Ремонт аудіо-підсилювачів та ресіверів

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт аудіо-підсилювачів та ресіверів
Зворотній дзвінок

Ремонт аудио-усилителей и ресиверов

Ціни на ремонтні роботи

Ремонт музичних центрів
від 2-х днів 
від 300 грн
Ремонт автомагнітол та посилювачів для авто від 2-х днів  від 300 грн
Ремонт проекторів від 2-х днів від 300 грн
Ремонт аудіо-підсилювачів та ресіверів від 2-х днів від 900 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти та може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.
** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не міститиме час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.


Якісна аудіосистема в машині рідко обходится без ресівера, і тимпаче без аудіо-підсилювача. Але це складні пристрої і в разі їх поломки самостійний ремонт - досить скрутний, та іноді неможливий. Якщо виникли проблеми в цих аудіопристроїв рекомендуємо відразу звертатися в сервісний центр.

«СМАРТ-Сервіс» (Одеса) вже більше восьми років займається ремонтом аудіо-підсилювачів і ресіверів в автомобілях. Величезний склад матеріалів від виробників дозволяє нам забезпечувати робочий стан пристрою будь-якої фірми: Pioneer, ALPINE, JVC, Sony, Panasonic, Clarion, LG, Challenger, Philips та ін. Співпраця з перевіреними компаніями дозволяє нам гарантувати якість і довговічність деталей, хорошу роботу вашого пристрою.

Навіть найякісніша техніка має властивість рано чи пізно виходити з ладу. Практично завжди лагодження якогось елементу в аудіосистемі машини набагато менш затратна, ніж повна заміна. Сервісний центр «SMART-Service» гарантує якість деталей і виконану нашими фахівцями роботу. Ви приємно здивуєтеся, коли дізнаєтеся скільки коштує привести ваш аудіопристрій в робочий стан.

Наші переваги

Звернувшись одного разу в наш сервісний центр, ви зрозумієте, чому мешканці Одеси вже більше восьми років обирають нас. Ми пропонуємо:
 

  • якісне усунення поломок у наших майстрів величезний досвід ремонту аудіопристроїв, електроніки та іншої техніки;
  • відмінний склад якісних товарів від виробника ми співпрацюємо тільки з перевіреними компаніями, тому сміливо ручаємося за якість і надійність встановлених деталей;
  • індивідуальний підхід до кожної несправності —тільки такий підхід дозволить зберігати хорошу репутацію і відповідати очікуванням клієнтів;
  • людський підхід — сервісний центр підбере максимально підходяще за ціною і якістю рішення;
  • найкращу діагностику — одним з найважливіших етапів роботи над поломкою є її визначення; володіючи сучасним висококласним устаткуванням, ми легко можемо отримати всю картину роботи будь-якого пристрою в аудіосистемі.


Завдяки таким відмінним рисам, наша клієнтська база постійно зростає, при цьому репутація «СМАРТ-Сервіс» залишається такою ж гарною. У нас можна полагодити практично будь-які технічні пристрої і електроніку, незалежно від призначення, вартості, класу. Спектр послуг, що надає наш сервісний центр - неймовірно широкий, завдяки відмінному вибору деталей на нашому складі і професіоналізму фахівців, що працюють з найрізноманітнішою технікою.

Ремонт аудіо-підсилювачів та ресіверів - фото 3
25.09.2018
Огромнейшее спасибо смарт сервису за качественные услуги, граммотную консультацию и просто человеческое отношение к своим клиентам! Отдавала в ремонт планшет mi pad2, очень быстрот выявили и исправили все неполадки!
Ирина
Ремонт аудіо-підсилювачів та ресіверів - фото 4
29.08.2015
Спасибо огромное за квалифицированный ремонт! Очень остался доволен вашим сервисом! Спасибо за скидки! Девушкам за стойкой отдельное спасибо за их приветливость и оперативность. На все мои пропущенные звонки в сервис девушки со стойки перезвонили, вежливо извинились и быстро обработали мои вопросы!
Влад Чижевский