Ремонт гіробордів і електротранспорту

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок
Ремонт гиробордов
Ми ремонтуємо:
Airon
Al Toys
AirWheel
AutoEco
Bambi
ChargeU
CityCoco
Duosida
E-Motion
EcoFactor
ElectrO
GTF
GoCycle
Haibike
Kugoo
Like.Bike
Maxxter
Monorim
Octa
RSmartWay
Razor
Segway
SkyBike
Smart Balance
SmartWay
TaoTao
Toka
Xiaomi

Ціни на ремонт гіробордів і електротранспорту в Одесі

Найменування послуги Час ремонту Ціна
Діагностика (оплачується у разі відмови від ремонту) від 10 хв від 300 грн
Заміна пластикового корпусу від 20 хв від 350 грн
Заміна мотору колеса у зборі від 40 хв від 450 грн
Заміна покришки від 30 хв від 350 грн
Заміна акумулятора від 25 хв від 490 грн
Заміна кнопки включення від 20 хв від 350 грн
Заміна/відновлення шлейфів від 30 хв від 550 грн
Програмне калібрування від 20 хв від 350 грн
Заміна системних роз'ємів, камер, мікрофонів, динаміків від 60 хв від 500 грн

* Ціна, вказана на сайті, не є договором публічної оферти та може відрізнятися унаслідок різної якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Вказаний час ремонту є орієнтовним, не включає час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку усіх функцій пристрою.

Гіроборд, як і інші види електротранспорту, сьогодні знаходиться на піку популярності. Він підходить дорослим і дітям, дозволяє залишатися мобільними в міських умовах і з користю відпочивати на свіжому повітрі. Проте для збереження його продуктивності, треба суворо дотримуватися рекомендацій з експлуатації. Якщо ви помітили, що пристрій перестав справно працювати, звертайтесь до майстрів сервісного центру.

Як зрозуміти, що ваш гіроборд вийшов з ладу

По-перше, ознакою несправності є відсутність реакції на включення. Несправний гіроборд не зрушиться з місця. По-друге, якщо пристрій перестав заряджатися або швидко розряджається, це також вказує на несправність. По-третє, в електротранспорту передбачена світлова індикація, яка вказує на збій в роботі пристрою. За нею можна визначити міру заряду і при необхідності підключити зарядний пристрій.

План ремонту гіроборду визначає майстер. Іноді досить перенастроювати агрегат, очистити його від пилу і бруду. У складних випадках потрібно заміну акумулятора, гнізда зарядки, коліс і інших деталей.

Чому ж можуть вийти з ладу гіроборди

Гіроборд – різновид електротранспорту, що дозволяє переміщатися без ручного управління. По суті, він є рамою на колесах, в комплектацію якої входить:

 • процесор,
 • материнська плата,
 • акумуляторна батарея з контролером,
 • електромотори,
 • контролери електромоторів.

Жодна з цих деталей не застрахована від несправностей. Вийти з ладу вони можуть із-за механічних дій, попадання вологи на електричні схеми, падінь з висоти або природного зносу. Нерідко самі користувачі стають причиною збоїв в роботі гіроборда, ігноруючи інструкцію з експлуатації або намагаючись самостійно усунути несправність. При виникненні несправності не треба чекати, що пристрій сам відновитися. Необхідно відразу ж звернутися в сервісний центр.

Переваги нашого сервісного центру

Сервісний центр «SMART-Service» робить послуги діагностики й обслуговування різних видів техніки, у тому числі електротранспорту. Наші майстри займаються ремонтом пристроїв Xiaomi, Kugoo, E-Motions, Razor і інших брендів, які найчастіше зустрічаються на дорогах Одеси. Для цього в їх розпорядженні є сучасне діагностичне устаткування й оригінальні запчастини.

Переваги ремонту гіроборду в «SMART-Service»:

 • безкоштовна діагностика,
 • швидке виявлення причини несправності,
 • оперативне усунення проблеми,
 • кваліфікована команда,
 • гарантія якості,
 • доступні ціни.

Щоб дізнатися про вартість і термін ремонту, треба зателефонувати за номерами в шапці сайту, заповнити онлайн-форму або зв'язатися з оператором онлайн-чату. При необхідності можете оформити виклик майстра додому або в офіс.

Фото
17.11.2018
Скажу честно , первый раз отдал в ремонт технику , MacBook Air A1466 i5 2012 года , перегорела плата оперативной памяти после того как ребёнок разлил случайно воду , плата интегрированная ( впаянна в материнскую) был в iSop , озвучили цену в 5900 грн , на следующий день поехал забрал , цена просто нереальная , был ещё у ребят на Таирово , цена норм , но не было в наличии плат , ехал на работу и увидел вашу вывеску ( честно она не очень заметна , просто стоял в пробке на Канатной и увидел ) думаю зайду и спрошу что по чем и делают ли , делают , сначала попросили 350 грн за диагностику , хотя я уже знал в чем причина , и мне она не нужна в принципе , ну думаю Бог с вами , цену озвучили более чем в два раза дешевле у конкурентов , хотя цену мне парень написал вообще на олх, когда я им там задал вопрос , цена осталась та же и в сервисе , вообщем сутки работаю с маком проблем нет , сделали четко , но чуть дольше чем обещали , но главное результат , и аванс в 350 грн учли в стоимость ремонта , так что скажу одно , стоить доверить этим ребятам вашу технику , я надеюсь не скоро к ним попаду ))) но всё же цена намного дешевле , поверьте я объехал очень много сервисов и тех кто считает себя представителями ( хотя из в нашей стране априори нету ) гуд ребятам ! Успехов , и спасибо мастеру !)
Геннадий
Фото
27.05.2015
Живу в Ильичевске и никто не хотел браться за ремонт ноутбука (пропало изображение). Посоветовали Smart-service, поехал в Одессу. Не зря! Видно, когда ребята знают свое дело. Сразу сказали причину и стоимость ремонта. На следующий день мне заменили видеокарту. Спасибо. Так держать.
Панов Леонид