Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Ремонт квадрокоптерів та дронів

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт квадрокоптерів та дронів
Зворотній дзвінок

Ціни на ремонт квадрокоптерів та дронів у сервісному центрі Одеса, SMART Service

Послуги Ціни від
Діагностика квадрокоптера безкоштовно
Прошивка та програмне відновлення  300 грн
Ремонт/заміна корпусних запчастин  449 грн
Ремонт та відновлення підвісу  449 грн
Заміна двигунів  449 грн
Ремонт материнської плати  449 грн
Ремонт квадрокоптерів, що впали  449 грн
Вигинання та відновлення роботи підвісів  449 грн
Відновлення/заміна шлейфу підвісу  449 грн
Відновлення працездатності апаратів після потрапляння вологи  449 грн

Для багатьох дрони та квадрокоптери — це не тільки розвага, а й засіб заробітку. Враховуючи те, що в основному цей пристрій функціонує на висоті пташиного польоту, його повна справність критично важлива, адже ціна виходу з ладу хоча б одного елемента це швидка і повна поломка корпусу без можливості відновлення за будь-яку вартість.

Чому ламаються дрони

Серед найпоширеніших причин поломки дронів можна виділити такі:

  • неправильне використання (у закритих приміщеннях або навпаки – на далеких відстанях);
  • застосування за низького заряду батареї;
  • використання пристрою з пошкодженим корпусом або лопатями пропелера;
  • неправильна заміна лопат пропелера;
  • неправильне заряджання акумулятора;
  • неправильно вибраний режим польоту та калібрування пристрою.

Все це може призвести до посилення наявних несправностей і появи нових, що вимагають ремонту.

Що робити, якщо БПЛА зламався

Якщо ваш безпілотник зламався або став гірше працювати, слід провести негайну діагностику його несправностей, знайшовши сервісний центр в Одесі або іншому місті України.

Якщо ви втратили свій дрон, то знайти його можна за допомогою вбудованого GPS датчика (у недорогих моделей його може не бути, читайте відгуки перед купівлею). Датчик можна встановити самостійно – вони мають невелику вартість. Перед тим як брати в руки пристрій, вимкніть та приберіть подалі пульт керування. Видаліть із корпусу всі забруднення, огляньте його на наявність тріщин і сколів. Перевірте об\'єктив камери, якщо вона є – часто ремонт action-камер таких пристроїв може стати високою ціною. Не бійтеся від\'єднувати деталі коптера, якщо він сильно впав - гарантія в такому разі на нього вже навряд чи поширюється і вартість ремонту вже в будь-якому випадку оплачувати вам.

Якщо після первинного огляду квадрокоптер цілий, можна спробувати його знову запустити. Контрольний запуск проводьте на невелику дистанцію, при цьому уважно дивіться та слухайте, як працюватиме дрон. Пристрій повинен поводитися в повітрі стабільно, його не повинно хилити. Також слідкуйте за звуками, що видаються - будь-які сторонні вібрації це привід негайно вимкнути дрон. Ціна за зволікання у цьому випадку – повна поломка пристрою.

Дуже важливо, щоб ідеально цілим був пропелер пристрою. Навіть найменші викривлення чи зазубрини на лопатях унеможливлять його нормальний політ. Також повинні якісно працювати всі датчики, бо інакше чергова аварія станеться досить швидко.

Чому варто звернутися за ремонтом БПЛА до сервісного центру Smart Service в Одесі

Сервісний центр Smart Service в Одесі пропонує недорого свої послуги з обслуговування будь-яких пристроїв, починаючи від ремонту мобільних телефонів, закінчуючи лагодженням дронів і квадрокоптерів. Ми даємо гарантію на всі послуги, що надаються, і ось уже понад 12 років радуємо наших клієнтів в Одесі високою якістю сервісу та приємними цінами, що підтверджує безліч позитивних відгуків.

Ремонт квадрокоптерів та дронів - фото 2
11.07.2015
Раздавили экран на Asus Zenfone 5, отнесли в смарт-сервис — сделали за два дня, очень понравилась оперативность ребят, наличие дефицитных деталей. Молодцы парни. Продолжайте в том же духе. Респект!
Толкаченко Андрей
Ремонт квадрокоптерів та дронів - фото 3
23.12.2015
Мне понравилось. Сделали довольно быстро…
Сергей