Ремонт техніки Lenovo

Lenovo: 20 років успіху

Активна інноваційна політика допомагає компанії Lenovo утримувати позиції лідера на ринку техніки нового покоління. Lenovo сьогодні - перший за величиною виробник комп'ютерів і четвертий - смартфонів. Компанія входить в список найбільш шанованих корпорацій Global Fortune 500.

Lenovo сьогодні «стоїть» 47 мільярдів доларів, в штаті компанії працює більше 57 000 досвідчених співробітників, а підприємства Lenovo розташовуються в 50 країнах світу, діяльність же Lenovo веде в 160 країнах. Зростання компанії значно випереджає середні ринкові показники вже протягом 4 років.

Активне зростання компанії в сфері розробки мобільних пристроїв особливо спостерігається з моменту придбання Motorola в 2014 році. Як не крути, а Motorola - це більше 2000 інженерів, лідерів в галузі.

Головною відмінністю Lenovo від конкурентів є комплексна вертикально інтегрована модель бізнесу. унікальна серед численних виробників персональних комп'ютерів. Саме вона забезпечує компанії основну конкурентну перевагу, допомагаючи Lenovo постійно виводити на ринок інноваційні пристрої.
 

Інновації - головна цінність компанії Lenovo

Впроваджуються в продукти інновації допомагають їм отримувати позитивні відгуки і нагороди. Інновації на сьогоднішній день охопили весь портфель пристроїв Lenovo цілком, і компанія не зупиняється, продовжуючи впроваджувати революційні розробки та створювати нові категорії товарів. Інноваційну діяльність компанії забезпечує 46 лабораторій: в Пекіні, Ухані, Шанхаї, Шеньчжені, Йокогамі, Моррісвілль.

Ось лише деякі популярні інноваційні розробки Lenovo:

  • перший «мультирежимний» портативний комп'ютер IdeaPad Yoga в галузі з повертається на 360 градусів дисплеєм. IdeaPad Yoga це функціональність ультрабука і зручність планшета в одній особі. Пристрій може використовуватися в чотирьох різних режимах;
  • новий 27-дюймовий моноблок IdeaCentre A720, який за очі називають «все в одному» і комп'ютером з найтоншим корпусом в світі;
  • мультимедійний Планшетофони A7000, який отримав великий HD-дисплей гідністю в 5,5 дюймів, восьміядерний процесор MediaTek (1.5 ГГц). На борту пристрою знаходиться 2 ГБ оперативної пам'яті і 8 Гб - флеш.

Lenovo неодноразово співпрацювала з іншими успішними компаніями: яскравими прикладами такої співпраці стали «розумні» маршрутизатор, окуляри і очисник повітря.

Кращому бренду - кращий сервіс центр Lenovo в Одесі!Обслуговують техніку Lenovo сотні сервісних центрів, розташованих в самих різних куточках планети. Один з найвідоміших в Одесі - сервісний центр Lenovo «SMART-Service», діяльність якого охоплює найширший спектр послуг з ремонту техніки:

Довірте свою улюблену техніку кращих фахівців у своїй області!