Ремонт iPhone X (10)

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок
Ремонт iPhone X
 
Ціни на ремонтні роботи
Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту) від 10 хв 150 грн
Заміна скла 30 хв 5500 грн
Заміна дисплея 30 хв від 1000 грн
Заміна акумулятора 20 хв 800 грн
Заміна корпусу 40 хв від 700 грн
Оновлення (програмний ремонт) 15 хв 350 грн
Заміна основної камери 30 хв 600 грн
Заміна фронтальної камери 30 хв 550 грн
Заміна шлейфу зарядки 40 хв 650 грн
Заміна динаміка 40 хв 500 грн
Заміна мікрофона 40 хв 500 грн
Заміна шлейфу кнопок гучності 30 хв 600 грн
Заміна скла камери 40 хв 500 грн
Заміна WI-Fi модуля 120 хв уточнювати
Заміна контролера сенсора 120 хв уточнювати
Заміна контролера дисплея 120 хв уточнювати
Заміна контролера живлення 120 хв уточнювати
Заміна контролера заряду Tristar U2 120 хв уточнювати
Заміна аудіокодека 120 хв уточнювати
Чистка плати ультразвуком після залиття рідиною від 30 хв уточнювати
Заміна вібромотора Taptic Engine 30 хв уточнювати
Заміна антени WI-FI 30 хв уточнювати
Заміна кнопки включення 30 хв уточнювати
Пайка (складний ремонт плати) від 30 хв уточнювати
Реболлінг центрального процесора від 180 хв уточнювати

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

Смартфони iPhone 10 отримали принципово новий дизайн, дисплей з діагоналлю 5,8 дюймів, багато додаткових функцій і нову систему захисту від води. Але все ж існують чинники, які приводять власників айФон Х в сервісний центр.

Майстри «SMART-Service» в Одесі здійснюють ремонт будь-якої складності. Наші фахівці є не тільки досвідченими інженерами, а й активними користувачами техніки марки Apple, тому ми без проблем виявимо будь-яку несправність. На всі види послуг встановлена ​​доступна ціна і надається гарантія.

Причини несправностей iPhone Х

Велика частина візитів в «СМАРТ-Сервіс» була пов'язана з неохайним використанням зі смартфоном. При падінні або ударі страждає екран пристрою. Якщо на екрані утворилися тріщини, але при цьому він не втратив своєї функціональності, може знадобитися тільки заміна скла. При повному виході з ладу, відсутності реакції на торкання, виражених артефактах на дисплеї необхідно буде повністю міняти весь екран: перепаять контакти, відновити кнопки і замінити шлейф. Повна заміна - найбільш частий випадок в ремонті, так як скло і матриця є компоненти одного модуля.

У новому смартфоні реалізована система захисту від води, яка дозволяє пристрою витримувати занурення на велику глибину. Але якщо так сталося, що ви пошкодили корпус пристрою і після цього в нього потрапила вода, майстри нашого сервісу допоможуть впоратися з проблемою.

Якщо при падінні або ударі був пошкоджений не тільки екран, але і корпус пристрою, наші майстри проведуть і його лагодження. Ми зробимо рихтування та усунемо всі ознаки ушкоджень.

Також можуть спостерігатися проблеми з підключенням до Wi-Fi. Це може бути наслідком браку або пошкодженням в результаті падіння. Проблема вирішується шляхом заміни модуля, що займе зовсім небагато часу.

Якщо не працює динамік або мікрофон, це може бути результатом засмічення, механічного пошкодження, виходу з ладу шлейфу. Наші майстри проведуть повну діагностику і при необхідності замінять динамік або мікрофон, відремонтують шлейф.

Для всіх видів ремонту в «SMART-Service» використовується професійне обладнання. Для заміни ми використовуємо оригінальні запчастини, щоб ваш смартфон повернувся з ремонту як новий. Наші майстри проводять повну діагностику айФон 10 і пропонують гарантії на виконані роботи. Перед початком ремонту ми оцінимо причину і ступінь несправності, після цього вам буде озвучена ціна і терміни виконання робіт. Після їх узгодження ми приступаємо до лагодження. Ви можете бути спокійні за збереження інформації на телефоні і її конфіденційність. Також ми ретельно підберемо і встановимо все оригінальні деталі на свої місця. Уточнити вартість, задати питання ви можете за телефоном або в нашому сервісному центрі в Одесі.

Фото
29.08.2015
Спасибо огромное за квалифицированный ремонт! Очень остался доволен вашим сервисом! Спасибо за скидки! Девушкам за стойкой отдельное спасибо за их приветливость и оперативность. На все мои пропущенные звонки в сервис девушки со стойки перезвонили, вежливо извинились и быстро обработали мои вопросы!
Влад Чижевский
Фото
23.12.2015
Мне понравилось. Сделали довольно быстро…
Сергей