодження;
  • природній знос. Будь-яка нова модель по закінченню декількох років втратить свій презентабельний вигляд і буде мати велику кількість потертостей і подряпин.

Завдяки швидкому розвитку технологій в області компонентів і матеріалів, корпуси сучасних пристроїв виготовляють спеціально зміцненими і стійкими до падінь і подряпин. Але навіть це не може захистити від деформацій і потертостей, які з часом з'являються навіть на найзахищенішій моделі. У такому випадку потрібно скористатися послугами нашого сервісу в Одесі, який пропонує якісні деталі за доступну ціну.

Переваги нашого сервісу

Наш сервіс-центр пропонує послуги по заміні деталей на оригінальні комплектуючі високої якості. Телефон з міцним корпусом допоможе зберегти пристрій в цілості навіть при серйозних навантаженнях і негативному механічному впливі. Якісні деталі відрізняються відсутністю зазорів, ударостійким матеріалом і красивим зовнішнім виглядом. Наш сервіс-центр в Одесі пропонує послуги діагностики, ремонту і заміни комплектуючих за доступну ціну в найкоротші терміни.

Вас також може зацікавити:

Фото
15.02.2016
Не работала кнопка включения на гелекси нот, сделали все быстро. Очень доволен работой и результатом, надеюсь в ближайшее время проблемы с кнопкой не будет. Спасибо.
Артур
Фото
12.07.2017
Привезла в ремонт свой ноут ASUS, с проблемой отключения его под нагрузкой, плюс неудачная переустановка системы и сильные повреждения нижней части корпуса, попросила сделать диагностику, боялась, что поломка серьезнее, на четвертый день ноутбук забрала домой как новенький, с родным восстановленным корпусом, обошлось вполне приемлемо даже по стоимости, думаю, что теперь на чистку и профилактику я теперь знаю куда возить свой ноут. Спасибо за быструю и качественную работу, хотя знаю, что забрать могла его на день раньше.
Ольга