Ремонт моніторів LG

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок

Компанія LG є одним з лідируючих виробників техніки для дому, чия продукція користується популярністю в Україні. Особливим попитом серед покупців користуються монітори для персональних комп'ютерів, ноутбуки, телевізори, аудіо- та відеотехніка.

Огляд найпопулярніших моделей моніторів LG

Обладнання для ПК необхідно вибирати з урахуванням того, яку роботу ви будете виконувати з їх використанням. За допомогою комп'ютера можна працювати, вчитися, грати у відеоігри, переглядати фільми і слухати музику.

Різні монітори можуть забезпечити більш чітке або яскраве зображення, розширення і діагональ також грають роль в таких питаннях. Має значення і тип обладнання - LED або LCD (РК).

Серед покупців зараз особливою популярністю користуються моделі LG 23MP57HQ-P, 22MP48A-P, 27MP68VQ-P, 22M38A-B.

Типові несправності

Як і будь-який інший вид обладнання, монітори LG можуть виходити з ладу, що можна помітити з появою симптомів:

  • вихід з ладу блоку живлення, тріщини на комплектуючих деталях: обладнання не включається або вимикається, включається не відразу або не реагує при натисканні на кнопки управління, блимає і гасне;
  • несправна плата інвертора, несправність ламп: на дисплеї немає підсвічування, немає яскравості (або яскравість дуже низька);
  • механічне пошкодження матриці для моніторів;
  • немає зображення, але підсвічування працює, тобто ви зіткнулися з проблемою повністю білого або сірого екрану;
  • на екрані з'явилися різні артефакти: биті пікселі, горизонтальні або вертикальні смуги.

Профілактика несправностей і специфіка ремонту LG обладнання

Несправності можуть виникати з різних причин. Зображення може бути відсутнім при механічних пошкодженнях або ж виході з ладу комплектуючих елементів. Щоб уникнути несправностей, необхідно мінімізувати негативний вплив зовнішніх факторів: правильно транспортувати обладнання і доглядати за ним.

Якщо ж була виявлена несправність, слід проводити діагностику, своєчасний ремонт і, при необхідності, заміну матриці для моніторів і інших деталей. Такі роботи не варто проводити в домашніх умовах, оскільки є ризик остаточно порушити роботу техніки.

Ремонт рідкокристалічного обладнання краще здійснювати за допомогою професійних майстрів в сервісному центрі. Якщо ви шукаєте якісний сервіс з оперативним виконанням робіт і доступними цінами, SMART-Service в Одесі зуміє вирішити всі ваші завдання.

Переваги ремонту в сервісному центрі SMART-Service

Ми надаємо якісний сервіс, виконуючи професійний ремонт моніторів LG за доступними цінами в Одесі. Тут ви можете замовити і здійснити заміну оригінальних комплектуючих деталей. Ми організовуємо прямі поставки деталей з Європи, що гарантує їх якість і при цьому низьку вартість.

Фото
27.05.2015
Ремонтировал здесь Canon 550D. Что могу сказать — только положительные эмоции. Приняли вежливо, вразумительно объяснили варианты диагностики и ремонта. На просьбу сделать по возможности быстрее (я из другого города) — пошли на встречу. Сервис-мастер починил камеру очень быстро. Так что рекомендую!
Жариков Дмитрий
Фото
11.07.2015
Не впервой пользуюсь услугам Смарт сервиса! Первые три главных качества сервиса это: 1) Низкие цены на ремонт! 2) Быстро все делают, а главное качественно! 3) Приятные сотрудники! Советую Всем!
Александр