Заміни тачскріну мобільного телефону

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

 Заміни тачскріну мобільного телефону
Зворотній дзвінок
Ціни на ремонтні роботи в Одесі
Заміна дисплея / сенсорного скла від 30 хв від 300 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

Тачскрін телефону - елемент управління в сучасному смартфоні, як правило, розташовується над екраном гаджету і є сенсорним склом. До особливостей даної технології відноситься можливість розрізняти одночасно декілька дотиків сенсорного скла, а деякі сучасні моделі можуть визначати силу натискання на поверхню дисплея телефону. Сьогодні практично всі мобільні пристрої оснащується цією технологією, тому питання ремонту і заміни тачскріну гаджету на потрібну запчастину актуальне як ніколи. Вартість ремонту залежить від області пошкодження (сенсорний екран, скло тощо) та від моделі смартфона.

Ознаки несправностей тачскріна

  • неправильна або некоректна реакція на натискання, ковзання пальцями або стилусом по склу. Така проблема далеко не завжди є ознакою серйозних механічних пошкоджень, а може лише свідчити про наявність збоїв в роботі програмного забезпечення електроніки телефону;
  • повна відсутність реакції на будь-який вплив по склу. Вірна ознака несправності в роботі тачскріна або шлейфа, яким він підключений до системної плати телефону;
  • низька чутливість або запізніла реакція на натискання на скло;
  • наявність візуальних ознак механічного пошкодження, тріщин, подряпин або неприродний колір екрану телефону.

Всі наведені вище проблеми можуть означати наявність несправності, через яку потрібно буде провести ремонт та замінити несправну деталь телефону на нову запчастину за допомогою спеціалісту. Важливо вибирати якісні комплектуючі, рекомендовані виробником сенсорного смартфона.

Спеціалісти нашого сервіс-центру в Одесі пропонують послуги по заміні несправних елементів гаджету на якісні запчастини оригінального виробництва за невисокою вартістю і в найкоротший термін.

Причина несправності тачскрінів смартфонів

Як і кожна несправність, поломка в роботі тачскріна в екранах смартфонів з'являється через певні негативні фактори. Проблеми в області сенсорного скла мобільного телефону можуть виникнути з наступних причин:

  • негативний механічний вплив, який міг привести до подряпин на склі, тріщин або розламів в конструкції телефону;
  • потрапляння великої кількості вологи на смартфон. Це актуально для тих моделей, які не мають високий рівень захисту від проникнення води всередину корпусу;
  • тривалий строк експлуатації і неакуратне використання могло призвести до незначного пошкодження, які в свою чергу погіршують працездатність пристрою;
  • в рідкісних випадках в руки покупцеві попадається електроніка із заводським браком.

Будь-яка з вищеописаних причин несправності вирішується за допомогою заміни тачскріна що перестав працювати. Наш сервіс-центр в Одесі пропонує послуги фахівців з ремонту, які за найкоротші терміни і мінімальну вартість поміняють поламану деталь на нову.

Вас також може зацікавити:

 Заміни тачскріну мобільного телефону - фото 2
21.02.2019
У меня сломалась подсветка на электронной книге и я отдал в ремонт ее к вам. Спасибо вам за быструю диагностику и ремонт. Теперь с подсветкой все в порядке!
Mark
 Заміни тачскріну мобільного телефону - фото 3
11.07.2015
Ребёнок открыл Нетбук Eee PC X101CH в обратную сторону, сделали за 3 дня. Понравились цена ремонта и вежливость персонала. Хороший сервис. На днях думаю телефончик занести на замену сенсора…
Лилия Петрова