Встановлення Windows на MacBook

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок

Техніка Apple має ряд істотних переваг перед іншими марками ноутбуків. Пристрої Apple допускають встановку операційної системи Windows. Тому ви можете без проблем користуватися всіма можливостями цієї ОС на MacBook. Головне, довірити перепрошивання ноутбука досвідченим фахівцям, інакше ви ризикуєте некоректно встановити нову ОС, пошкодивши при цьому компоненти старої.

Сервісний центр Smart-Service в Одесі допоможе вам правильно перепрошити ваш ноутбук. Ми гарантуємо якість і доступні ціни.

Основні причини встановки Windows на MacBook:

  • не всі програми випускаються під Mac;
  • переважна більшість ігор розроблено під ОС від Microsoft;
  • ви просто звикли працювати на Windows;
  • вартість деяких програми під ОС Microsoft набагато нижче.

Чому не варто встановлювати Windows самостійно

Якщо ви не володієте комп'ютером на рівні досвідченого користувача і не стикалися з перевстановлення Windows на комп'ютерах від Microsoft, то заміна операційної системи на Apple Mac викличе у вас ряд непереборних труднощів. В першу чергу, перед початком переустановлення необхідно зіставити параметри апаратного забезпечення вашого ноутбука і технічні вимоги операційної системи, яка вам потрібна. Так як продукція Apple не передбачена для роботи з програмними продуктами від Microsoft, технічні ознаки можуть бути несумісні.  Необхідно мати достатньо досвіду, щоб правильно налаштувати всі процеси і усунути можливі проблеми.

Спеціалісти сервісного центру Smart-Service зможуть оперативно і якісно встановити Windows на Apple MacBook. Ми гарантуємо вам доступну вартість, пропонуємо підбір оптимальної для вашої моделі ноутбука операційної системи і швидку встановку. У нашому сервісі вас чекають доступні ціни та професійне обслуговування. Дізнатися, скільки коштує перевстановлення ОС на MacBook ви можете по телефону або в нашому офісі в Одесі.

Майстри нашого сервісного центру також проводять такі ремонтні роботи:

Фото
29.11.2016
Принес ps3 на даунгрейд, сделали быстро и качественно. И ко всему прочему сонька начала работать тихо и перестала греться.
Нев Михаил
Фото
25.09.2015
Спасибо большое, ремонтировали электронную книгу, очень быстро и качественно. Мне кажется, на Канатной 80 лучший сервисный центр в городе в каком я была.
Анастасия