Ремонт Sony PlayStation

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт Sony PlayStation
Зворотній дзвінок

Ціни на ремонт приставки Sony Playstation в сервісному центрі Одеса, SMART Service

Послуги Ціни від
Безкоштовна діагностика
Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акта технічного стану  250 грн
Відновлення або заміна HDMI роз'єму  680 грн
Заміна жорсткого диска  320 грн
Очищення від пилу елементів внутрішньої частини корпусу та за необхідністю змащування активної системи охолодження, заміна термопровідної пасти  580 грн
Очищення приставки від пролитої рідини  530 грн
Ремонт або заміна системи охолодження  530 грн
Скальпування CPU&GPU із заміною термопасти (зняття теплорозподільних кришок із мікросхем ЦП та ДП з заміною термопасти)  530 грн
Ремонт або заміна центрального процесора (CPU) або графічного процесора (відеочип) 1000 грн
Ремонт системи живлення 630 грн
Ремонт внутрішнього блоку живлення 890 грн
Відновлення програмної частини 470 грн
Відновлення/заміна внутрішніх шлейфів, кнопок, роз'ємів  370 грн

Ігрові консолі Sony Playstation є складними пристроями. Їх мета — забезпечити високу продуктивність за максимальної компактності. Через це ймовірність несправності будь-якого елемента ігрової приставки дуже висока.

Найчастіші несправності Sony PlayStation

Згідно з відгуками користувачів, СП найчастіше має плюс-мінус одні й ті самі проблеми. З ладу виходять:

  • дискові приводи ігрової приставки;
  • блоки живлення;
  • елементи розпаювання;
  • апаратні блокування системи Sony Playstation;
  • несправність через перегрівання.

Причому ці проблеми актуальні для всіх моделей PS: 1, 2, 3, 4 і 5. І якщо у вас немає глибоких знань електротехніки й навичок пайки Sony Playstation, то пробувати розв'язати проблеми самому ми б вам настійно не радили, адже ціна помилки може бути дуже високою. Краще звернутися до досвідченого майстра, який має хоча б досвід ремонту сучасної побутової техніки.

Чому може вийти з ладу приставка Sony PlayStation

Причин виходу з ладу ігрової приставки може бути багато, і вони залежать від експлуатації СП.

  • Поломка приводу SP.

Лазерний привід сам по собі має термін служби, після чого лазер сідає. PS 1, 2 сьогодні вже складно знайти з робочими приводами, але PS 3, 4, 5 blu ray приводи працюють нормально. Якщо не пошкоджувати приставку, то все з ним буде гаразд. Заміна ж пристрою фахівцем обійдеться недешево, оскільки сама деталь коштує чимало.

  • Перегорілий блок живлення.

Приставки Sonу Playstation не надто стійкі до перепадів напруги. Якщо вона у вашому будинку нестабільна або ви любите пограти під час грози, то будьте готові, що блок живлення може згоріти. Оскільки БЖ є вбудованим, доведеться розібрати консоль, щоб його відремонтувати.

  • Елементи розпаювання та шлейфи.

Часто непрофесійні горе-майстри, які беруться за чищення консолі недорого, можуть випадково відірвати якийсь шлейф або припаювання. Виправдовуючи їх, у багатьох ранніх ревізіях ігрових приставок Sonу Playstation має бути так звана холодна пайка низької якості, відірвати яку дуже просто і швидко навіть легким рухом.

  • Апаратні проблеми системи.

Спроба піратської прошивки консолі Sony Playstation та її використання може призвести до блокування. На цей час це ніяк не робиться і на такій приставці залишиться грати лише запускаючи ігри з дисків - така ціна за прагнення халяви. Також при екстреному вимкненні СП або невдалому оновленні консолі може злетіти прошивка. В цьому випадку нічого страшного не сталося і можна відновити приставку.

  • Перегрів.

Найчастіше перегрів ігрової приставки відбувається через заводський брак у перший рік роботи консолі, коли її можна здати за гарантією. Причина інших поломок - несвоєчасне обслуговування приставки, порушення правил експлуатації. Багато людей щиро дивуються коли дізнаються, що Sony Playstation так само як і ПК потрібно чистити від пилу хоча б раз на рік і міняти термопасту, інакше поломка графічного процесора та інших елементів це лише питання часу.

Щоб запобігти несправності своєї приставки, регулярно протирайте пил з місця, де вона знаходиться, ставте її подалі від краю тумби, тримайте її на відкритому просторі з гарним доступом повітря.

Переваги сервісного центру Smart-service в Одесі

Майстри сервісного центру Smart-service в Одесі пропонують недорого якісний ремонт найрізноманітнішої техніки, починаючи від ігрових консолей, закінчуючи ремонтом гіробордів та електротранспорту. Ми пропонуємо не лише швидке обслуговування, а й гарантію на свою роботу. Ви можете бути впевнені у повному усуненні несправностей.

Наші клієнти залишають багато позитивних відгуків про вдалий ремонт Smart-Watch, смартфонів, ноутбуків та інших гаджетів. Консультація з ремонту від фахівців безкоштовна, а діагностика входить у вартість ремонту, тому ви завжди знатимете остаточну ціну послуги.

Ремонт Sony PlayStation - фото 2
10.02.2018
Большое спасибо смарт-сервису за обмен батареи. Я даже не надеялась что так будет. Рекомендую.
Наталия
Ремонт Sony PlayStation - фото 3
29.08.2015
Спасибо огромное за квалифицированный ремонт! Очень остался доволен вашим сервисом! Спасибо за скидки! Девушкам за стойкой отдельное спасибо за их приветливость и оперативность. На все мои пропущенные звонки в сервис девушки со стойки перезвонили, вежливо извинились и быстро обработали мои вопросы!
Влад Чижевский