Ремонт ПК — виїзд

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок

Ремонт персональних комп'ютерів

Попри те, що сьогодні користувачі все частіше віддають перевагу портативним комп'ютерним пристроям: ноутбуки, смартфони та планшети, персональні або стаціонарні комп'ютери у вигляді системного блоку по колишньому широко використовуються користувачами. Взагалі, під термін “персональний комп'ютер” потрапляють і ноутбуки з планшетами, але у буденній мові під ним маються на увазі саме стаціонарні ПК. 

Переваги стаціонарного комп'ютера полягають в тому, що хороший ПК можна зібрати за відносно невелику ціну. Ноутбук з такими характеристиками обійдеться набагато дорожче. Крім того, персональні комп'ютери залишають широкі можливості для апгрейда, на відміну від ноутбуків. Усе це робить їх привабливими для користувачів. Його недоліки: це габарити й неможливість брати з собою куди-небудь, а також необхідність купувати безліч комплектуючих додатково: монітор, мишку, клавіатуру, колонки та тому подібне.

На жаль, яким би якісним не був комп'ютер, іноді з ним трапляються поломки. Несправності комп'ютера бувають:

  • програмними;
  • апаратними;
  • змішаними.

Програмні несправності – це погіршення роботи операційної системи, падіння її продуктивності. Відбуватися це може з різних причин: зараження пристрою вірусами, надмірне засмічення комп'ютера зайвими програмами й тому подібне. Найчастіше сам користувач своїми діями викликає ці проблеми. У цих випадках потрібне чищення комп'ютера від вірусів і, можливо, переустановлення Windows.

Апаратні несправності: це вже проблеми з “залізом” комп'ютера. Найчастіше в ПК ламаються usb-роз'єми. На другому місці блоки живлення. Зазвичай причиною цього стають перепади в мережі. Для того, щоб цього не відбувалося, треба купити хороший стабілізатор. Також досить часто ламаються жорсткі диски. Вінчестер – це єдина деталь на сучасних комп'ютерах, яка працює на механічному принципі. Тому вона виходить з ладу частіше, ніж інші. Також досить поширені поломки відеокарти. Часто це трапляється у любителів пограти в комп'ютерні ігри. При великих навантаженнях відеокарта сильно нагрівається, і, якщо система охолодження не справляється з такою великими навантаженнями, зношується набагато швидше. Рідше ламаються процесор і материнська плата. Як правило, процесор робиться непридатним з-за перегрівання, а в материнській платі ламається модуль, що відповідає за електроживлення.

Переваги ремонту ПК вдома

Стаціонарний комп'ютер, на відміну від ноутбука, досить незручно нести в сервісний центр. До того ж в сервісному центрі доведеться декілька днів чекати, поки техніку відремонтують. Якщо для вас важлива терміновість ремонту, то кращий варіант – це викликати майстри додому. Не треба нікуди нести великий системний блок. Майстер швидко приїде і, можливо, полагодить все того ж дня, а ви зможете продовжити користуватися своїм ПК.

Чому варто замовляти у нас

Компанія “Smartservice” займається ремонтом електроніки вдома. Ми – одні з кращих в Одесі. Ми усуваємо несправності та відновлюємо функціональність ваших пристроїв. Наші фахівці вчинять виїзд додому і допоможуть полагодити персональний комп'ютер, ноутбук, телефон, планшет і інші девайси. У нас ви можете замовити оригінальні запчастини за низькою вартістю. Телефонуйте нам, і до вас швидко приїде досвідчений інженер, який безкоштовно зробить діагностику вашого пристрою і швидко його відремонтує за низькою ціною.

Фото
08.12.2018
Благодарю за быстрый и качественный ремонт электронной книги. Цена для меня - пенсионера оказалась доступной. Получила грамотную консультацию, тронута доброжелательным отношением.
Евгения
Фото
08.12.2015
На днях разбил сенсорное стекло на телефоне. После пару часов поиска в нете «конторы», где будет ремонтироваться мой смартфон, я остановился на данном сервисе. Причины почему именно ОНИ: 1.Стоимость. В остальных центрах цена была на на 10−15% больше (даже у знакомого и то на 100 грн дороже). 2.Сроки. В других центрах ремонт занимал 3−5 дней, тут телефон сделали в течении дня. 3. Качество. Советую всем!) Отличные ребята, профессиональный коллектив)
Роман