Ремонт кухонних комбайнів

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт кухонних комбайнів
Зворотній дзвінок

Ціни на ремонт кухонних комбайнів у сервісному центрі Одеса, SMART Service

Послуги Ціни від
Нескладний ремонт електроніки (заміна кнопки корпусу, пропайка контактної бази деталей, заміна шнура)  300 грн
Модульний ремонт (заміна окремих вузлів та модулів апарату, що передбачають часткове розбирання корпусу)  300 - 400 грн
Модульний та компонентний ремонт вузлів апарату (нескладні відновлювальні роботи після потрапляння рідин, повне пропаювання плат компонентів за допомогою спеціального обладнання)  400 грн
Складний компонентний ремонт (відновлення плат та вузлів у т. ч. після потрапляння рідин, що спричинили непрацездатність техніки)  400 грн

Не завжди все відбувається так, як нам того хотілося б. І це стосується всіх аспектів нашого життя, в тому числі й домашніх справ. Ремонт побутової техніки – те, з чим неодмінно зіткнеться будь-який господар чи господиня рано чи пізно. Сьогодні йтиметься про несправності кухонного комбайна: які бувають, як їх ідентифікувати й що з ними робити.

Ознаки несправності пристрою

Пошук несправностей у кухонному комбайні – це не ремонт і діагностика персональних комп\'ютерів, пристрій досить простий і знайти проблему часто можна самостійно. Однак професійно полагодити побутову техніку можна в сервісному центрі.

Звернути увагу на пристрій потрібно у разі:

  • якщо всередині корпусу з\'являються нехарактерні звуки: постукування, скрип тощо;
  • коли відчуваєте запах гару, паленої гуми або проводки;
  • якщо бачите на корпусі або насадках комбайна фізичні ушкодження;
  • якщо пристрій функціонує нестабільно, нерівномірно, швидкість його роботи не відповідає обраному режиму;
  • якщо корпус пристрою сильно перегрівається (сильніше, ніж зазвичай).

Також серйозно поставтеся, якщо відходить силовий кабель на кухонному комбайні. Перебої та подача електроенергії можуть призвести до того, що електронна плата перегорить. Особливо така проблема відбувається з недорогими пристроями невисокої вартості, які можна купити в магазинах Одеси.

Найчастіші причини несправностей кухонних комбайнів

Як правило, більшість даних пристроїв мають схожу конструкцію, яка не відрізняється принципово. Але все ж таки різниця між невеликими недорогими мінікомбайнами та універсальними кухонними машинами з високою ціною і вартістю запчастин досить істотна хоча б за набором функцій, а значить, і поломок в останнього може бути більше.

  • Перегоріла електроплата.

Судячи з відгуків, найчастішою причиною виходу подібних пристроїв з ладу є те, що на платі закоротило контакти або транзистор. Розв\'язати таку проблему часто може навіть досвідчений радіоаматор, проте, вимірюючи напругу, слід правильно відшукати місце порушення подачі електрики, оминаючи захисні реле, і якісно припаятися.

  • Знос ременя.

Ремінний принцип роботи має досить багато моделей комбайнів. Швидко перевірити справність можна цілком вручну, шляхом зовнішнього огляду деталі. Те саме актуально й у разі використання виробником мотора зі шпонкою.

  • Несправності двигуна.

Повний вихід двигуна з ладу дуже малоймовірний. Розберіть корпус (якщо пристрій не на гарантії) і візуально огляньте мотор. Можливо, це банальне засмічення рухомих елементів або поломка шестерні. Замінити деякі деталі особливих труднощів не становить, головне щоб ви знайшли їх у продажу.

Також причиною непрацюючого пристрою може стати зношений силовий кабель. Переконайтеся, що шнур в порядку та обирайте якісні дроти, не заощаджуючи на їх ціні.

Чому варто звернутися за ремонтом кухонних комбайнів у Smart Service в Одесі

Будьте обережні, коли наважуєтеся на ремонт пристрою самостійно. Ціною цього може стати його остаточний вихід із ладу. Ми в сервісному центрі Smart Service в Одесі вже перестали рахувати випадки, коли проблему можна було вирішити досить просто доти, доки недосвідчений майстер не ускладнював ситуацію.

Наші фахівці в Одесі швидко, якісно та за розумною вартістю надають послуги з ремонту та підбору запчастин для найрізноманітніших пристроїв, починаючи від ремонту планшетів та телефонів, закінчуючи навігаторами та великої побутової техніки. Також ми надаємо гарантію на всі наші послуги та чесні відгуки про них. Ви можете бути впевнені у якості нашої роботи та приємній ціні обслуговування.

Ремонт кухонних комбайнів - фото 2
06.05.2017
Покупал зарядку для HP. Все корректно, актуально и быстро. Качественный сервис, доступные цены!
Александр К.
Ремонт кухонних комбайнів - фото 3
01.08.2017
Покупал зарядку для Dell. Доволен на все 100%. Все быстро, внимательно, все оригинальное, работает на ура. Спасибо, парни !)
Андрей