Ремонт та заміна материнської плати MacBook

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт та заміна материнської плати MacBook
Зворотній дзвінок

Материнська плата - одна з основних деталей ноутбука Apple MacBook і MacBook air, від якої залежить робота всього пристрою.

Ціни на ремонтні роботи

Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту) від 10 хв 150 грн
Заміна материнської плати MacBook від 60 хв від 1050 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різної якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.
** Зазначений час ремонту MacBook є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

Ознаки та причини несправності материнки MacBook бувають такі:

 • проблеми з роботою USB портів;
 • ноутбук не включається та працювати;
 • поява на екрані Apple MacBook артефактів;
 • раптове вимикання при спробі запуску програми;
 • відсутність зображення;
 • спонтанні перезавантаження та некоректна робота;
 • вимикання відразу після того, як MacBook включили;
 • спроба відремонтувати MacBook не професійним майстром.

Чи можна самостійно відремонтувати або замінити материнську плату MacBook?

Як і будь-який ноутбук, Apple MacBook складна техніка, ремонт якої можливий тільки майстром професіоналом.Складна будова ноутбука Apple MacBook, в якому всі складові розташовані дуже близько до материнки, вимагає попередньої діагностики, а також певних професійних знань і досвіду - без них навряд чи вийде її відремонтувати і замінити непрацюючі складові.

Ціна на те, щоб розв'язувати цю проблему та щоб замінити таку деталь плата, - не найменша, але краще витратитися на спеціаліста та зробити якісний ремонт і отримати гідний результат, ніж купувати новий ноутбук MacBook. Спроба полагодити її самостійно призводить до ще більш серйозної несправності, після якої буде потрібна заміна всієї плати MacBook.

При появі ознак проблем з Apple MacBook, особливо що стосуються материнської плати, потрібно обов'язково звернутися за терміновою допомогою та ремонтом в сервісний центр. Ви можете зробити це у сервісному центрі "SMART-Service" Одеса.Там можна знайти фахівців високого рівня, які зроблять якісну заміну деталі та відремонтують MacBook. Можете сміливо звертатися до нашого СЦ, ми будемо раді вам допомогти і ви будите задоволені результатом.

Тим, хто шукає хороших майстрів в Одесі, які можуть полагодити материнську плату MacBook, варто звернутися до сервісного центру «SMART-Service» Одеса. У нашому сервісному центрі, вартість і результат будь-яких послуг, чи це заміна контролера або заміна всієї материнської плати, приємно вас здивує. Ви можете звертатися з будь-якої причини, якщо ваш апарат перестав працювати, ми завжди будемо раді допомогти вам. Переваги ремонту MacBook в «SMART-Service» Одеса:

 • наші досвідчені фахівці добре знають всі конструктивні особливості техніки Apple та ноутбуків MacBook зокрема і легко зроблять ремонт і заміну несправної запчастини для ноутбука, який перестав працювати, цим нададуть вам необхідну допомогу;
 • новітнє діагностичне і ремонтне обладнання дозволяє визначати проблеми будь-якої техніки з високою точністю і усувати їх в лічені години;
 • власний склад оригінальних комплектуючих дозволяє гарантувати безперебійну роботу реанімовуваних пристроїв і економити час клієнта при заміні запчастини;;
 • доступна вартість послуг, нашого сервісного центру,  дозволяє клієнтам звертатися до нас і ми зробимо ремонт без серйозного удару по гаманцю.
 • ми надаємо будь-яку допомогу, від апаратної до програмної.
Ремонт та заміна материнської плати MacBook - фото 2
20.02.2019
У меня на планшете перестала работать камера и я обратилась к вам. Огромное спасибо за быстрый и качественный ремонт. Новая камера отлично делает фотографии.
Вика
Ремонт та заміна материнської плати MacBook - фото 3
18.10.2016
Качественный и быстрый сервис! Приятные цены и и скорость работы радует! Продолжайте в том же ритме! ;)
Виктория