Заміна роз'єму живлення мобільного телефону

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

 Заміна роз'єму живлення мобільного телефону
Зворотній дзвінок
Ціни на ремонтні роботи
Заміна системних роз'ємів, камер, мікрофонів от 40 мин от 320 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

Роз'єм живлення - місце з'єднання штекера зарядного пристрою з пристроєм, що складається з контактних платівок, через які на акумулятор смартфона подається струм. Від його працездатності залежить вся робота телефону. Тому роз'єм живлення повинен справно працювати і заряджати батарею пристрою.

Сучасні моделі смартфонів досить швидко розряджаються, а включення і відключення зарядки від роз'єму живлення відбувається вкрай часто, що служить причиною швидкого зносу через механічні навантаження. Саме тому доводиться проводити заміну зламаної деталі при поломці роз'єм живлення (гнізда) вашого телефону.

У таких випадках виникає проблема збою в процесі заряджання акумулятора телефону, який можна визначити за такими ознаками:

  • пристрій не заряджається;
  • процес зарядки постійно переривається, навіть якщо мобільним телефоном ніхто не користується;
  • акумулятор заряджається не до повного обсягу;
  • повільний процес передачі заряду батареї.

Вищеописані проблеми є першими ознаками несправності або поломки роз'єму живлення телефону. Його заміна проводиться нашим сервіс-центром, розташованим в Одесі. За невисоку ціну власник пристрою отримає повністю робочий девайс, який легко заряджається і довго тримає заряд. Залежно від моделі, для заміни зламаної деталі (Гнізда для зарядки) знадобляться якісні оригінальні комплектуючі для ремонту.

Причина несправності роз'ємів живлення смартфонів

Існує кілька основних причин несправної зарядки смартфона:

  • механічні пошкодження та поломки, які призвели до деформації корпусу або погнули контактні ніжки гнізда; в такому випадку буде потрібно деталь телефону повністю замінити на нову;
  • попадання вологи на електропровідні елементи, що могло призвести до замикання і виведення з робочого стану інших деталей девайса, крім роз'єму, що може вплинути на ціну ремонту;
  • підвищену чи знижену напруга, що призвело до несправності контактних доріжок і перешкоджало нормальному процесу заряджання акумулятора телефону.

Незалежно від того, яка з вищеописаних причин призвела до проблем з зарядкою мобільного пристрою, наш сервіс-центр в Одесі за помірну ціну проведе роботу для заміни зламаної деталі роз'єму живлення на високоякісну запчастину.

Завдяки висококваліфікованому персоналу, використання оригінальних комплектуючих, рекомендованих виробниками смартфонів, а також високій швидкості проведення діагностики та ремонту, власник девайса зможе отримати повністю робочий пристрій в найкоротші терміни та при будь-якій проблемі у роз'ємі живлення вашого телефону.

Вас також може зацікавити:

 Заміна роз'єму живлення мобільного телефону - фото 2
28.01.2019
Без обманов, а главное - быстро и качественно. Спасибо!
Иван Дерун
 Заміна роз'єму живлення мобільного телефону - фото 3
27.05.2015
Ремонтировал здесь Canon 550D. Что могу сказать — только положительные эмоции. Приняли вежливо, вразумительно объяснили варианты диагностики и ремонта. На просьбу сделать по возможности быстрее (я из другого города) — пошли на встречу. Сервис-мастер починил камеру очень быстро. Так что рекомендую!
Жариков Дмитрий