Заміна роз'єму живлення

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок
Ціни на ремонтні роботи
Заміна системних роз'ємів, камер, мікрофонів от 40 мин от 320 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

Роз'єм живлення - місце з'єднання штекера зарядного пристрою з пристроєм, що складається з контактних платівок, через які на акумулятор смартфона подається струм. Від його працездатності залежить вся робота телефону. Тому роз'єм живлення повинен справно працювати і заряджати батарею пристрою.

Сучасні моделі смартфонів досить швидко розряджаються, а включення і відключення зарядки відбувається вкрай часто, що служить причиною швидкого зносу через механічні навантаження. Саме тому доводиться проводити заміну зламаної деталі.

У таких випадках виникає збій в процесі заряджання акумулятора, який можна визначити за такими ознаками:

  • пристрій не заряджається;
  • процес зарядки постійно переривається, навіть якщо мобільним телефоном ніхто не користується;
  • акумулятор заряджається не до повного обсягу;
  • повільний процес передачі заряду батареї.

Вищеописані проблеми є першими ознаками несправності роз'єму живлення. Його заміна проводиться нашим сервіс-центром, розташованим в Одесі. За невисоку ціну власник пристрою отримає повністю робочий девайс, який легко заряджається і довго тримає заряд. Залежно від моделі, для заміни зламаної деталі знадобляться якісні оригінальні комплектуючі.

Причина несправності роз'ємів живлення смартфонів

Існує кілька основних причин несправної зарядки смартфона:

  • механічні пошкодження, які призвели до деформації корпусу або погнули контактні ніжки; в такому випадку буде потрібно деталь повністю замінити на нову;
  • попадання вологи на електропровідні елементи, що могло призвести до замикання і виведення з робочого стану інших деталей девайса, що може вплинути на ціну ремонту;
  • підвищену чи знижену напруга, що призвело до несправності контактних доріжок і перешкоджало нормальному процесу заряджання акумулятора.

Незалежно від того, яка з вищеописаних причин призвела до проблем з зарядкою мобільного пристрою, наш сервіс-центр в Одесі за помірну ціну проведе заміну зламаної деталі на високоякісну запчастину.

Завдяки висококваліфікованому персоналу, використання оригінальних комплектуючих, рекомендованих виробниками смартфонів, а також високій швидкості проведення діагностики та ремонту, власник девайса зможе отримати повністю робочий пристрій в найкоротші терміни.

Вас також може зацікавити:

Фото
11.07.2016
Уже не раз покупала запчасти для ноутбука, вообще без нареканий. Всё чётко, оперативно, наличие и цены были актуальными. Спасибо, продолжайте в том же духе!)
Настасия
Фото
26.05.2018
Спасибо смарт-сервису за ремонт ноутбука. Очень бистро качественно отремонтировали, бесплатно обновили драйвера, приятный персонал. Ранее ремонтировал у них телефон, могу сказать лишь то что они мастера своего дела.
Сергей