Ремонт Smart Watch

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок
Ремонт Smart-watch

Ціни на ремонт Smart Watch в Одесі

Найменування послуги Час ремонту Ціна
Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту)  від 10 хв  від 200 грн
Заміна акумулятора від 15 хв від 350 грн
Заміна дисплея / екрану від 20 хв від 400 грн
Програмний ремонт від 30 хв від 350 грн
Корпусні роботи від 20 хв від 300 грн
Заміна / відновлення шлейфів від 30 хв від 400 грн
Оновлення (програмний ремонт) від 15 хв  від 350 грн
Заміна системних роз'ємів, камер, мікрофонів, динаміків від 40 хв від 350 грн
Складний електричний ремонт BGA і SMD мікросхем від 60 хв від 500 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різної якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.


Смарт годинник стають так само популярні, як смартфони. Поєднання мініатюрного корпусу і великого набору можливостей привертає велику кількість поціновувачів сучасних технологій. Розумні годинник створювався в першу чергу для того, щоб позбавити користувача від необхідності постійно тримати смартфон в руках.

Дисплей apple watch і смарт годин інших марок - це аналог дисплея вашого телефону, тільки в зменшеному варіанті. За допомогою такого пристрою ви зможете здійснювати всі операції, які ви проводили на телефоні. Але, як і всі сучасні види техніки, такі пристрої не мають абсолютного захисту від механічних пошкоджень і контактів з вологою. Також бувають випадки заводського браку і неякісної прошивки.

Види несправностей розумних годин:

  • збій в роботі програмного забезпечення;
  • швидка розрядка або відсутність заряду;
  • відсутність відповіді дисплею;
  • обрив або неможливість настройки зв'язку годин зі смартфоном.

Нерідкі випадки звернення в наш сервіс після контакту гаджета з водою. Для усунення наслідків проводиться очищення всіх робочих елементів, їх «прозваніваніе» і заміна що вийшли з ладу. При своєчасному зверненні працездатність пристрою буде повністю відновлена.

При неакуратному використанні велика ймовірність пошкодження дисплея. Наші майстри зроблять заміну дисплея і відновлення всіх контактів з пристроєм.

Одним з уразливих місць таких гаджетів є шлейф і кнопки. Фахівці «SMART-Service» швидко проведуть діагностику і при можливості відновлять працездатність вашого пристрою.

Якщо у вас виникли проблеми з програмною прошивкою аксесуара, ви також можете звернутися в «SMART-Service». Ми допоможемо усунути проблему і повернемо ваш гаджет до життя.

Переваги ремонту будь-якої техніки в «SMART-Service»:

Наш сервісний центр присутній на ринку Одеси більше 8 років. Ми займаємося ремонтом будь-яких видів техніки, включаючи найостанніші моделі. Всі роботи проводяться на професійному обладнанні. При необхідності заміни деталей ми використовуємо тільки оригінальні комплектуючі. Ціна будь-якого, навіть самого складного ремонту набагато нижче вартості покупки нового гаджета. Тому в разі виявлення несправностей, не зволікайте, а звертайтеся за діагностикою в «SMART-Service».

У списку послуг нашого сервісного центру ви завжди знайдете:

Фото
18.10.2016
Качественный и быстрый сервис! Приятные цены и и скорость работы радует! Продолжайте в том же ритме! ;)
Виктория
Фото
10.02.2018
Большое спасибо смарт-сервису за обмен батареи. Я даже не надеялась что так будет. Рекомендую.
Наталия