Ремонт Glo

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок
Ремонт GLO

Переконувати когось у шкоду куріння навряд чи є необхідність. Але від цієї згубної звички відмовитися може далеко не кожен курець. Тому великі світові тютюнові компанії шукають менш небезпечну для здоров'я альтернативу традиційному паління. Широке поширення отримала останнім часом система GLO, розроблена британським Центром British American Tobacco.

Принцип дії GLO заснований на тому, що тютюн в системі не горить, як це ми спостерігаємо в звичайних сигаретах, а нагрівається до + 240 ° C. Результат такої інновації - відсутність диму і попелу. До того ж в образующемся парі токсичних речовин міститься приблизно на 90% менше, ніж в димі звичайної сигарети.

Пристосування відрізняється довговічністю і простотою у використанні. Управляється воно однією кнопкою. Але, як і в будь-якому технічному пристрої, в GLO може вийти з ладу будь-яка деталь, виникнути проблеми з нагрівальним елементом і т.д. Не намагайтеся знайти причину відмови в роботі пристрою. Звертайтеся в сервісні центри по обслуговуванню і ремонту GLO.

Діагностика та ремонт GLO в компанії SMART Сервіс

Якщо ви живете в Одесі або є гостем Південної Пальміри, оптимальним варіантом ремонту GLO для вас буде звернення в наш сервісний центр. Ми маємо право робити подібну заяву, оскільки SMART Сервіс вважається найкращим у всьому південному регіоні України. У нас ви отримаєте:

  • індивідуальний підхід,
  • чудовий сервіс,
  • можливість скористатися послугою ремонту або заміни будь-якої деталі GLO за конкурентною в Одесі вартості максимально швидко і якісно.

Фахівці використовують в роботі виключно оригінальні деталі без націнки, за ціною від виробника. Додаткова оплата береться тільки за роботу майстра. Всі маніпуляції виконуються тільки на високоточному сучасному обладнанні. Воно поставляється від відомих європейських виробників. Тому ми гарантуємо якісний ремонт пристроїв GLO навіть з дуже серйозними несправностями.

Як нас знайти

Якщо у вас виникли проблеми з використанням GLO, можна зателефонувати нам по одному з вказаних в «Контактах» номером телефону або замовити послугу «Зворотній дзвінок», зв'язатися електронною поштою або зайти в пункт прийому техніки в найближчому до вашого місцезнаходженням районі міста. Адреса Головного офісу: Одеса, вулиця Канатна, 80.

Зорієнтуватися за цінами на певний вид ремонту допоможе розташований на сайті прайс-лист. Оплату можна здійснити через банк або готівкою розрахунком. Крім електронних сигарет, ми ремонтуємо мобільну і побутову техніку, ноутбуки й ПК, відео- і фотокамери.

Фото
14.05.2018
Отличный сервис, заменили аккумулятор на моём Huawei Nexus 6p. Персонал очень понравился, рассказали обо всех этапах ремонта, сложностях, отдали в руки старый аккумулятор, ответили на все вопросы. Стараются выполнить всё в срок и могут сказать когда забирать гаджет с точностью до часа) Рекомендую
Валерий
Фото
11.07.2015
Ремонтировала фотоаппарат. Пришла в офис, милые девчонки рассказали что и как, оставила телефон, перезвонили, сказали цену и в тот же день починили! Классно все делают и действительно быстро. ВСЕМ СОВЕТУЮ!
Наталья Костенко