Ремонт інверторів РК моніторів

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок

В роботі LCD моніторів основну роль виконує джерело світла, яке, проходячи через рідкокристалічну матрицю, виводить яскраве і контрастне зображення на екран. При виході з ладу інверторів або ламп підсвічування монітора зображення може подаватися на РК панель спотворено або пропадати зовсім. Якщо виникають такі несправності, слід звернутися за допомогою до фахівців.

Будова і принципи роботи інверторів підсвічування моніторів

У LCD моніторах для підсвічування РК панелі використовуються люмінесцентні лампи. Вони розміщуються, як правило, у верхній і нижній частинах дисплея. Їх безперебійне функціонування забезпечується за допомогою інверторів, які запускають прилади освітлення матриці при напрузі в 1500 В і більше і підтримують їх роботу при напрузі величиною до 1000 В.

Обладнання одночасно виконує кілька функцій:

  • здійснює перетворення постійної напруги в змінну;
  • діє як регулятор управління яскравістю;
  • стабілізує і регулює струм ламп підсвічування;
  • захищає від перевантаження устаткування і короткого замикання.
Якщо обладнання виходить з ладу, порушується вся схема підсвічування монітора.

Ознаки несправності обладнання

Вихід з ладу інверторів відбивається на якості зображення. Воно може транслюватися на екран з рожевим відтінком. Також часто спостерігається повна відсутність зображення на РК панелі. Його не видно, якщо не працюють лампи підсвічування, але ви зможете помітити його, якщо направите на дисплей яскраве джерело світла.

Специфіка ремонту інвертора підсвічування

Складність у виконанні ремонтних робіт полягає в необхідності проведення комплексної діагностики обладнання.

Зазначені симптоми можуть свідчити про вихід з ладу різних частин обладнання, тому, перш ніж приступити до ремонту, майстер повинен провести перевірку функціонування приладів підсвічування, інвертора і інших деталей (електролітів і електролітичних конденсаторів, шлейфів).

Також перевіряється частота подачі імпульсів, робота формувача імпульсів, який керує яскравістю світіння ламп.

Переваги ремонту в сервісному центрі SMART-Service в Одесі

Якщо ви хочете здійснити ремонт монітора або заміну його комплектуючих в Одесі за доступною ціною, вибирайте для таких цілей перевірені сервіс-центри. Це необхідно, якщо ви бажаєте продовжити термін служби LCD екрана.

Сервіс-центр SMART-Service гарантує якість надаваних послуг і робіт, що проводяться. Досвідчені майстри з високою точністю проведуть заміну необхідних деталей дисплея, підібравши їх потрібну модифікацію, за вигідною для вас ціною.

Фото
10.08.2015
Грамотные сотрудники, оперативная работа. Остался доволен.
Никита
Фото
22.07.2015
В айфон6 попала морская вода, пропал звук. Пришла — почистили динамик, телефон как новый. И менять не пришлось микрофон. Отличная лаборатория по ремонту, отношение теплое и вежливое. Молодцы! Пять звезд!
Эвелина