Ремонт парогенераторів

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок


Ціни на ремонтні роботи

Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту)  від 20 хв від 450 грн
Ремонт від 40 хв від 450 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися по причині різної якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.
** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.


Парогенератор - пристрій, що використовується для прасування одягу та постільної білизни. Від звичайної праски він відрізняється високою потужністю відпарювання і продуктивністю, що помітно спрощує догляд за речами. Однак, як і інша побутова техніка, парогенератори не захищені від природного зносу і внутрішніх збоїв, що знижують їх продуктивність. Відновити її готові майстра сервісного центру SMART-Service. Ми займаємося ремонтом побутової техніки з виїздом по Одесі.

Коли ремонт парових прасок - альтернатива купівлі нового праски

Виходячи з назви, парогенератор - система, яка генерує пар, який швидко проникає в волокна тканини і розгладжує складки. З його допомогою можна пропрасувати навіть виріб, складений у кілька разів. Для цього в конструкції передбачені бойлер, відпарюєте насадка і шланг, через який подається пар. Під час роботи температура нагріву може досягати +160 градусів.

Виробники закладають в парогенератори великий термін експлуатації. Однак навіть якщо пристрій перестало генерувати пар, включатися або нормально нагріватися, це не привід викидати його. У кожної неполадки є обґрунтована причина:

 • відсутність реакції на включення часто викликано несправністю вилки або обривом шнура;
 • протікання зазвичай виникають при пошкодженні резервуара;
 • відсутність нагріву є наслідком збою в роботі нагрівального елементу;
 • відсутність пара при нормальному нагріванні нерідко пов'язане з накипом або неправильним положенням регулятора.

В кожному з цих випадків бажано звернутися в сервісний центр SMART-Service. Після діагностики майстри визначать джерело проблеми і вирішать, чи має сенс робити ремонт.

Типові несправності парогенераторів

Як і інша побутова техніка, парогенератор реагує на скачки напруги, недбале ставлення і механічні пошкодження. При впливі несприятливих факторів пристрій:

 • не включається,
 • перестає подавати пар,
 • подає воду замість пара,
 • подає іржаву воду,
 • бризкається,
 • подає пар невідповідної температури.

Проблеми виникають при несправності регулятора пара, бойлера або шланга, підошви і знаходиться в ній Тена, магнітних клапанів. Встановити точну причину неполадки допомагає діагностика. За її результатами майстри розуміють, чи достатньо буде чистки і декальцінаціі пристрою. У складних випадках вони ремонтують кнопки, термостат, електромагнітний клапан, ланцюги харчування, електричний шнур і інші деталі парогенератора, а також замінюють їх оригінальними комплектуючими.

Ремонт парогенератора в Одесі - чому ми?

SMART-Service - сервісний центр, який займається діагностикою та обслуговуванням устаткування різних виробників. Для цього ми зібрали команду майстрів, які надають комплекс ремонтних послуг - від ремонту роутерів і мережевого устаткування до комплексного обслуговування побутової техніки , в тому числі прасок і парогенераторів.При цьому вони використовують сучасні високоточні прилади і оригінальні запчастини від надійних постачальників.

Віддавши нам на ремонт свій парогенератор, можете розраховувати на:

 • індивідуальний підхід,
 • точне визначення причини поломки,
 • швидке усунення несправності,
 • адекватні ціни,
 • гарантію якості.

Щоб викликати майстра додому або в офіс в Одесі, заповніть онлайн-заявку, напишіть консультанту онлайн-чату або зателефонуйте за номерами в шапці сайту.

Фото
11.07.2015
Делали замену памяти на Google nexus 7 2013. Единственный сервис где приняли, везде отказали за отсутствием технической возможности. Поменяли за два дня. Планшет как новый, так держать ребята!
Белошидский Михаил
Фото
27.05.2017
Не один раз обращался по вопросам проблем с настройкой смартфона Samsung в сервисный центр на ул. Канатная 80 
Покорен профессионализмом и благожелательным отношением к клиентам . Большое спасибо.
Леонид
Леонид