Ремонт Xbox

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт Xbox
Зворотній дзвінок

Ціни на ремонт приставки Xbox в сервісному центрі Одеса, SMART Service

Послуги Ціни від
Безкоштовна діагностика
Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акта технічного стану  250 грн
Відновлення або заміна HDMI роз'єму  680 грн
Заміна жорсткого диска  320 грн
Очищення від пилу елементів внутрішньої частини корпусу та за необхідністю змащування активної системи охолодження, заміна термопровідної пасти  580 грн
Очищення приставки від пролитої рідини  530 грн
Ремонт чи заміна приводу оптичних дисків 470 грн
Ремонт або заміна системи охолодження  530 грн
Апаратна профілактика зі скальпуванням процесора  530 грн
Ремонт або заміна центрального процесора (CPU) або графічного процесора (відеочип) 1000 грн
Ремонт системи живлення 630 грн
Ремонт внутрішнього блоку живлення 630 грн
Ремонт зовнішнього блоку живлення 260 грн
Відновлення програмної частини 470 грн
Відновлення/заміна внутрішніх шлейфів, кнопок, роз'ємів  370 грн

«Вогонь смерті», блок живлення, що згорів, сів привод — всі ці слова не порожній звук для людей, які користуються консоллю від Microsoft не один рік. Сьогодні ми поговоримо про найпоширеніші поломки приставки та вартість їх ремонту.

Ремонт Xbox One, One S, One X – основні поломки

Полагодження ігрових консолей поширене поряд з ремонтом відео та аудіотехніки, оскільки це складні пристрої, що складаються з багатьох компонентів. Найчастіше проблеми виникають із наступними компонентами техніки:

 • Блок живлення.

Зовнішній блок живлення в деяких моделях консолі Xbox не менше, ніж вбудований, піддається перегріву. Це пов'язано з деякою економією на даному пристрої виробником. Як правило, власники Xbox сьогодні, судячи з відгуків у мережі, з малою часткою ймовірності користуються БЖ з початкового комплекту. Щоб запобігти перегріву, слід забезпечувати вільний доступ повітря та не накривати приставку та сам блок.

 • «Червоні кола смерті».

Свідчать як про швидкий вихід приставки з ладу, так і про її поломку. Зазвичай 2 червоні вогні говорять про те, що консоль слід негайно вимкнути, щоб уникнути перегріву, а 3 – про те, що несправність вже трапилася і потрібно нести техніку до фахівця. Як правило, такі проблеми схильні до перших ревізій Xbox One та One S, і відбувалося це досить швидко – у перші ж місяці роботи, після чого ІксБокс змінювався за гарантією. Про проблеми з перегрівом спочатку можна дізнатися, побачивши сильні підгальмовування зображень під час гри.

 • Оптичний привід.

Несправність дискового приводу є досить поширеною проблемою для будь-яких ігрових консолей. Лазер так чи інакше не вічний, але через те, що користувачі вставляють в дисковод брудні запилені диски, наблизити момент несправності можна дуже просто.

Варто зазначити, що будь-які сторонні звуки у приставці та її шумна робота можуть говорити про проблему на ранній стадії. Краще відразу отримати консультацію від фахівця в сервісі, провівши діагностику, і регулярно обслуговувати приставку, очищаючи її від пилу та наносячи термопасту гарної якості.

Ціна ремонту Xbox One, One S, One X в Одесі

Ціни на ремонт приставок у нашому сервісі Одесі можуть змінюватись в залежності від моделі, ревізії та якості необхідних комплектуючих:

 • ремонт HDMI гнізда – від 400 грн;
 • ремонт/заміна блока живлення ‒ від 700 грн;
 • апаратний ремонт – від 300 грн;
 • обслуговування, чищення, заміна термопасти – від 350 грн;
 • «червоні кола смерті» – від 1200 грн;
 • заміна шлейфів – від 400 грн;
 • ремонт або заміна відеочіпа – від 1000 грн;
 • ремонт мікросхем – від 650 грн;
 • заміна модулів WI-Fi, Bluetooth – від 700 грн;
 • заміна HDD – від 350 грн.

Більшість несправностей усувається недорого та швидко – протягом години. При цьому варто розуміти, що гарантію на послугу надасть сервіс тільки у разі використання власних якісних комплектуючих, в яких майстер може бути впевнений. Якщо ж клієнт пропонує свої деталі, то їх працездатність залишається цілком на його відповідальності.

Переваги сервісного центру Smart-service в Одесі

Сервісний центр Smart-service в Одесі пропонує недорого послуги з ремонту різної електроніки, починаючи з ремонту Glo та Icos, закінчуючи мийками високого тиску та персональними комп'ютерами. Дізнатися вартість ремонту ви можете після безкоштовної консультації з нашим фахівцем.

Smart-service в Одесі має великий досвід якісного ремонту Action камер, смарт-годинників, Apple та Android техніки та інших складних пристроїв. Численні відгуки свідчать про довіру клієнтів та є гарантією якісної роботи нашого сервісного центру.

Ремонт Xbox - фото 2
29.11.2016
Принес ps3 на даунгрейд, сделали быстро и качественно. И ко всему прочему сонька начала работать тихо и перестала греться.
Нев Михаил
Ремонт Xbox - фото 3
10.08.2015
Грамотные сотрудники, оперативная работа. Остался доволен.
Никита