Заміна дисплея

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Заміна дисплея
Зворотній дзвінок
Замена дисплея планшета

Ціни на ремонтні роботи
Заміна дисплея / сенсорного скла від 30 хв від 500 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти та може відрізнятися по причині різної якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.


Змінювати скло, екран або дисплей на планшетному комп'ютері доводиться у випадках, коли ці елементи пристрою пошкоджені або повністю розбиті. Майстри сервісного центру «SMART-Service» в Одесі оцінять збитки та одразу ж складуть для вас кошторис витрат. Ремонт буде проведений в найкоротший термін, залежно від ступеня пошкодження планшета. Якщо після діагностики девайса з'ясовується, що проста реставрація неможлива або нерентабельна, ми пропонуємо заміни корпусу на новий.

Швидкий ремонт: заміна скла планшета

Тріснуло в результаті удару захисне скло у планшета - це несерйозне пошкодження, тому не дозволяйте випадковому падінню гаджета обійтися вам у купу грошей.

Послуга заміни захисного скла — дуже популярна операція, що швидко виконується фахівцями «SMART-Service» в Одесі за конкурентними цінами та гарантією.

Послуга з ремонту та заміни екрана на планшетному комп'ютері

Якщо падіння або удар призвели до того, що у планшета розбився екран, не поспішайте вдаватися до надто радикальних заходів. Перше, що потрібно зробити, це провести діагностику. Консультація фахівця допоможе зрозуміти реальний ступінь пошкодження екрана розбитого пристрою.

Можливі два варіанти:

  • зламаний тільки сенсорний екран;
  • ушкодження зачіпає всю систему.

У першому випадку зламався тачскрін. Помітити це можна за характерними тріщинами у вигляді павутиння, але при цьому екран продовжить працювати. Заміна тачскрину пов'язана з вагомими витратами, але після операції гаджет знову виглядатиме і працюватиме як новий

Послуга заміни дисплея

Тепер ми підійшли до найгіршого варіанту. Якщо після увімкнення планшета на екрані з'являються різнокольорові смуги, то проблема трохи серйозніша: пошкоджено систему екрана. У цьому випадку девайс також не викидається, достатньо замінити дисплей.

Яку суму коштуватиме заміна екрана/дисплея?

Погана передача кольору, слабкий відгук на торкання — це лише невелика частина проблем, з якими можна зіткнутися, користуючись планшетом. Гаджет може зісковзнути зі столу, впасти та отримати на своєму екрані величезну тріщину. У цьому випадку замінити його швидко і недорого все ж таки можна. Перевірені сервісні центри, що отримують хороші відгуки, орієнтовані насамперед на оригінальні запчастини, а вони коштують своїх грошей. Ви отримаєте високу якість за приємною ціною.

Чому варто звернутися до «SMART-Service»?

Ми надаємо послуги з ремонту різного обладнання понад 12 років. Нас відрізняє швидкість ремонту — дрібні дефекти фахівці усувають одразу, а у разі складних ушкоджень дати обговорюються з клієнтами індивідуально.

Наші фахівці використовують комплектуючі лише вищої якості. Гарантія якості ремонту підтверджена відгуками наших клієнтів.

Крім того, ми надаємо повну консультацію, весь перелік послуг та допомагаємо недорого та швидко відремонтувати девайс.

Заміна дисплея - фото 3
22.07.2015
В айфон6 попала морская вода, пропал звук. Пришла — почистили динамик, телефон как новый. И менять не пришлось микрофон. Отличная лаборатория по ремонту, отношение теплое и вежливое. Молодцы! Пять звезд!
Эвелина
Заміна дисплея - фото 4
15.02.2017
Были проблемы с камерой Sony a7s, заклинил затвор, так же после ремонта в другой конторе(меняли системную плату) не работал видоискатель. В Smart-service все исправили в кратчайшие сроки по адекватной цене. Выражаю благодарность и желаю успехов этому сервису!
Юсупов Эльгар