Ремонт мийки високого тиску Bosch

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт мийки високого тиску Bosch
Зворотній дзвінок

Ціни на ремонтні роботи:
Діагностика мийки високого тиску від 30 хв від 100 грн
Заміна втулок ковзання і кулькових підшипників мийки високого тиску від 40 хв від 150 грн
Ремонт і обслуговування поршневої групи мийки високого тиску від 60 хв від 350 грн
Заміна мережевого шнура / вимикача / щіток мийки високого тиску від 30 хв від 200 грн
Заміна корпусних деталей мийки високого тиску від 60 хв від 300 грн
Ремонт редуктора мийки високого тиску від 30 хв від 250 грн
Заміна ротора / статора / електродвигуна мийки високого тиску від 40 хв від 350 грн
Заміна мастила мийки високого тиску від 30 хв від 200 грн
Заміна голчастих підшипників мийки високого тиску від 45 хв від 250 грн
Заміна або установка металовиробів, пайка від 30 хв від 150 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти та може відрізнятися по причині різної якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не міститиме час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

Мийка високого тиску від Bosch — цінний апарат у господарстві для глибокого чищення. Однак дана машина з часом може зноситися та отримати пошкодження. Найчастіше пристрій можна полагодити — питання лише в ціні. У майстерні «SMART-Service» в Одесі є всі пристрої та компоненти для усунення несправності за прийнятними цінами та з наданням гарантії.

Ремонт — послуга з відновлення роботи мийок Bosch

Популяризована брендом Bosch мийка чудово зарекомендувала себе в інтенсивному прибиранні. Вода під тиском дає можливість видалити найзастаріліший бруд. Завдяки ремонту зношеного апарата в разі незначного псування, наприклад, простого шланга, що прохудився, ви заощадите на придбанні нового пристрою.

«SMART-Service» має сучасні верстати, що дає можливість майстрам усунути пошкодження швидко і недорого. У наших фахівців за плечима багато успішних ремонтів, про що свідчать позитивні відгуки замовників. Крім того, професіонали центру надають консультацію щодо ремонту.

Виконати ремонт мийки своїми руками або звертатися до професіоналів?

Складна конструкція насоса та інших елементів очисника не дозволить вам відремонтувати апарат без втручання майстрів та без використання спеціального обладнання.

Щоб привести в робочий стан зношений гідравлічний шланг та інші комплектуючі, потрібні спеціалізовані верстати, які є лише в сервісних центрах. Крім того, професіонали зможуть швидко виявити та усунути несправність.

Чому варто звернутися до «SMART-Service»

Наш сервісний центр пропонує послуги з ремонту найвищої якості. Ми понад 12 років надаємо повну консультацію та допомагаємо недорого відремонтувати мийки. Ми є командою фахівців з відповідною кваліфікацією та постійно розширюємо сферу своїх навичок. Висока якість робіт підтверджена відгуками з Одеси.

Ми раді запропонувати такі послуги з технічного обслуговування мийки Bosch:

  • заміна готових елементів;
  • відновлення двигунів та насосів;
  • лагодження електроніки та механічних частин;
  • фарбування та багато іншого.

Завдяки нашій майстерні ви повернете своє мийне обладнання у справний стан. На всі свої роботи та комплектуючі ми обов'язково надаємо гарантію.

Ремонт мийки високого тиску Bosch - фото 2
08.12.2015
На днях разбил сенсорное стекло на телефоне. После пару часов поиска в нете «конторы», где будет ремонтироваться мой смартфон, я остановился на данном сервисе. Причины почему именно ОНИ: 1.Стоимость. В остальных центрах цена была на на 10−15% больше (даже у знакомого и то на 100 грн дороже). 2.Сроки. В других центрах ремонт занимал 3−5 дней, тут телефон сделали в течении дня. 3. Качество. Советую всем!) Отличные ребята, профессиональный коллектив)
Роман
Ремонт мийки високого тиску Bosch - фото 3
28.11.2016
Замена батареи в МакБуке Про. За день заказали и получили батарею, за час все поставили и протестировали. Вышло значительно быстрее и дешевле, чем в авторизованных сервисных центрах за пределами Украины.
Eugene Rozov