Заміна корпусу мобільного телефону

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Заміна корпусу мобільного телефону
Зворотній дзвінок
Ціни на ремонтні роботи
Корпусні роботи (кришки акб, рамки, скла) від 20 хв від 250 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

Корпус мобільного телефону або смартфона - один з найважливіших елементів пристрою, який є одночасно кріпленням для всіх деталей, захистом від поломок, несправностей і дизайнерською прикрасою для власника.

Виготовляють його з різних матеріалів, що дозволяє підібрати підходящу за вагою, розміром і тактильним відчуттям модель. Найбільш популярне рішення серед сучасних мобільних телефонів - це пристрої-моноблоки, лицева частина яких, як правило, повністю складається з екрану.

Завдяки використанню нових матеріалів, з яких виготовляють корпус смартфону, мобільні пристрої досить складно пошкодити або подряпати. Але часте використання або негативний механічний вплив можуть стати причиною появи потертостей, поломок, несправностей і сколів на телефоні, що призводить до необхідності замовити послуги ремонту сервісів обслуговування і провести заміну пошкодженої деталі на запчастину, iншими словами, зробити ремонт гаджета для усунення поломок та несправностей фахівцем. Вартість роботи з ремонту зазвичай залежить від ступеня пошкодження.

Причини пошкодження

Основними причинами пошкодження корпусу смартфону є наступне:

  • нанесення механічних пошкоджень мобільного телефону за рахунок падінь, натискань, надмірної тряски у процесі роботи зі смартфоном;
  • деформація матеріалу смартфону внаслідок перегріву чи переохолодження;
  • природній знос мобільного телефону. Будь-яка нова модель смартфону по закінченню декількох років роботи втратить свій презентабельний вигляд і буде мати велику кількість потертостей і подряпин на корпусі телефону.

Завдяки швидкому розвитку технологій в області компонентів і матеріалів смартфону, корпуси сучасних пристроїв виготовляють спеціально зміцненими і стійкими до падінь, поломок і подряпин. Але навіть це не може захистити від деформацій і потертостей мобільного телефону, які з часом з'являються навіть на найзахищенішій моделі смартфону внаслідок тривалої роботи пристрою. У такому випадку потрібно скористатися послугами ремонту гаджетів фахівців нашого сервісного центру в Одесі, які пропонують якісні запчастини смартфону за доступною вартістю.

Переваги нашого сервісу

Фахівці нашого сервісного центру пропонують послуги щодо ремонту із заміною деталей на оригінальні комплектуючі високої якості. Телефон з міцним корпусом допоможе зберегти гаджет в цілості навіть при серйозних навантаженнях і негативному механічному впливі. Якісні запчастини відрізняються відсутністю зазорів, ударостійким матеріалом і красивим зовнішнім виглядом. Наш сервісний центр в Одесі пропонує послуги діагностики, ремонту і заміни комплектуючих смартфону за за доступною вартістю у в найкоротші терміни на замовлення.

Вас також може зацікавити:

Заміна корпусу мобільного телефону - фото 2
10.02.2018
Большое спасибо смарт-сервису за обмен батареи. Я даже не надеялась что так будет. Рекомендую.
Наталия
Заміна корпусу мобільного телефону - фото 3
20.02.2019
Спасибо вам за хорошее обслуживание. Чинили электронную книгу, у меня перестала работать подсветка и вы быстро смогли исправить данную проблему. Теперь устройство работает отлично.
Ростислав