Перепрошивка мобільного телефону

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

 Перепрошивка мобільного телефону
Зворотній дзвінок
 
Ціни на ремонтні роботи
Програмний ремонт від 30 хв від 220 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різної якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

Операційна система - оболонка смартфона, яка дозволяє користуватися всіма функціями пристрою, надає платформу для установки додаткових додатків і в цілому спрощує роботу з мобільним телефоном. Якщо виникають проблеми в роботі ОС, які не виходить усунути власними силами, то тоді може допомогти перепрошивка пристрою. Крім того, таким способом можна покращувати функціональність операційної системи за допомогою різних модифікованих прошивок.

Самостійно проводити перепрошивання не радиться, так як це може призвести до втрати даних на мобільному телефоні, а деякі моделі, що працюють на О. С. Андроїд, можуть і зовсім вийти з ладу, після чого відновити їх працездатність буде значно складніше і вартість ремонту зросте.

Прошивка - пакет файлів, в яких міститься вихідний код, завдяки чому смартфон може використовувати всі запрограмовані в нього функції. Наш сервіс-центр в Одесі пропонує послуги перепрошивки будь-якої моделі телефону за невисоку ціну.

Навіщо потрібна прошивка

Якщо смартфон був заражений шкідливим ПЗ, видалити яке неможливо, єдиним вирішенням проблеми є перепрошивка. Крім того, всі сучасні гаджети з часом перестають обслуговуватися виробником і єдиним способом отримати нові функції для власників пристроїв на О. С. Андроїд є установка модифікованої прошивки, яка надає такі додаткові можливості:

  • підвищення продуктивності телефону. За рахунок відключення непотрібних програм і функцій, швидкодію пристрою зросте в рази. Нова прошивка допоможе отримати більш потужний девайс за невелику ціну;
  • можливість встановлювати різне програмне забезпечення, яке було недоступне на колишньої прошивці;
  • збільшення автономності девайса. Відключені непотрібні програми і оптимізація витрат акумулятора значно збільшать час роботи гаджета.​

Завдяки вищеописаним можливостям, електронний пристрій отримає нові функції і можливості. Але варто зазначити, що проводити перепрошивання будь-якої моделі гаджета варто за допомогою послуг висококваліфікованого фахівця.

Чому варто довірити перепрошивання смартфону Smart-Service

Наш сервіс-центр в Одесі пропонує послуги по зміні прошивки. Завдяки невисокій вартості і мінімального часу проведення роботи, власник пристрою за найкоротший термін отримає повністю працездатний і оптимізований девайс.

Вас також може зацікавити:

 Перепрошивка мобільного телефону - фото 2
20.07.2016
Спасибо огромное, сделали все быстро качественно. За не профильный ремонт от жены отдельное спасибо.
Юрий
 Перепрошивка мобільного телефону - фото 3
21.02.2019
У меня сломалась подсветка на электронной книге и я отдал в ремонт ее к вам. Спасибо вам за быструю диагностику и ремонт. Теперь с подсветкой все в порядке!
Mark