Ремонт техніки Apple

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок
Ремонт техники Apple

Техніка американського цифрового гіганта Apple міцно асоціюється з якісною зборкою, інноваційним оснащенням і статусом. Але незалежно від того, які технології використовуються при її виробництві, вона не застрахована від несправностей. Причиною тому може бути як механічна дія, так і внутрішній збій. Зрозуміти, чому гаджет перестав працювати, допоможуть майстри сервісного центру «SMART-Service». Ми пропонуємо гнучкі умови діагностики, обслуговування і ремонту пристроїв Apple в Одесі.

З якою технікою ми працюємо

Компанія-виробник Apple надає гарантію на усю свою продукцію. Проте це не означає, що вона не ламається, не зависає і не вантажиться. Як і інші гаджети, айфони, макбуки й айпади падають, нагріваються і піддаються іншим діям. Свідоцтвом тому служать тисячі центрів технічного обслуговування, що займаються виключно технікою цього бренду. У їх число входить і сервісний центр «SMART-Service». Ми займаємося ремонтом і обслуговуванням цифрової, комп'ютерної, фото і відеотехніки, у тому числі Apple. Для цього у нас є сучасне діагностичне устаткування і досвідчена команда.

Майстри нашого сервісу готові виявити й усунути несправність в роботі:

 • смартфонів Apple iPhone,
 • моноблоків iMac,
 • ноутбуків Mac,
 • планшетів Apple iPad,
 • музичних плеєрів iPod.

У комплекс ремонтних робіт може входити заміна дисплея, акумулятора й інших деталей, прочищення динаміків, налаштування програмного забезпечення і багато що інше. Майстри також допоможуть зв'язати пристрої між собою за допомогою хмарного або інших сервісів. Вартість ремонту залежатиме від терміновості й складності.

Переваги, які має наш сервісний центр

«SMART-Service» – сервісний центр, що пропонує мешканцям Одеси кваліфіковані ремонтні послуги, які допоможуть повернути в лад техніку Apple або іншого бренду. Наша команда складається з майстрів з «золотими руками», високоточним діагностичним устаткуванням і оригінальними комплектуючими. Ввіривши їм свій смартфон або комп'ютер, можете розраховувати на:

 • безкоштовну діагностику,
 • точне визначення причини й місця несправності,
 • швидке усунення несправності або збою,
 • використання оригінальних запчастин,
 • доступні ціни,
 • гарантію якості виконаної роботи.

Дізнайтеся про інші переваги «SMART-Service», зателефонувавши за номерами в шапці сайту, заповнивши онлайн-заявку або написавши операторові онлайн-чату.

Часті несправності Apple пристроїв

Американська компанія Apple робить цифрову техніку - еталоном функціональності, надійності й ергономіки. Але навіть при дбайливому використанні й дотриманні рекомендацій з експлуатації власникові доводиться час від часу звертатися в сервісний центр. Найбільш часті скарги користувачів пристроїв Apple:

 • ушкодження дисплея, викликане падінням або іншими механічними діями;
 • вихід з ладу програмного забезпечення;
 • збій в роботі мікрофону або динаміка;
 • швидка розрядка акумулятора;
 • тривала зарядка або відсутність реакції на підключення зарядного пристрою;
 • ігнорування SIM-карти;
 • часте зависання.

З цими несправностями найчастіше стикаються власники iPhone. З комп'ютерами, планшетами та ноутбуками ситуація трохи інша. Найчастіше збої в їх роботі пов'язані з падінням з висоти або у воду, механічними діями, скачками напруги. Причина тому – людський чинник. Якщо власник недбало ставиться до техніки, не дотримується правила зарядки й розрядки пристрою, ігнорує рекомендації виробника, це призводить до програмних або апаратних збоїв. При виникненні несправності рекомендується звертатися в сервісний центр. Спробувавши самостійно усунути поломку, можна пошкодити акумулятор, материнську плату, шлейфи й інші деталі, на відновлення яких піде більше часу і грошей.

Фото
12.07.2017
Привезла в ремонт свой ноут ASUS, с проблемой отключения его под нагрузкой, плюс неудачная переустановка системы и сильные повреждения нижней части корпуса, попросила сделать диагностику, боялась, что поломка серьезнее, на четвертый день ноутбук забрала домой как новенький, с родным восстановленным корпусом, обошлось вполне приемлемо даже по стоимости, думаю, что теперь на чистку и профилактику я теперь знаю куда возить свой ноут. Спасибо за быструю и качественную работу, хотя знаю, что забрать могла его на день раньше.
Ольга
Фото
14.01.2016
Необходимо было восстановить на телефоне потерянную информацию. Восстановили больше чем ожидал. Очень быстро и профессионально. Спасибо большое)
Александр