Ремонт прасок із парогенератором

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт прасок із парогенератором
Зворотній дзвінок


Ціни на ремонтні роботи

Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту)  від 20 хв від 450 грн
Ремонт від 40 хв від 450 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися по причині різної якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.
** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.


Парогенератор - пристрій, що використовується для прасування одягу та постільної білизни. Від звичайної праски він відрізняється високою потужністю відпарювання і продуктивністю, що помітно спрощує догляд за речами. Однак, як і інша побутова техніка, парогенератори не захищені від природного зносу і внутрішніх збоїв, що знижують їх продуктивність. Відновити її готові майстра сервісного центру SMART-Service. Ми займаємося ремонтом побутової техніки з виїздом по Одесі.

Коли ремонт парових прасок - альтернатива купівлі нового праски

Виходячи з назви, парогенератор - система, яка генерує пар, який швидко проникає в волокна тканини і розгладжує складки. З його допомогою можна пропрасувати навіть виріб, складений у кілька разів. Для цього в конструкції передбачені бойлер, відпарюєте насадка і шланг, через який подається пар. Під час роботи температура нагріву може досягати +160 градусів.

Виробники закладають в парогенератори великий термін експлуатації. Однак навіть якщо пристрій перестало генерувати пар, включатися або нормально нагріватися, це не привід викидати його. У кожної неполадки є обґрунтована причина:

 • відсутність реакції на включення часто викликано несправністю вилки або обривом шнура;
 • протікання зазвичай виникають при пошкодженні резервуара;
 • відсутність нагріву є наслідком збою в роботі нагрівального елементу;
 • відсутність пара при нормальному нагріванні нерідко пов'язане з накипом або неправильним положенням регулятора.

В кожному з цих випадків бажано звернутися в сервісний центр SMART-Service. Після діагностики майстри визначать джерело проблеми і вирішать, чи має сенс робити ремонт.

Типові несправності парогенераторів

Як і інша побутова техніка, парогенератор реагує на скачки напруги, недбале ставлення і механічні пошкодження. При впливі несприятливих факторів пристрій:

 • не включається,
 • перестає подавати пар,
 • подає воду замість пара,
 • подає іржаву воду,
 • бризкається,
 • подає пар невідповідної температури.

Проблеми виникають при несправності регулятора пара, бойлера або шланга, підошви і знаходиться в ній Тена, магнітних клапанів. Встановити точну причину неполадки допомагає діагностика. За її результатами майстри розуміють, чи достатньо буде чистки і декальцінаціі пристрою. У складних випадках вони ремонтують кнопки, термостат, електромагнітний клапан, ланцюги харчування, електричний шнур і інші деталі парогенератора, а також замінюють їх оригінальними комплектуючими.

Ремонт парогенератора в Одесі - чому ми?

SMART-Service - сервісний центр, який займається діагностикою та обслуговуванням устаткування різних виробників. Для цього ми зібрали команду майстрів, які надають комплекс ремонтних послуг - від ремонту роутерів і мережевого устаткування до комплексного обслуговування побутової техніки , в тому числі прасок і парогенераторів.При цьому вони використовують сучасні високоточні прилади і оригінальні запчастини від надійних постачальників.

Віддавши нам на ремонт свій парогенератор, можете розраховувати на:

 • індивідуальний підхід,
 • точне визначення причини поломки,
 • швидке усунення несправності,
 • адекватні ціни,
 • гарантію якості.

Щоб викликати майстра додому або в офіс в Одесі, заповніть онлайн-заявку, напишіть консультанту онлайн-чату або зателефонуйте за номерами в шапці сайту.

Ремонт прасок із парогенератором - фото 2
29.11.2016
Принес ps3 на даунгрейд, сделали быстро и качественно. И ко всему прочему сонька начала работать тихо и перестала греться.
Нев Михаил
Ремонт прасок із парогенератором - фото 3
10.11.2015
Отнесла в ваш сервис смартфон. Вскоре мне вернули рабочий телефон, подпаяли чтото. Денег не берут. Дорогие одесситы! В нашем городе с меня не взяли денег за ремонт телефона!!! Хотела оставить хотя бы 200гр. Не взяли!!! У меня нет слов, одни эмоции. Всю технику я буду ремонтировать только в этом центре. Ребята, спасибо большое.
Марченко Татьяна Анатольевна