Ремонт iPhone SE

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок
Ремонт iPhone SE
 
Ціни на ремонтні роботи
Діагностика (сплачується в разі відмови від ремонту) від 10 хв 150 грн
Заміна скла 30 хв 650 грн
Заміна дисплея 30 хв 850 грн
Заміна акумулятора 20 хв 450 грн
Заміна корпусу 40 хв від 450 грн
Заміна кнопки Home 15 хв 450 грн
Оновлення (програмний ремонт) 15 хв 350 грн
Заміна основної камери 30 хв 550 грн
Заміна фронтальної камери 30 хв 450 грн
Заміна шлейфа зарядки 40 хв 350 грн
Заміна динаміка 40 хв 250 грн
Заміна мікрофона 40 хв 250 грн
Заміна шлейфа кнопок гучності 30 хв 350 грн
Заміна підсвітки дисплея 60 хв 400 грн
Заміна скла камери 40 хв 300 грн
Заміна WI-Fi модуля 120 хв уточнювати
Заміна контролера сенсора 120 хв уточнювати
Замена контроллера дисплея 120 хв уточнювати
Заміна контролера живлення 120 хв уточнювати
Заміна контролера заряда Tristar U2 120 хв уточнювати
Заміна аудіокодека 120 хв уточнювати
Чистка плати ультразвуком після потрапляння рідини від 30 хв 500 грн
Заміна вібромотора Taptic Engine 30 хв уточнювати
Заміна антени WI-FI 30 хв уточнювати
Заміна кнопки вмикання 30 хв 450 грн
Пайка (складний ремонт плати) від 30 хв уточнювати
Реболінг центрального процесора від 180 хв уточнювати
* Цена, указанная на сайте, не является договором публичной оферты и может отличаться по причине различного качества комплектующих и курса валют на момент проведения ремонта.
** Указанное время ремонта является ориентировочным, не включает в себя время на оформление заказа, зарядку и проверку всех функций устройства.
  

Смартфони iPhone SE користуються великою популярністю серед користувачів. Але, не дивлячись на високу якість збірки пристрою, в наш сервіс часто звертаються за ремонтом. Найчастіше причиною цього стає необережне поводження.

«SMART-Service» проводить ремонт айФон SE в короткі терміни, для заміни використовуємо оригінальні комплектуючі, на всі види послуг встановлені доступні ціни.

Види несправностей iPhone SЕ та їх причини

Одним зі слабких місць смартфона серії iPhone SE є сенсорне скло. Воно схильне до подряпин і сколів при падінні. Якщо ви упустили смартфон або вдарили важким предметом, буде потрібна заміна дисплея. Якщо несправність обмежилася тільки тріщиною скла, а всі функції при цьому збереглися, то майстри поставлять нове скло і при необхідності наклеять захисну плівку. Якщо сенсор перестав відгукуватися на торкання, на екрані з'явилися артефакти, це може говорити про серйозне пошкодження матриці. Буде потрібна перепайка контактів і заміна шлейфу.

Також нерідко виходять з ладу кнопки управління.  Якщо ви виявили:

  •  відсутність реакції на натискання;
  •  збої в роботі;
  •  западання;
  •  втрату характерного клацання при натисненні.

Це може говорити про вихід з ладу мембрани під кнопками. Майстри нашого сервісного центру проведуть швидку заміну функціональних клавіш.

Якщо ви виявили проблему з зарядним пристроєм: смартфон швидко розряджається, акумулятор не сприймає заряд, задня панель телефону здулася, варто терміново звернутися в «СМАРТ-Сервіс». Ми проведемо заміну акумулятора і зробимо повну діагностику на наявність несправностей.

Корпус пристрою виконаний з алюмінію, тому на ньому можуть утворитися вм'ятини при падінні або ударі. Проблема вирішується шляхом рихтування корпуса.

Якщо в корпус потрапила вода, не варто намагатися самостійно провести ремонт, так як все може обернутися виходом з ладу материнської плати. Зверніться до фахівців, які розкриють корпус, проведуть діагностику, усунуть воду і наслідки її проникнення.

Також ви можете звернутися за ремонтом інших видів несправностей:

  •  смартфон не включається;
  •  не працює мережа або Wi-Fi;
  •  немає звуку;
  •  вийшла з ладу системна плата;
  •  не запускаються оригінальні програми.

Неможливо зарядити телефон Apple iPhone SE: чистка роз'єму від бруду

 

Сервісний центр «SMART-Service» в Одесі пропонує ремонт смартфонів будь-якої складності. Ми працюємо з усіма моделями айФон. В роботі використовується професійне обладнання та оригінальні запчастини.  На всі види послуг надається гарантія і встановлена ​​доступна ціна.

Перед початком ремонту наші майстри проведуть діагностику і озвучать вам попередню вартість і терміни виконання. Після узгодження ми приступаємо до роботи. Уточнити ціну ремонту і задати питання ви можете за телефоном або в нашому сервісі в Одесі.

Фото
11.07.2015
Ребёнок открыл Нетбук Eee PC X101CH в обратную сторону, сделали за 3 дня. Понравились цена ремонта и вежливость персонала. Хороший сервис. На днях думаю телефончик занести на замену сенсора…
Лилия Петрова
Фото
05.10.2015
Выражаю огромную благодарность компании за качество обслуживания, а именно за доходчивость в разъяснении проблемы, милое и очень корректное общение, быстрые сроки ремонта и за незабываемые улыбки на ресепшне) зы. Ира :)))
Aleksey