Ремонт IQOS

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт IQOS
Зворотній дзвінок
Ремонт IQOS

Ціни на ремонт IQOS в Одесі

Найменування послуги Час ремонту  Ціна
Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту)  від 10 хв від 250 грн
Заміна нагрівального елементу від 30 хв від 500 грн
Заміна роз'єму живлення  від 30 хв від 400 грн
Заміна акумулятора від 30 хв від 450 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти та може відрізнятися через різної якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не міститиме час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.


Паління – звичка, небезпечна для здоров'я. Попри це, багатьом складно від неї позбавитися. Щоб мінімізувати шкоду, компанія Philip Morris International розробила IQOS – систему нагрівання тютюну, яка імітує процес паління і виділяє на 95% менше шкідливих речовин. При цьому айкос – електронний прилад, не позбавлений недоліків. Дія несприятливих чинників або природний знос призводять до збою і несправностей. Відновити його допоможуть майстри «SMART-Service».

З якими проблемами стикаються власники Айкос

Айкос – компактний пристрій, оснащений нагрівальним елементом, що живиться від акумулятора, зарядним пристроєм і тютюновими стиками. Попри просту конструкцію, коштує він досить дорого. Тому власникам треба дотримуватися рекомендацій виробника. Інакше апарат:

 • швидко розряджається,
 • не заряджається,
 • надає тютюновому продукту присмак гіркоти,
 • погано «тягне»,
 • нагрівається,
 • видає неприємний запах.

Ці ознаки вказують на несправність IQOS, усунути яку допоможуть майстри «SMART-Service».

Що і як у нас ремонтують

Фахівці сервісного центру займаються обслуговуванням систем нагрівання тютюну IQOS і GLO. Така необхідність виникає при перегріванні приладу, механічних діях, неправильній експлуатації або природному зносі. Найчастіше ремонт полягає в заміні:

 • роз'єму живлення,
 • нагрівального елементу,
 • акумулятора,
 • кнопки,
 • кришки.

Зрозуміти, який механізм IQOS вийшов з ладу, допомагає діагностика з використанням високоточного устаткування. За її результатами майстер визначає доцільність ремонтних робіт. В деяких випадках простіше купити новий прилад.

Переваги нашого сервісного центру

Сервісний центр «SMART-Service» займається діагностикою й обслуговуванням електронної та побутової техніки в Одесі. У список наших послуг також входить ремонт систем GLO та IQOS. Їм займаються талановиті фахівці, які лагодять електроприлади за допомогою високоточного устаткування й оригінальних запчастин.

Інші переваги «SMART-Service»:

 • безкоштовна діагностика,
 • усунення несправності точне в указаний час,
 • доступні ціни,
 • індивідуальний підхід.

Дізнайтеся, скільки коштуватиме ремонт IQOS, записавшись на безкоштовну діагностику або зателефонувавши за номерами в шапці сайту.

Ремонт IQOS - фото 3
23.05.2017
Менял битое стекло на телефоне, телефон покупал в Цитрусе и соответственно в первую очередь обратился к ним. Мне назвали сумму на 400грн дешевле чем в Смарте, но почитав комментарии в интернете решил забросить эту идею и обратился в Смарт. В итоге остался доволен, телефон как новенький, ремонт в короткие срок. Сотрудник даже придержал закрытие магазина лично для меня пока я ехал на такси забрать телефон :) Спасибо ребята !!!
Жэка
Ремонт IQOS - фото 4
13.09.2016
Половина сервисов Одессы отказывались брать данную работу, а половина увенчалась сломанной флешкой и симкартой (Смарт сервис принялся сделать. Не думал что у них получится т.к. все надежды уже ушли… но ДА, они сделали это, качественно, быстро и надежно! Советую Всем! Тут сидят лучшие мастера Одессы!
Александр