Русифікація пристроїв

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок
 
Цены на ремонтные работы
Программний ремонт від 30 хв від 220 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різної якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.


Практично всі моделі сучасних мобільних телефонів мають встановлений російську мову. Але деякі пристрої, сконструйовані переважно китайськими виробниками, можуть бути обділеними зрозумілим для російськомовного користувача інтерфейсом. Іноді і відомі виробники пристроїв зв'язку не включають в прошивку своєї продукції російську мову. В такому випадку знадобитися провести русифікацію телефону.

Види русифікації пристроїв

Існує два види русифікації - часткова і повна. Часткова русифікація має на увазі собою переклад лише частини всього тексту в прошивці пристрою. Таким чином, власник отримує гаджет, в якому на зрозумілій мові відображаються елементи меню та налаштування. Це дозволяє полегшити експлуатацію мобільного девайса, але в той же час не допоможе у використанні додаткового ПЗ.

Повна русифікація надає можливість отримати пристрій, в якому переведені всі функції і вбудовані додатки. Також це допоможе без проблем користуватися російськомовним інтернетом, так як браузер буде розуміти кирилицю і зможе її коректно відображати. Написання повідомлень, робота з електронною поштою і програмами російською мовою - це лише деякі з можливостей русифікованого пристрою.

Наш сервіс-центр в Одесі надає широкий спектр послуг з ремонту і прошивці всіх моделей телефонів за доступну ціну.

Установка російської мови на пристрої


Щоб русифікувати мобільний пристрій, необхідно змінити прошивку, яка не підтримує кирилицю, на іншу. Таке програмне забезпечення може бути створено як самими виробниками комплектуючих, так і приватними програмістами.

Перший варіант є більш надійним, тому що має офіційну підтримку. Але далеко не для кожного пристрою можна знайти програмне забезпечення російською мовою. Тому сьогодні популярними є «поліпшені» версії прошивки.

Купивши телефон за кордоном чи замовивши пристрій з Китаю, власник новопридбаного девайса може скористатися послугами нашого сервіс-центру, що знаходиться в Одесі. Висококваліфіковані фахівці проведуть прошивку телефону за мінімальні терміни. Доступна ціна та висока якість роботи залишать задоволеним власника будь-якого електронного пристрою.
Фото
10.11.2015
Отнесла в ваш сервис смартфон. Вскоре мне вернули рабочий телефон, подпаяли чтото. Денег не берут. Дорогие одесситы! В нашем городе с меня не взяли денег за ремонт телефона!!! Хотела оставить хотя бы 200гр. Не взяли!!! У меня нет слов, одни эмоции. Всю технику я буду ремонтировать только в этом центре. Ребята, спасибо большое.
Марченко Татьяна Анатольевна
Фото
12.02.2016
Достойный сервис. В очень короткие сроки отремонтировали мой телефон iPhone 5. В предыдущих сервисах не брались за ремонт ссылаясь на замену платы. У мастеров smart service получилось, очень благодарна им. Приятные ребята на приемке, все объяснили четко и лаконично. Всем советую!
Юлия