Заміна тачскріна

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок
Ціни на ремонтні роботи
Заміна дисплея / сенсорного скла від 30 хв від 300 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

Тачскрін - елемент управління в сучасному смартфоні, як правило, розташовується над екраном пристрою. До особливостей даної технології відноситься можливість розрізняти одночасно декілька дотиків, а деякі сучасні моделі можуть визначати силу натискання на поверхню дисплея. Сьогодні практично всі мобільні пристрої оснащується цією технологією, тому питання ремонту і заміни тачскріну актуальне як ніколи.

Ознаки несправностей тачскріна

  • неправильна або некоректна реакція на натискання, ковзання пальцями або стилусом. Така проблема далеко не завжди є ознакою серйозних механічних пошкоджень, а може лише свідчити про наявність збоїв в програмному забезпеченні електроніки;
  • повна відсутність реакції на будь-який вплив. Вірна ознака несправності тачскріна або шлейфа, яким він підключений до системної плати;
  • низька чутливість або запізніла реакція на натискання;
  • наявність візуальних ознак механічного пошкодження, тріщин, подряпин або неприродний колір екрану.

Всі наведені вище проблеми можуть означати наявність несправності, через яку потрібно буде замінити несправну деталь на нову. Важливо вибирати якісні комплектуючі, рекомендовані виробником сенсорного смартфона.

Наш сервіс-центр в Одесі пропонує послуги по заміні несправних елементів на якісні запчастини оригінального виробництва за невисоку ціну.

Причина несправності тачскрінів смартфонів

Як і кожна несправність, поломка тачскріна в екранах смартфонів з'являється через певні негативні фактори. Проблеми в області сенсора мобільного телефону можуть виникнути з наступних причин:

  • негативний механічний вплив, який міг привести до подряпин, тріщин або розламів в конструкції телефону;
  • потрапляння великої кількості вологи на смартфон. Це актуально для тих моделей, які не мають високий рівень захисту від проникнення води всередину корпусу;
  • природний знос і неакуратне використання могло призвести до незначного пошкодження, які в свою чергу погіршують працездатність пристрою;
  • в рідкісних випадках в руки покупцеві попадається електроніка із заводським браком.

Будь-яка з вищеописаних причин несправності вирішується за допомогою заміни тачскріна. Наш сервіс-центр в Одесі пропонує послуги фахівців, які за найкоротші терміни і мінімальну ціну поміняють поламану деталь на нову.

Вас також може зацікавити:

Фото
12.02.2016
Достойный сервис. В очень короткие сроки отремонтировали мой телефон iPhone 5. В предыдущих сервисах не брались за ремонт ссылаясь на замену платы. У мастеров smart service получилось, очень благодарна им. Приятные ребята на приемке, все объяснили четко и лаконично. Всем советую!
Юлия
Фото
24.06.2018
Заказывал зарядное устройство для ноута. Товар соответствует описанию, цена на сайте актуальна, доставлено быстро. Спасибо!
Павлов Сергей