Заміна HDD на SSD iPod

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок

Причин у несправностей жорсткого диска, що призводять до того, що його доводиться міняти, не так багато.

 На mp3 плеєрі iPod, iPod touch і iPod classic, це:

 • перепад температури;
 • тривалий вплив спеки або холоду;
 • перепади напруги при заряджанні;
 • неправильне підключення кабелів;
 • удари важким предметом;
 • падіння з висоти;
 • природній знос.

Від зовнішніх пошкоджень жорсткий диск mp3 плеєра Apple iPod страждає досить рідко, в основному, причина несправності - знос. Вирішити її можна за допомогою заміни накопичувача пам'яті на новий. Полагодити його неможливо. Вартість такої процедури в Одесі невисока, а ось ціна самого HDD залежить від моделі пристрою.

Ознаки несправності жорсткого диска можуть бути різними, але найпоширеніший варіант - висвічується знак питання.

Особливості ремонту HDD iPod

При появі ознак несправності жорсткого диска Apple iPod, бажано відразу віднести пристрій в ремонт для його заміни. Робитися він повинен тільки в хороших сервісних центрах Одеси, наприклад в «SMART-Service».

Особливість заміни жорсткого диска в тому, що для того, щоб його поміняти, необхідно витягнути материнську плату і вірно відключити інтерфейс. Це досить важко зробити так, щоб нічого не пошкодити, крім того, потрібно правильно встановити його на місце.

Переваги заміни HDD на SSD

Величезний мінус жорстких дисків Apple iPod - високий ступінь зносу і чутливість до пошкоджень. Іноді навіть невеликий струс пристрою здатен його пошкодити. Дані, які були на ньому записані, можуть відновити тільки досвідчені фахівці.

В Одесі це можуть бути майстри сервісного центру «SMART-Service», вони також допоможуть якісно замінити деталь. Ціна на це, разом з вартістю HDD, виходить чималенька.

 Саме через такі недоліки HDD в Apple iPod воліють поміняти на накопичувач пам'яті SSD. Вартість у нього вище, але ціна виправдовує себе, адже він не потребує постійної заміни і досить стійко переносить пошкодження, не потребуючи ремонту.

Переваги ремонту в «SMART-Service»:

 • наші досвідчені фахівці добре знають всі конструктивні особливості техніки Apple;
 • новітнє діагностичне і ремонтне обладнання дозволяє визначати проблеми будь-якої техніки з високою точністю і усувати їх в лічені години;
 • власний склад оригінальних комплектуючих дозволяє гарантувати безперебійну роботу реанімовуваних пристроїв і економити час клієнта;
 • доступна вартість послуг дозволяє клієнтам звертатися до нас без серйозного удару по гаманцю.
Фото
31.12.2015
За пол часа, 31 декабря, в 3 часа дня, поменяли экран в пятёрке! С собой не оказалось налички. Любезно съездили со мной в гостиницу. Спасибо ребята!) с Новым Годом!
Никита
Фото
21.02.2019
Спасибо вашим специалистам за хорошее отношение к своей работе. Ремонт моего телефона оказался не только быстрым, но и качественным. Снова хорошо слышно и звук регулируется.
Ульяна