Заміна корпусу

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок
Ціни на ремонтні роботи
Корпусні роботи (кришки акб, рамки, скла) від 20 хв від 250 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

Корпус мобільного телефону - один з найважливіших елементів пристрою, який є одночасно кріпленням для всіх деталей, захистом від пошкоджень і дизайнерською прикрасою для власника.

Виготовляють його з різних матеріалів, що дозволяє підібрати підходящу за вагою, розміром і тактильним відчуттям модель. Найбільш популярне рішення серед сучасних телефонів - це пристрої-моноблоки, лицева частина яких, як правило, повністю складається з екрану.

Завдяки використанню нових матеріалів, з яких виготовляють корпус, мобільні пристрої досить складно пошкодити або подряпати. Але часте використання або негативний механічний вплив можуть стати причиною появи потертостей і сколів, що призводить до необхідності скористатися послугами сервісів обслуговування і провести заміну пошкодженої деталі.

Причини пошкодження

Основними причинами пошкодження корпусу є наступне:

  • нанесення механічних пошкоджень за рахунок падінь, натискань, надмірної тряски;
  • деформація матеріалу внаслідок перегріву чи переохолодження;
  • природній знос. Будь-яка нова модель по закінченню декількох років втратить свій презентабельний вигляд і буде мати велику кількість потертостей і подряпин.

Завдяки швидкому розвитку технологій в області компонентів і матеріалів, корпуси сучасних пристроїв виготовляють спеціально зміцненими і стійкими до падінь і подряпин. Але навіть це не може захистити від деформацій і потертостей, які з часом з'являються навіть на найзахищенішій моделі. У такому випадку потрібно скористатися послугами нашого сервісу в Одесі, який пропонує якісні деталі за доступну ціну.

Переваги нашого сервісу

Наш сервіс-центр пропонує послуги по заміні деталей на оригінальні комплектуючі високої якості. Телефон з міцним корпусом допоможе зберегти пристрій в цілості навіть при серйозних навантаженнях і негативному механічному впливі. Якісні деталі відрізняються відсутністю зазорів, ударостійким матеріалом і красивим зовнішнім виглядом. Наш сервіс-центр в Одесі пропонує послуги діагностики, ремонту і заміни комплектуючих за доступну ціну в найкоротші терміни.

Вас також може зацікавити:

Фото
21.05.2018
Покупал экран для нетбука Acer. При покупке не учел всех особеностей подбора модели в результате чего выбраный мной экран не подошел. Ребята со Smart Service не оставили меня с моим горем на едине — подобрали и сами поменяли экран в моем нетбуке. Все очень оперативно, качество обслуживания на высочайшем уровне. В первые в жизни соприкоснулся с таким обслуживания в С. Ц. Всем рекомендую!
Виталий Данилюк
Фото
13.09.2016
Половина сервисов Одессы отказывались брать данную работу, а половина увенчалась сломанной флешкой и симкартой (Смарт сервис принялся сделать. Не думал что у них получится т.к. все надежды уже ушли… но ДА, они сделали это, качественно, быстро и надежно! Советую Всем! Тут сидят лучшие мастера Одессы!
Александр