Ремонт iPhone SE

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок
Ремонт iPhone SE
 

Смартфони iPhone SE користуються великою популярністю серед користувачів. Але, не дивлячись на високу якість збірки пристрою, в наш сервіс часто звертаються за ремонтом. Найчастіше причиною цього стає необережне поводження.

«SMART-Service» проводить ремонт айФон SE в короткі терміни, для заміни використовуємо оригінальні комплектуючі, на всі види послуг встановлені доступні ціни.

Види несправностей iPhone СЕ та їх причини

Одним зі слабких місць смартфона серії СЕ є сенсорне скло. Воно схильне до подряпин і сколів при падінні. Якщо ви упустили смартфон або вдарили важким предметом, буде потрібна заміна дисплея. Якщо несправність обмежилася тільки тріщиною скла, а всі функції при цьому збереглися, то майстри поставлять нове скло і при необхідності наклеять захисну плівку. Якщо сенсор перестав відгукуватися на торкання, на екрані з'явилися артефакти, це може говорити про серйозне пошкодження матриці. Буде потрібна перепайка контактів і заміна шлейфу.

Також нерідко виходять з ладу кнопки управління.  Якщо ви виявили:

  •  відсутність реакції на натискання;
  •  збої в роботі;
  •  западання;
  •  втрату характерного клацання при натисненні.

Це може говорити про вихід з ладу мембрани під кнопками. Майстри нашого сервісного центру проведуть швидку заміну функціональних клавіш.

Якщо ви виявили проблему з зарядним пристроєм: смартфон швидко розряджається, акумулятор не сприймає заряд, задня панель телефону здулася, варто терміново звернутися в «СМАРТ-Сервіс». Ми проведемо заміну акумулятора і зробимо повну діагностику на наявність несправностей.

Корпус пристрою виконаний з алюмінію, тому на ньому можуть утворитися вм'ятини при падінні або ударі. Проблема вирішується шляхом рихтування корпуса.

Якщо в корпус потрапила вода, не варто намагатися самостійно провести ремонт, так як все може обернутися виходом з ладу материнської плати. Зверніться до фахівців, які розкриють корпус, проведуть діагностику, усунуть воду і наслідки її проникнення.

Також ви можете звернутися за ремонтом інших видів несправностей:

  •  смартфон не включається;
  •  не працює мережа або Wi-Fi;
  •  немає звуку;
  •  вийшла з ладу системна плата;
  •  не запускаються оригінальні програми.

Неможливо зарядити телефон Apple iPhone 5 SE: чистка роз'єму від бруду

 

Сервісний центр «SMART-Service» в Одесі пропонує ремонт смартфонів будь-якої складності. Ми працюємо з усіма моделями айФон. В роботі використовується професійне обладнання та оригінальні запчастини.  На всі види послуг надається гарантія і встановлена ​​доступна ціна.

Перед початком ремонту наші майстри проведуть діагностику і озвучать вам попередню вартість і терміни виконання. Після узгодження ми приступаємо до роботи. Уточнити ціну ремонту і задати питання ви можете за телефоном або в нашому сервісі в Одесі.

Фото
11.07.2015
Ремонтировала фотоаппарат. Пришла в офис, милые девчонки рассказали что и как, оставила телефон, перезвонили, сказали цену и в тот же день починили! Классно все делают и действительно быстро. ВСЕМ СОВЕТУЮ!
Наталья Костенко
Фото
21.02.2019
Остался доволен обслуживанием в этот сервисном центре. Здесь мне за пару дней смогли отремонтировать планшет. Поставили новый корпус, исправили работу камеры (вспышка снова работает). И по цене ремонт обошелся недорого.
Никита