Ремонт iPhone XR

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт iPhone XR
Зворотній дзвінок
Ремонт iPhone XR
Ціни на ремонтні роботи
Ремонт Iphone XR
Діагностика (сплачується у разі відмови від ремонту) від 10 хв 150 грн
Заміна скла 30 хв 1650 грн
Заміна дисплея 30 хв від 2750 грн
Заміна акумулятора 20 хв 1105 грн
Заміна корпуса 40 хв 2450 грн
Оновлення (програмний ремонт) 15 хв 350 грн
Заміна основної камери 30 хв 2260 грн
Заміна фронтальної камери 30 хв 2040 грн
Заміна шлейфа зарядки 40 хв 750 грн
Заміна динаміка 40 хв 665 грн
Заміна мікрофона 40 хв 995 грн
Заміна шлейфа кнопок гучності 30 хв 550 грн
Заміна скла камери 40 хв 720 грн
Заміна WI-Fi модуля 120 хв уточнювати
Заміна контролера сенсора 120 хв уточнювати
Заміна контролера дисплея 120 хв уточнювати
Заміна контролера живлення 120 хв уточнювати
Заміна контролера заряда Tristar U2 120 хв уточнювати
Заміна аудіокодека 120 хв уточнювати
Чистка плати ультразвуком після потрапляння рідини від 30 хв 500 грн
Заміна вібромотора Taptic Engine 30 хв уточнювати
Заміна антени WI-FI 30 хв 450 грн
Заміна кнопки вмикання 30 хв 750 грн
Пайка (складний ремонт плати) від 30 хв уточнювати
Реболлінг центрального процесора від 180 хв уточнювати
* Ціна зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.
** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.


Нещодавно корпорація Apple випустила нову лінійку iPhone Х, що втілила в собі незмінну якість і нові приголомшливі функціональні можливості. Тому Одеса з нетерпінням чекала появи моделі iPhone XR. Для тих, хто погодився заплатити чималу ціну за цей девайс, його несправність стає справжнім потрясінням. Повернути несправний прилад до життя в найкоротший термін допоможуть фахівці «SMART-Сервіс».

Причини несправностей Айфон XR

Користувачі iPhone XR в Україні можуть розраховувати на відмінне гарантійне обслуговування в сервісних центрах Apple. Але при несправності з вини користувача або після закінчення гарантії сервіс виробника може неприємно вразити вартістю послуг. Ми пропонуємо ремонт в Одесі не гіршої якості за набагато нижчою ціною. Несправність Айфон XR часто трапляється через:

  • попадання в корпус вологи або пилу;
  • сильних ударів;
  • зносу окремих комплектуючих.

З будь-якої з цих проблем здатні впоратися досвідчені інженери нашої майстерні.

Потрапляння вологи

iPhone XR набагато краще захищений від вологи, ніж його попередники iPhone 7 Plus і Айфон 8 Плюс. Але зовнішнє пошкодження корпусу смартфона з подальшим попаданням вологи, тривале перебування у воді, падіння на глибину або вплив агресивних рідин здатні вивести з ладу навіть надійний смартфон. Відновити пристрій в цьому випадку допоможуть інженери нашого сервісного центру після ретельної діагностики несправностей. Попадання пилу в роз'єми також може згубно позначитися на працездатності айфона. Очищення їх від забруднень краще довірити професіоналам.

Сильні удари

iPhone XR - це потужний металевий корпус і ударостійке скло, здатне витримати удари середньої сили. Але серйозне падіння все ж може привести до появи тріщин на поверхні або виходу з ладу окремих елементів пристрою. За невисокою ціною ми усунемо зовнішні дефекти, а також відновимо функціональність смартфона, зробивши ремонт несправних контактів і замінивши пошкоджені комплектуючі.

Несправність деталей

Згодом навіть якість Apple підводить. Несправність контролера живлення, неможливість підключення до Wi-Fi,несправність кнопки Power або клавіші регулювання гучності, несправність батареї в Айфон XR - причини, щоб звернутися до нас для ремонту.

Чому «SMART-Сервіс»?

Наш сервісний центр в Одесі проводить ремонт швидко і якісно, завдяки роботі сертифікованих інженерів. Звернення до нас - це завжди:

  • оригінальні комплектуючі;
  • швидкість роботи;
  • збереження конфіденційності.

З нами ваш Айфон XR зможе радувати бездоганною роботою ще довгі роки до виходу більш досконалої моделі.

Ремонт iPhone XR - фото 3
18.09.2018
Обожаю этих ребят за: БЫСТРО=КАЧЕСТВЕННО=ДОВЕРИЕ=ЦЕНА! В моей работе мне очень важно СКОРОСТЬ. Всегда очень быстро! ДОВЕРИЕ: я отдаю технику свою со всеми открытыми приложениями паролями, с которыми можно в Африку завтра же улететь))) И Ноут 2 раза и тел уже 3 раза чинили и всегда как надо и не дороже рынка! И объясняют все спокойно и доходчиво, так что и блондинка (как я) все поймет)
МАрина Бахмацкая
Ремонт iPhone XR - фото 4
26.02.2019
Хочу сказать вам большое спасибо за быстрый ремонт моего телефона. Полностью восстановили его работу после того, как он у меня искупался :) работает все, и данные не потерялись!
Arkadiy