Заміна HDD на SSD iPod

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок
Ціни на ремонтні роботи
Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту) від 10 хв 150 грн
Заміна HDD на SSD iPod 40 хв 550 грн
Заміна / відновлення внутрішніх шлейфів 40 хв 350 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різної якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.
** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.


Причин у несправностей жорсткого диска, що призводять до того, що його доводиться міняти, не так багато.

 На mp3 плеєрі iPod, iPod touch і iPod classic, це:

 • перепад температури;
 • тривалий вплив спеки або холоду;
 • перепади напруги при заряджанні;
 • неправильне підключення кабелів;
 • удари важким предметом;
 • падіння з висоти;
 • природній знос.

Від зовнішніх пошкоджень жорсткий диск mp3 плеєра Apple iPod страждає досить рідко, в основному, причина несправності - знос. Вирішити її можна за допомогою заміни накопичувача пам'яті на новий. Полагодити його неможливо. Вартість такої процедури в Одесі невисока, а ось ціна самого HDD залежить від моделі пристрою.

Ознаки несправності жорсткого диска можуть бути різними, але найпоширеніший варіант - висвічується знак питання.

Особливості ремонту HDD iPod

При появі ознак несправності жорсткого диска Apple iPod, бажано відразу віднести пристрій в ремонт для його заміни. Робитися він повинен тільки в хороших сервісних центрах Одеси, наприклад в «SMART-Service».

Особливість заміни жорсткого диска в тому, що для того, щоб його поміняти, необхідно витягнути материнську плату і вірно відключити інтерфейс. Це досить важко зробити так, щоб нічого не пошкодити, крім того, потрібно правильно встановити його на місце.

Переваги заміни HDD на SSD

Величезний мінус жорстких дисків Apple iPod - високий ступінь зносу і чутливість до пошкоджень. Іноді навіть невеликий струс пристрою здатен його пошкодити. Дані, які були на ньому записані, можуть відновити тільки досвідчені фахівці.

В Одесі це можуть бути майстри сервісного центру «SMART-Service», вони також допоможуть якісно замінити деталь. Ціна на це, разом з вартістю HDD, виходить чималенька.

 Саме через такі недоліки HDD в Apple iPod воліють поміняти на накопичувач пам'яті SSD. Вартість у нього вище, але ціна виправдовує себе, адже він не потребує постійної заміни і досить стійко переносить пошкодження, не потребуючи ремонту.

Переваги ремонту в «SMART-Service»:

 • наші досвідчені фахівці добре знають всі конструктивні особливості техніки Apple;
 • новітнє діагностичне і ремонтне обладнання дозволяє визначати проблеми будь-якої техніки з високою точністю і усувати їх в лічені години;
 • власний склад оригінальних комплектуючих дозволяє гарантувати безперебійну роботу реанімовуваних пристроїв і економити час клієнта;
 • доступна вартість послуг дозволяє клієнтам звертатися до нас без серйозного удару по гаманцю.
Фото
24.06.2018
Заказывал зарядное устройство для ноута. Товар соответствует описанию, цена на сайте актуальна, доставлено быстро. Спасибо!
Павлов Сергей
Фото
17.11.2018
Скажу честно , первый раз отдал в ремонт технику , MacBook Air A1466 i5 2012 года , перегорела плата оперативной памяти после того как ребёнок разлил случайно воду , плата интегрированная ( впаянна в материнскую) был в iSop , озвучили цену в 5900 грн , на следующий день поехал забрал , цена просто нереальная , был ещё у ребят на Таирово , цена норм , но не было в наличии плат , ехал на работу и увидел вашу вывеску ( честно она не очень заметна , просто стоял в пробке на Канатной и увидел ) думаю зайду и спрошу что по чем и делают ли , делают , сначала попросили 350 грн за диагностику , хотя я уже знал в чем причина , и мне она не нужна в принципе , ну думаю Бог с вами , цену озвучили более чем в два раза дешевле у конкурентов , хотя цену мне парень написал вообще на олх, когда я им там задал вопрос , цена осталась та же и в сервисе , вообщем сутки работаю с маком проблем нет , сделали четко , но чуть дольше чем обещали , но главное результат , и аванс в 350 грн учли в стоимость ремонта , так что скажу одно , стоить доверить этим ребятам вашу технику , я надеюсь не скоро к ним попаду ))) но всё же цена намного дешевле , поверьте я объехал очень много сервисов и тех кто считает себя представителями ( хотя из в нашей стране априори нету ) гуд ребятам ! Успехов , и спасибо мастеру !)
Геннадий