Philips

Philips: інноваційний конвеєр

Philips - нідерландська компанія, яка може похвалитися одним з найширших асортиментів продукції на тлі безлічі інших. У 2012 році обсяги продажів компанії склали 24 млрд євро. У компанії працює більше 115 000 спеціалістів. Офіси локалізуються більш ніж в сотні країн світу.


Philips практикує стратегію «відкритих інновацій» і будує успішну співпрацю з галузевими та академічними партнерами для підвищення ефективності впроваджуваних інновацій. Тільки в 2013 році компанія інвестує більше 1,5 млрд євро в науково-дослідні розробки.

У портфелі інтелектуальної власності компанії-гіганта налічується близько 65000 патентних прав, 45000 торгових знаків, 90000 авторських прав на оригінальний дизайн.


Philips багато разів отримували нагороди за свої дизайнерські рішення:

  • в 2003, дев'ять товарних позицій компанії отримують престижний приз «iF Design Award»;
  • в 2004, 21 продукт отримує нагороду за інновації в рамках «CES»;
  • дві товарні позиції стають інноваційними продуктами року - телевізор 30PF9975 і камера з інтерфейсом USB-Key010.Крім того, Philips - основоположники формату запису дисків DVD + RW, і понад півсотні компаній вирішили підтримувати даний формат, включаючи Sony, Hewlett-Packard, Dell, Microsoft, Thompson, Yamaha, Ricoh, Mitsubishi Chemical / Verbatim і ін.

«SMART-Service» - сервісний центр Philips в Одесі

Сервісний центр Філіпс в Одесі пропонує вам ремонт техніки Philips на високому професійному рівні. Новітнє високоточне обладнання дозволяє нам оперативно і чітко провести діагностику пристрої, в якісне ремонтне обладнання та винятковий досвід фахівців дає можливість з блиском провести роботи по: