Ремонт мікрохвильових печей

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

 Ремонт мікрохвильових печей
Зворотній дзвінок

Ціни на ремонтні роботи

 
Ремонт мікрохвильові печі
Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту) від 20 хв від 300 грн
Нескладний ремонт по електроніці від 30 хв від 300 грн
Модульний ремонт від 40 хв від 350 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися по причині різної якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.


Сьогодні важко уявити будинок, в якому б не було мікрохвильової печі. Вона стала незамінною помічницею, яка економить час на приготування їжі. Однак, як і інші побутові прилади, СВЧ піч (мікрохвильовка) не захищена від поломок. Причиною тому може бути як природний знос, так і не дотримання інструкції по експлуатації. Усунути несправність, відремонтувати і відновити роботу пристрою допоможуть майстри сервісного центру SMART-Service в Одесі. Фахівці зможуть діагностувати та усунути поломки в мікрохвильовій печі і, при необхідності, замінити деталі (наприклад магнетрон)

Види і причини типових поломок СВЧ-печей

Мікрохвильова піч має певний термін експлуатації. Якщо користувач слідує рекомендаціям виробника, пристрій справно працює протягом встановленого терміну без ремонту. Скоротити його може заводський брак, скачки напруги, недбале ставлення і механічні дії на мікрохвильовку. Іноді поломки можуть призвести до повної заміни пристрою.

Найбільш часті несправності мікрохвильовок:

 • відсутність нагріву, що пов'язано з виходом з ладу високовольтного діода, конденсатора або магнетрона;
 • відсутність включення, пов'язане з несправністю високовольтного запобіжника;
 • відсутність реакції на програми, що виникає при збої в роботі плати;
 • іскри, що виникають при прогорании розсіювача;
 • дим, який є наслідком поломки трансформатора ;
 • гальмування і зупинки піддону, причиною яких можуть бути поломка приводного двигуна мікрохвильовки або обрив в електромережі.

у кожному з цих випадків рекомендується звернутися в сервісний центр для діагностики та можливого ремонту мікрохвильової печі.

Ознака поломки мікрохвильовки

Як правило, мікрохвильовкою люди користуються щодня, іноді кілька раз в день.Тому вони відразу розуміють, що пристрій перестало нормально працювати і може потребувати ремонту. Найчастіше користувачі скаржаться на те, що мікрохвильова піч:

 • не включається,
 • не вимикається,
 • слабо гріє або не гріє зовсім,
 • іскрить і тріщить всередині,
 • не крутить піддон з тарілкою,
 • не реагує на натискання кнопок на панелі управління,
 • б'є струмом.

Для початку користувач може відключити пристрій від мережі, а потім включити його знову. Якщо проблема не вирішилася, потрібно вивчити інструкцію виробника мікрохвильовки. Для усунення поломки краще звернутися до кваліфікованого інженера або майстра, яка має достатньо досвіду і обладнання для точного визначення причини несправності. Або можна обмежитися заміною однієї деталі. (трансформатора, запобіжника чи магнетрона та інших).

Переваги звернення в наш СЦ

Сервісний центр SMART-Service займається діагностикою, технічним обслуговуванням і ремонтом телевізорів , електронної та побутової техніки з виїздом по Одесі, включаючи мікроволонові печі . Для цього у нас є команда досвідчених інженерів, високоточне обладнання і запас оригінальних запчастин. Ми гарантуємо:

 • швидке виявлення причини поломки,
 • оперативне усунення неполадки,
 • супутні послуги,
 • доступні ціни.

Власна матеріально-технічна база дозволяє фахівцям сервісного центру ремонтувати не тільки мікрохвильові печі, а й обладнання будь-якої складності на дому або в офісі клієнта в Одесі. Наші фахівці зможуть діагностувати, відремонтувати або замінити деталі вашої мікрохвильової печі.

Як викликати майстра?

Щоб викликати майстра для ремонту побутової техніки , зателефонуйте за номерами в шапці сайту.Можете також написати консультанту в онлайн-чат або замовити «Зворотній дзвінок».

 Ремонт мікрохвильових печей - фото 2
23.12.2015
Мне понравилось. Сделали довольно быстро…
Сергей
 Ремонт мікрохвильових печей - фото 3
13.04.2017
Заказывал по «новой почте» батарею hp probook 4510s, прислали немного не ту модель, отправил обратно поменяли без проблем (за пересылку ничего не заплатил) остался доволен!
Игорь