Ремонт зарядного пристрою і БЖ MacBook

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок

Ціни на ремонтні роботи
Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту) від 10 хв 150 грн
Ремонт зарядного пристрою і БЖ MacBook від 30 хв від 700 грн
* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різної якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.
** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.


Smart-Service в Одесі пропонує послуги ремонту будь-якої техніки Apple і заміну комплектуючих до неї. Майстри нашого сервісного центру проведуть термінову діагностику, визначать ціну і терміни виконання робіт і усунуть несправність. Або ми можемо запропонувати вам замінити пристрій на оригінальний за мінімальною ціною.

Несправності в зарядному пристрої та блоці живлення Apple MacBook є найнебезпечнішими. Несправність не тільки не дає можливості зарядити ноутбук, але і може зруйнувати акумулятор при різкому стрибку напруги або травмувати користувача. Тому в разі появи проблем з зарядкою від Apple MacBook, не пробуйте полагодити її самостійно. Вимкніть блок живлення від мережі і зверніться в сервіс.

Основні ознаки та види несправностей зарядки MacBook

Існує широкий список причин виходу з ладу зарядки і блоку живлення на MacBook, але найбільш часті з них такі:

  • знос підстави кабелю біля блоку живлення або роз'єму MagSafe;
  • вихід з ладу контролера MagSafe.

Головною ознакою є повна відсутність зарядки або тимчасове припинення подачі живлення.

Чому не варто ремонтувати зарядку самостійно

Ремонт зарядного пристрою на Apple MacBook вимагає ювелірної точністі. Якщо при неакуратному відкритті або від'єднанні елементів від блоку живлення пошкодити їх начинку, то вартість ремонту зросте багаторазово. Крім цього, тестування зарядки, яку ви полагодили своїми руками, може завдати шкоди вашому ноутбуку.

У сервісному центрі Smart-Service (Одеса) ми проведемо якісну і швидку діагностику і виявимо джерело проблеми. Після діагностики наші фахівці або запропонують вам замінити елементи, що вийшли з ладу зарядного пристрою Apple, або повністю змінити його. Попередньо вам буде озвучена вартість і терміни виконання ремонту. Дізнатися, скільки коштує терміновий ремонт або повна заміна ви можете по телефону або після проведення діагностики в нашому сервісі.

Майстри нашого сервісного центру також проводять такі ремонтні роботи:

Фото
27.05.2015
Ремонтировал здесь Canon 550D. Что могу сказать — только положительные эмоции. Приняли вежливо, вразумительно объяснили варианты диагностики и ремонта. На просьбу сделать по возможности быстрее (я из другого города) — пошли на встречу. Сервис-мастер починил камеру очень быстро. Так что рекомендую!
Жариков Дмитрий
Фото
17.11.2018
Скажу честно , первый раз отдал в ремонт технику , MacBook Air A1466 i5 2012 года , перегорела плата оперативной памяти после того как ребёнок разлил случайно воду , плата интегрированная ( впаянна в материнскую) был в iSop , озвучили цену в 5900 грн , на следующий день поехал забрал , цена просто нереальная , был ещё у ребят на Таирово , цена норм , но не было в наличии плат , ехал на работу и увидел вашу вывеску ( честно она не очень заметна , просто стоял в пробке на Канатной и увидел ) думаю зайду и спрошу что по чем и делают ли , делают , сначала попросили 350 грн за диагностику , хотя я уже знал в чем причина , и мне она не нужна в принципе , ну думаю Бог с вами , цену озвучили более чем в два раза дешевле у конкурентов , хотя цену мне парень написал вообще на олх, когда я им там задал вопрос , цена осталась та же и в сервисе , вообщем сутки работаю с маком проблем нет , сделали четко , но чуть дольше чем обещали , но главное результат , и аванс в 350 грн учли в стоимость ремонта , так что скажу одно , стоить доверить этим ребятам вашу технику , я надеюсь не скоро к ним попаду ))) но всё же цена намного дешевле , поверьте я объехал очень много сервисов и тех кто считает себя представителями ( хотя из в нашей стране априори нету ) гуд ребятам ! Успехов , и спасибо мастеру !)
Геннадий