Ремонт ПК — виїзд

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт ПК — виїзд
Зворотній дзвінок

Ремонт персональних комп'ютерів

Попри те, що сьогодні користувачі все частіше віддають перевагу портативним комп'ютерним пристроям: ноутбуки, смартфони та планшети, персональні або стаціонарні комп'ютери у вигляді системного блоку по колишньому широко використовуються користувачами. Взагалі, під термін “персональний комп'ютер” потрапляють і ноутбуки з планшетами, але у буденній мові під ним маються на увазі саме стаціонарні ПК. 
 

Переваги стаціонарного комп'ютера полягають в тому, що хороший ПК можна зібрати за відносно невелику ціну. Ноутбук з такими характеристиками обійдеться набагато дорожче. Крім того, персональні комп'ютери залишають широкі можливості для апгрейда, на відміну від ноутбуків. Усе це робить їх привабливими для користувачів. Його недоліки: це габарити й неможливість брати з собою куди-небудь, а також необхідність купувати безліч комплектуючих додатково: монітор, мишку, клавіатуру, колонки та тому подібне.
 

На жаль, яким би якісним не був комп'ютер, іноді з ним трапляються поломки. Несправності комп'ютера бувають:

  • програмними;
  • апаратними;
  • змішаними.
Ціни на ремонтні роботи:
Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту) від 10 хв від 250 грн
Установка Windows від 30 хв від 350 грн
Видалення вірусів від 20 хв від 450 грн
Відновлення даних від 30 хв від 350 грн
Профілактика (чистка системи охолодження, кулерів, заміна термопасти) від 20 хв від 400 грн
Заміна жорсткого диска - HDD / SSD від 20 хв від 400 грн
Ремонт материнської плати від 30 хв від 500 грн
Заміна / ремонт блоку живлення від 40 хв від 500 грн
Оновлення / відновлення прошивки BIOS від 30 хв від 450 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

Програмні несправності – це погіршення роботи операційної системи, падіння її продуктивності. Відбуватися це може з різних причин: зараження пристрою вірусами, надмірне засмічення комп'ютера зайвими програмами й тому подібне. Найчастіше сам користувач своїми діями викликає ці проблеми. У цих випадках потрібне чищення комп'ютера від вірусів і, можливо, переустановлення Windows.
 

Апаратні несправності: це вже проблеми з “залізом” комп'ютера. Найчастіше в ПК ламаються usb-роз'єми. На другому місці блоки живлення. Зазвичай причиною цього стають перепади в мережі. Для того, щоб цього не відбувалося, треба купити хороший стабілізатор. Також досить часто ламаються жорсткі диски. Вінчестер – це єдина деталь на сучасних комп'ютерах, яка працює на механічному принципі. Тому вона виходить з ладу частіше, ніж інші. Також досить поширені поломки відеокарти. Часто це трапляється у любителів пограти в комп'ютерні ігри. При великих навантаженнях відеокарта сильно нагрівається, і, якщо система охолодження не справляється з такою великими навантаженнями, зношується набагато швидше. Рідше ламаються процесор і материнська плата. Як правило, процесор робиться непридатним з-за перегрівання, а в материнській платі ламається модуль, що відповідає за електроживлення.

Переваги ремонту ПК вдома

Стаціонарний комп'ютер, на відміну від ноутбука, досить незручно нести в сервісний центр. До того ж в сервісному центрі доведеться декілька днів чекати, поки техніку відремонтують. Якщо для вас важлива терміновість ремонту, то кращий варіант – це викликати майстри додому. Не треба нікуди нести великий системний блок. Майстер швидко приїде і, можливо, полагодить все того ж дня, а ви зможете продовжити користуватися своїм ПК.

Чому варто замовляти у нас

Компанія “Smartservice” займається ремонтом електроніки вдома. Ми – одні з кращих в Одесі. Ми усуваємо несправності та відновлюємо функціональність ваших пристроїв. Наші фахівці вчинять виїзд додому і допоможуть полагодити персональний комп'ютер, ноутбук, телефон, планшет і інші девайси. У нас ви можете замовити оригінальні запчастини за низькою вартістю. Телефонуйте нам, і до вас швидко приїде досвідчений інженер, який безкоштовно зробить діагностику вашого пристрою і швидко його відремонтує за низькою ціною.

Ремонт ПК — виїзд - фото 2
27.05.2015
Живу в Ильичевске и никто не хотел браться за ремонт ноутбука (пропало изображение). Посоветовали Smart-service, поехал в Одессу. Не зря! Видно, когда ребята знают свое дело. Сразу сказали причину и стоимость ремонта. На следующий день мне заменили видеокарту. Спасибо. Так держать.
Панов Леонид
Ремонт ПК — виїзд - фото 3
11.07.2015
Ремонтировала фотоаппарат. Пришла в офис, милые девчонки рассказали что и как, оставила телефон, перезвонили, сказали цену и в тот же день починили! Классно все делают и действительно быстро. ВСЕМ СОВЕТУЮ!
Наталья Костенко