Ремонт iPhone X (10)

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт iPhone X (10)
Зворотній дзвінок
Ремонт iPhone X
 
Ціни на ремонтні роботи
Ремонт Iphone SE
Діагностика (сплачується у разі відмови від ремонту) від 10 хв 150 грн
Заміна скла 30 хв 650 грн
Заміна дисплея 30 хв 850 грн
Заміна акумулятора 20 хв 450 грн
Заміна корпуса 40 хв от 450 грн
Оновлення (програмний ремонт) 15 хв 350 грн
Заміна основної камери 30 хв 550 грн
Заміна фронтальної камери 30 хв 450 грн
Ремонт шлейфа роз'єму зарядки 40 хв 350 грн
Заміна динаміка 40 хв 250 грн
Заміна мікрофона 40 хв 250 грн
Заміна шлейфа кнопок гучності 30 хв 350 грн
Заміна скла камери 40 хв 300 грн
Ремонт WI-Fi модуля 120 хв уточнювати
Заміна контролера сенсора 120 хв уточнювати
Заміна контролера дисплея 120 хв уточнювати
Ремонт контролера живлення 120 хв уточнювати
Заміна контролера заряда Tristar U2 120 хв уточнювати
Заміна аудіокодека 120 хв уточнювати
Чистка плати ультразвуком після потрапляння рідини від 30 хв уточнювати
Ремонт вібромотора Taptic Engine 30 хв уточнювати
Ремонт антени WI-FI 30 хв 450 грн
Заміна кнопки вмикання 30 хв 500 грн
Пайка (складний ремонт плати) від 30 хв уточнювати
Реболлінг центрального процесора від 180 хв уточнювати

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти та може відрізнятися по причині різної якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

Зазначений час ремонту є орієнтовним, не міститиме час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.


Смартфони iPhone 10 отримали принципово новий дизайн, дисплей з діагоналлю 5,8 дюймів, багато додаткових функцій і нову систему захисту від води. Але все ж існують чинники, які приводять власників айФон Х в сервісний центр.

Майстри сервісного центру «SMART-Service» в Одесі здійснюють діагностику та терміновий ремонт будь-якої складності. Наші фахівці є не тільки досвідченими інженерами, а й активними користувачами техніки марки Apple, тому ми без проблем під час діагностики виявимо будь-яку несправність і зможемо оперативно провести ремонт. На всі види послуг встановлена ​​доступна ціна і надається гарантія.

Причини несправностей iPhone Х при яких необхідні діагностика та терміновий ремонт

Велика частина візитів в сервісний центр «СМАРТ-Сервіс» була пов'язана з неохайним використанням зі смартфоном. При падінні або ударі у iPhone страждає екран. Якщо на екрані утворилися тріщини, але при цьому він не втратив своєї функціональності, для ремонту може знадобитися тільки заміна скла. Навіть якщо на склі екрана вашого телефону утворилася невелика тріщина, необхідно терміново нести телефон у сервісний центр, оскільки з часом вона збільшиться. При повному виході з ладу, відсутності реакції на торкання, виражених артефактах на дисплеї необхідно буде повністю міняти весь екран: перепаять контакти, відновити кнопки і замінити шлейф. Повна заміна - найбільш частий випадок в ремонті, так як скло і матриця є компоненти одного модуля.

У новому смартфоні iPhone реалізована система захисту від води, яка дозволяє пристрою витримувати занурення на велику глибину без ризику дорогого ремонту. Але якщо так сталося, що ви пошкодили корпус пристрою і після цього в нього потрапила вода, майстри нашого сервісу допоможуть впоратися з проблемою та відремонтують ваш iPhone. Головне, після влучення вологи в iPhone, негайно звернутися в сервісний центр.

Корпус айфона складається зі скла, тому є велика можливість розбити його, не дивлячись навіть на те, що скло є протиударним. Якщо при падінні або ударі був пошкоджений не тільки екран iPhone, але і корпус пристрою, наші майстри проведуть і його лагодження. Вартість послуги приємно здивує вас. Ми зробимо рихтування та усунемо всі ознаки ушкоджень задньої кришки чи екрана.. Після ремонту не буде видно, що ваш айфон пошкоджено.Всім своїм клієнтам ми рекомендуємо клеїти на екран захисне скло та носити телефон у чохлі.

Якщо у вашого айфона не працює динамік або мікрофон, це може бути результатом засмічення, механічного пошкодження, виходу з ладу шлейфу і вам буде потрібний терміновий ремонт. У такому разі потрібний ремонт. Наші майстри проведуть повну діагностику і при необхідності замінять динамік або мікрофон, відремонтують шлейф. В результаті забруднення може вийти з ладу роз'єм зарядки. Але не завжди банальне чищення допомагає у відновленні роботи роз'єму. Можливо, для відновлення доведеться замінити сам модуль роз'єму зарядки. Вартість даної послуги вища за вартість чищення, але в даному випадку це єдине вирішення проблеми.

Для всіх видів ремонту у сервісному центрі «SMART-Service» використовується професійне обладнання абсолютно для будь-якої послуги. Для заміни ми використовуємо оригінальні запчастини, щоб ваш смартфон повернувся з ремонту як новий. Наші майстри проводять повну діагностику айФон 10 і пропонують гарантії на виконані роботи з ремонту. Перед початком ремонту ми оцінимо причину і ступінь несправності, після цього вам буде озвучена ціна і терміни виконання ремонтних робіт. Після їх узгодження ми приступаємо до лагодження. Ви можете бути спокійні за збереження інформації на телефоні і її конфіденційність під час проведення ремонту айфона. Також ми ретельно підберемо і встановимо все оригінальні деталі, необхідні для ремонту, на свої місця. Якщо є потреба, то можна скористатися послугою "терміновий ремонт" Уточнити вартість діагностики та ремонту, задати питання щодо ремонту ви можете за телефоном або в нашому сервісному центрі в Одесі.

Ремонт iPhone X (10) - фото 3
04.03.2019
Отличный сервисный центр и я рад, что обратился именно к вам. теперь мой телефон работает и выглядит как новый. Новый корпус поставили аккуратно и починили динамики.
Алекс
Ремонт iPhone X (10) - фото 4
23.12.2015
Мне понравилось. Сделали довольно быстро…
Сергей