Ремонт Smart Watch

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт Smart Watch
Зворотній дзвінок
Ремонт Smart-watch

Ціни на ремонт Smart Watch в сервісному центрі Одеса, SMART Service

Послуги Ціни від
☆ Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту)  200 грн
✔️ Заміна акумулятора 350 грн
☆ Заміна дисплея / екрану 400 грн
✔️ Програмний ремонт 350 грн
☆ Корпусні роботи 300 грн
✔️ Заміна / відновлення шлейфів 400 грн
☆ Оновлення (програмний ремонт) 350 грн
✔️ Заміна системних роз'ємів, камер, мікрофонів, динаміків 350 грн
☆ Складний електричний ремонт BGA і SMD мікросхем 500 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різної якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.


Смарт годинник стають так само популярні, як смартфони. Поєднання мініатюрного корпусу і великого набору можливостей привертає велику кількість поціновувачів сучасних технологій. Розумні годинник створювався в першу чергу для того, щоб позбавити користувача від необхідності постійно тримати смартфон в руках.

Дисплей apple watch і смарт годин інших марок - це аналог дисплея вашого телефону, тільки в зменшеному варіанті. За допомогою такого пристрою ви зможете здійснювати всі операції, які ви проводили на телефоні. Але, як і всі сучасні види техніки, такі пристрої не мають абсолютного захисту від механічних пошкоджень і контактів з вологою. Також бувають випадки заводського браку і неякісної прошивки.

Види несправностей розумних годин:

  • збій в роботі програмного забезпечення;
  • швидка розрядка або відсутність заряду;
  • відсутність відповіді дисплею;
  • обрив або неможливість настройки зв'язку годин зі смартфоном.

Нерідкі випадки звернення в наш сервіс після контакту гаджета з водою. Для усунення наслідків проводиться очищення всіх робочих елементів, їх «прозваніваніе» і заміна що вийшли з ладу. При своєчасному зверненні працездатність пристрою буде повністю відновлена.

При неакуратному використанні велика ймовірність пошкодження дисплея. Наші майстри зроблять заміну дисплея і відновлення всіх контактів з пристроєм.

Одним з уразливих місць таких гаджетів є шлейф і кнопки. Фахівці «SMART-Service» швидко проведуть діагностику і при можливості відновлять працездатність вашого пристрою.

Якщо у вас виникли проблеми з програмною прошивкою аксесуара, ви також можете звернутися в «SMART-Service». Ми допоможемо усунути проблему і повернемо ваш гаджет до життя.

Переваги ремонту будь-якої техніки в «SMART-Service»:

Наш сервісний центр присутній на ринку Одеси більше 8 років. Ми займаємося ремонтом будь-яких видів техніки, включаючи найостанніші моделі. Всі роботи проводяться на професійному обладнанні. При необхідності заміни деталей ми використовуємо тільки оригінальні комплектуючі. Ціна будь-якого, навіть самого складного ремонту набагато нижче вартості покупки нового гаджета. Тому в разі виявлення несправностей, не зволікайте, а звертайтеся за діагностикою в «SMART-Service».

У списку послуг нашого сервісного центру ви завжди знайдете:

Ремонт Smart Watch - фото 3
21.02.2019
У меня сломалась подсветка на электронной книге и я отдал в ремонт ее к вам. Спасибо вам за быструю диагностику и ремонт. Теперь с подсветкой все в порядке!
Mark
Ремонт Smart Watch - фото 4
05.10.2015
Выражаю огромную благодарность компании за качество обслуживания, а именно за доходчивость в разъяснении проблемы, милое и очень корректное общение, быстрые сроки ремонта и за незабываемые улыбки на ресепшне) зы. Ира :)))
Aleksey