Ремонт зарядних станцій Екофлоу (EcoFlow)

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт зарядних станцій Екофлоу (EcoFlow)
Зворотній дзвінок

Ціни на ремонт зарядних станцій Екофлоу (EcoFlow) у сервісному центрі Одеса, SMART Service

Послуги Ціни від
Мінімальна вартість послуг  750 грн
Ремонт 1 категорії*  1080 грн
Ремонт 2 категорії*  1980 грн
*Вартість запчастин(сплачується окремо)  10 грн

За часів складної енергетичної ситуації та непередбачуваності потрібно бути готовим до тривалих відключень світла. Пережити ці важкі часи вам допоможе зарядна станція, проте їй, як і будь-якій іншій техніці, властиво виходити з ладу. Компанія Smart Service надає професійні сервісні послуги у сфері ремонту та обслуговування електронного обладнання, зарядних станцій Ecoflow.

Компанія піклується про якість сервісу та покращує його. Висококваліфіковані фахівці за доступною ціною виправлять поломку обладнання. Smart Service ручається за ремонт техніки, тому надає гарантію на всі види робіт, а також зробити все якісно та недорого. Клієнт може принести зламаний електронний пристрій та за недорогу ціну отримати обслуговування від однієї з провідних компаній на ринку ремонтних послуг.

Види сервісних робіт для обладнання Екофлоу

Smart Service підходить до питання ремонту комплексно та працює в різних напрямках:

  • Повний технологічний цикл послуг. До нього входять профілактика, діагностика та післягарантійний ремонт зарядних станцій Екофлоу.
  • Оптова та роздрібна торгівля оригінальними деталями на всі види техніки відомих брендів. Ви можете придбати всі необхідні деталі прямо зі складу.
  • Онлайн-консультація з досвідченим співробітником компанії. Він легко зорієнтує ціну майбутнього ремонту і дасть попередню оцінку поломки.

Штат співробітників постійно розширюється та проходить додаткову підготовку, яка підвищує якість послуг. Майстри швидко проведуть діагностику та дадуть точні рекомендації щодо ремонту обладнання Ecoflow.

Переваги сервісного центру Smart-service в Одесі

Smart Service може запропонувати клієнтам такі переваги:

  • індивідуальний підхід до кожного клієнта та готовність взятися за найскладніші випадки та зробити все недорого та швидко (позитивні відгуки багатьох клієнтів можуть це підтвердити);
  • власний склад оригінальних комплектуючих запчастин, якість яких не викликає сумнівів;
  • 100% гарантія на всі комплектуючі та надані послуги — компанії довірилися безліч власників дорогої техніки та залишилися задоволеними (сервісний центр має безліч позитивних відгуків);
  • наявність безлічі інших сервісних послуг, будь то ремонту роутерів, інверторів, телевізорів і т.п.

Smart Service – це компанія з високим рівнем довіри клієнтів, для якої якість має найвищий пріоритет. Зателефонуйте нашій гарячій лінії, якщо хочете викликати майстра або отримати консультацію, або ж приходьте до нашого головного офісу в Одесі.

Ремонт зарядних станцій Екофлоу (EcoFlow) - фото 2
12.01.2018
По роду занятий имею дело с несколькими фирмами по ремонту и запчастям , могу сказать следующее : тут всё быстро , просто , правильно , компетентно ! Удачи и так держать .
Виталий .
Ремонт зарядних станцій Екофлоу (EcoFlow) - фото 3
01.08.2015
Прекрасный сервис!) Мой смартфон починили за несколько часов, заработал как новенький, а вечером мне нужно было на поезд. Персонал очень вежливый, постарались максимально помочь с решением проблемы! В общем, большое человеческое спасибо!
Надежда