Ремонт Apple iPad

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт Apple iPad
Зворотній дзвінок


Незважаючи на свою надійність, техніка Apple - частий гість сервісних центрів Одеси. Вся проблема - в неправильному і недбалому використанні пристрою.

Ціни на ремонтні роботи
Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту)  від 10 хв від 250 грн
Заміна акумулятора / батареї від 40 хв від 450 грн
Заміна дисплея / матриці від 30 хв від 550 грн
Програмний ремонт від 30 хв від 350 грн
Заміна сенсорного скла від 30 хв від 550 грн
Корпусні роботи (кришки акб, рамки, скла) від 40 хв від 550 грн
Заміна / відновлення шлейфів від 30 хв від 650 грн
Заміна системних роз'ємів, камер, мікрофонів, динаміків від 40 хв від 650 грн
Складний електричний ремонт BGA і SMD мікросхем від 60 хв від 670 грн
Ремонт / заміна кнопки Home від 30 хв від 400 грн
Заміна корпусу iPad  від 40 хв від 900 грн
* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися по причині різної якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

Є ряд поширених причин, за якими iPad приносять відремонтувати:

Розбите скло

Звертаючись до фахівця за заміною розбитого скла iPad, не всі розуміють, що сильний удар міг спровокувати несправність інших деталей, тому дивуються ціною за ремонт. Щоб такого не відбувалося, бажано відразу після діагностики дізнатися скільки коштує відремонтувати планшет Apple.

Іноді вартість залежить не тільки від супутніх ушкоджень, а й від моделі. У старих зразках відремонтувати скло, яке можна замінити окремо від решти дисплея, не важко буде і ціна на це буде невисока. А ось в нових моделях Apple заміна скла здійснюється тільки разом з усім дисплейним модулем.

Матрица дисплея

Вона може бути пошкоджена внаслідок інших несправностей:

  • розбитого скла;
  • здуття батареї;
  • пошкодження шлейфу матриці.

Ознаки несправності з'являються не відразу. Зазвичай це - спотворення кольорів і зображення. Ціна на те, щоб замінити матрицю дисплея, також, як і у випадку зі склом, залежить від того, до якого покоління належить планшет.

Модемний модуль

Цей елемент з'єднаний з основною платою невеликим і досить тонким шлейфом, ознакою обриву якого є недоступність сім-карти для планшета Apple.

Є два варіанти вирішення проблеми:

  • фахівець паяє модуль так, що він працює як звичайний пристрій, але виключно з Wi-Fi;
  • багатоетапне відновлення.

Багато хто погоджується на перший варіант через його низьку вартість. Другий спосіб можуть застосовувати тільки висококласні фахівці, яких не завжди можна знайти навіть у великих містах, на зразок Одеси. Але від нього часто відмовляються, дізнавшись, скільки коштує відновлення модуля.

Ум'ятини в корпусі

Проста заміна корпусу, спровокована погіршенням зовнішнього вигляду, навряд чи сильно вплине на бюджет, а от якщо причина в зазорі між склом і дисплеєм - потрібна чистка і складний ремонт.

Профілактикою таких проблем може служити захисний чохол.

Чому ремонт в сервісному центрі краще самостійного

Вивчивши вартість популярних видів ремонту, багато хто вирішує полагодити планшет Apple самостійно. Закінчується це погано і для гаджета і для його власника: після такого, пристрій не завжди виходить відновити. Навіть якщо після самостійної заміни деяких елементів iPad заробив, то це навряд чи надовго - для нормальної роботи потрібні якісні деталі, які не можна купити на ринку або в простому магазині.

Сервісний центр «SMART-Service» знаходиться в Одесі і допомагає відремонтувати не тільки класичний iPad, але й:

  • iPad mini;
  • iPad retina;
  • iPad pro;
  • iPad mini retina.

«SMART-Service» пропонує якісну діагностику, чистку і ремонт несправностей. Віддаючи свою техніку фахівцям, можна бути впевненими в якості і деталей, і виконаної роботи.

Ремонт Apple iPad - фото 2
23.12.2015
Мне понравилось. Сделали довольно быстро…
Сергей
Ремонт Apple iPad - фото 3
26.02.2019
Хочу сказать вам большое спасибо за быстрый ремонт моего телефона. Полностью восстановили его работу после того, как он у меня искупался :) работает все, и данные не потерялись!
Arkadiy