Ремонт зарядного пристрою та БП MacBook

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт зарядного пристрою та БП MacBook
Зворотній дзвінок

Ціни на ремонтні роботи
Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту) від 10 хв 150 грн
Ремонт зарядного пристрою і БЖ MacBook від 30 хв від 700 грн
* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різної якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.
** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.


Smart-Service в Одесі пропонує послуги ремонту будь-якої техніки Apple і заміну комплектуючих до неї. Майстри нашого сервісного центру проведуть термінову діагностику, визначать ціну і терміни виконання робіт і усунуть несправність. Або ми можемо запропонувати вам замінити пристрій на оригінальний за мінімальною ціною.

Несправності в зарядному пристрої та блоці живлення Apple MacBook є найнебезпечнішими. Несправність не тільки не дає можливості зарядити ноутбук, але і може зруйнувати акумулятор при різкому стрибку напруги або травмувати користувача. Тому в разі появи проблем з зарядкою від Apple MacBook, не пробуйте полагодити її самостійно. Вимкніть блок живлення від мережі і зверніться в сервіс.

Основні ознаки та види несправностей зарядки MacBook

Існує широкий список причин виходу з ладу зарядки і блоку живлення на MacBook, але найбільш часті з них такі:

  • знос підстави кабелю біля блоку живлення або роз'єму MagSafe;
  • вихід з ладу контролера MagSafe.

Головною ознакою є повна відсутність зарядки або тимчасове припинення подачі живлення.

Чому не варто ремонтувати зарядку самостійно

Ремонт зарядного пристрою на Apple MacBook вимагає ювелірної точністі. Якщо при неакуратному відкритті або від'єднанні елементів від блоку живлення пошкодити їх начинку, то вартість ремонту зросте багаторазово. Крім цього, тестування зарядки, яку ви полагодили своїми руками, може завдати шкоди вашому ноутбуку.

У сервісному центрі Smart-Service (Одеса) ми проведемо якісну і швидку діагностику і виявимо джерело проблеми. Після діагностики наші фахівці або запропонують вам замінити елементи, що вийшли з ладу зарядного пристрою Apple, або повністю змінити його. Попередньо вам буде озвучена вартість і терміни виконання ремонту. Дізнатися, скільки коштує терміновий ремонт або повна заміна ви можете по телефону або після проведення діагностики в нашому сервісі.

Майстри нашого сервісного центру також проводять такі ремонтні роботи:

Ремонт зарядного пристрою та БП MacBook - фото 2
13.04.2017
Заказывал по «новой почте» батарею hp probook 4510s, прислали немного не ту модель, отправил обратно поменяли без проблем (за пересылку ничего не заплатил) остался доволен!
Игорь
Ремонт зарядного пристрою та БП MacBook - фото 3
06.07.2017
Хочу поделится положительным отзывом о данном С. Ц. Ремонтировал у них ноут sony vaio (проблема с тач падом и не работающим переключателем между дискретным видиком и интегрированным). Данный ноут был после падения и ремонта в другом С. Ц. Ребята со смарта его внимательно осмотрели и выполнили качественный ремонт в кротчайшие сроки, в то время как другой СЦ начал рассказывать сказки про проблему с драйверами. Ребята, огромный вам респект, в будущем буду приносить технику только в смарт сервис.
Евгений Москвяк