Ремонт хлібопічок

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт хлібопічок
Зворотній дзвінок


Ціни на ремонтні роботи:

Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту) від 20 хв від 450 грн
Ремонт від 40 хв від 450 грн

*Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти та може відрізнятися по причині різної якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

**Зазначений час ремонту є орієнтовним, не міститиме час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.
 

Хлібопічка - компактний пристрій, за допомогою якого можна перетворити звичайну домашню кухню в кондитерську або булочну. Вона має продуману конструкцію, яка дозволяє не тільки піч хлібобулочні вироби, а й замішувати тісто. Щоб продовжити термін експлуатації помічниці, потрібно регулярно проходити технічне обслуговування. У разі поломки не рекомендується намагатися усунути її самостійно. Замість цього краще викликати майстрів СЦ SMART-Service в Одесі. У їх розпорядженні є обладнання та деталі для ремонту кавоварок , хлібопічок і інший кухонної техніки.

Види несправностей і ремонт хлібопічки

Використання хлібопічки має на увазі дотримання рекомендацій виробника по установці, зберігання і експлуатації. Проблеми можуть виникнути вже на етапі установки. Електроприлад підключається до мережі, тому будь-яке відхилення від інструкції може призвести до пожежі.

Навіть самі функціональні і надійні хлібопічки не захищені від поломок. Майстрам СЦ SMART-Service найчастіше доводиться працювати з:

 • автоматикою управління,
 • нагрівальними елементами,
 • пристроєм перемішування,
 • програмним блоком управління.

Ремонт кухонної техніки потрібно проводити в безпечних умовах із залученням майстра. Тільки у нього достатньо досвіду та обладнання, щоб замінити двигун, систему харчування, центральну плату, ТЕН, деталі корпуса і т.д.

До чого призводять несправності

Будь-яке механічне пошкодження або внутрішній збій може вплинути на якість роботи і продуктивність хлібопічки. При цьому пристрій перестає:

 • включатися,
 • випікати хліб,
 • випікати хліб до повної готовності,
 • замішувати тісто,
 • реагувати на перемикання програм.

Якщо прилад видає нехарактерні звуки і запахи, стукає або димить, це ознака несправності. Навіть якщо він зовні працює нормально, код помилки можна помітити на дисплеї. Щоб встановити точну причину, потрібна діагностика. У сервісному центрі SMART-Service в Одесі її можна провести безкоштовно.

Переваги звернення в наш СЦ

Більше 12 років сервісний центр SMART-Service займається обслуговуванням побутової техніки різних виробників і року випуску. Для цього у нас є сучасна матеріально-технічна база і команда досвідчених інженерів, які ремонтують персональні комп'ютери , телевізори, холодильники і інші пристрої. Довіривши їм свою хлібопічку, можете розраховувати на:

 • індивідуальний підхід,
 • швидке визначення причини поломки,
 • оперативне усунення проблеми,
 • доступні ціни,
 • безкоштовну діагностику.

Майстри використовують високоточну діагностичне обладнання і оригінальні комплектуючі, що дозволяє надавати гарантію якості на проведений ремонт.

Як викликати майстра?

Сервісний центр SMART-Service надає ремонтні послуги з виїздом по Одесі . Щоб викликати майстра, заповніть онлайн-заявку, напишіть в онлайн-чат або зателефонуйте за номерами, вказаними в шапці сайту.

Ремонт хлібопічок - фото 2
11.07.2015
Делали замену памяти на Google nexus 7 2013. Единственный сервис где приняли, везде отказали за отсутствием технической возможности. Поменяли за два дня. Планшет как новый, так держать ребята!
Белошидский Михаил
Ремонт хлібопічок - фото 3
15.02.2017
Были проблемы с камерой Sony a7s, заклинил затвор, так же после ремонта в другой конторе(меняли системную плату) не работал видоискатель. В Smart-service все исправили в кратчайшие сроки по адекватной цене. Выражаю благодарность и желаю успехов этому сервису!
Юсупов Эльгар