Заміна дисплея

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок
Ціни на ремонтні роботи
Заміна дисплея / сенсорного скла від 30 хв від 300 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

Дисплей телефону - найважливіша складова сучасного електронного пристрою. Головне призначення - вивід зображення і управління смартфоном. Складається з рідкокристалічної матриці, може мати додаткові функції, такі як 3D екран. Сучасні моделі пристроїв мають спеціальний захист екрану у вигляді ударостійкого скла, яке оберігає матрицю від пошкоджень і подряпин.

Але далеко не у всіх ситуаціях захисний шар врятує від негативного механічного впливу і виникнення несправностей. В такому випадку знадобитися заміна несправної деталі, провести яку може наш сервісний центр в Одесі.


Причини несправності дисплеїв

Сучасні моделі телефонів оснащені дисплеями великих розмірів, через що більшість несправностей пов'язані саме з ними. Часткова або повна несправність екрану може з'явитися через:

  • механічне пошкодження матриці: падіння, подряпини від твердих предметів, сильні натискання - це основні причини деформації та несправності;
  • попадання вологи в корпус пристрою: через вплив рідини на електричні елементи, зображення може спотворюватися, виводити картинку з перешкодами або зовсім нічого не відображати;
  • перегрів смартфона - одна з найбільш актуальних причин несправностей на сьогоднішній день; будь-яка матриця має максимально допустиму межу нагрівання; якщо температура перевищує допустиму, то це призводить до появи жовтих плям, а в кінцевому підсумку - до повноекранного спотворення зображення. 
Всі вищеописані варіанти пошкоджень можуть бути усунені виключно одним способом - повною заміною несправної частини на нову. Кращим вибором для будь-якої моделі будуть оригінальні якісні комплектуючі.
 

Переваги нашого сервіс-центру

При несправності мобільного пристрою, його ремонт або заміну несправної деталі потрібно довірити висококваліфікованому фахівцеві. Наш сервіс-центр в Одесі пропонує послуги майстрів, які мають великий досвід в ремонті сучасних телефонів. Невисока ціна на комплектуючі, а також гарантія на виконану роботу допоможе в подальшому не турбуватися про несправності і проблеми мобільної техніки.

Всі запчастини, що використовуються для заміни зламаних деталей, є оригінальною продукцією, рекомендованою виробниками електроніки. Висока швидкість проведення ремонту дозволить за найкоротший термін і невисоку ціну привести несправність приладу в стан нової техніки.

Вас також може зацікавити:

 
Фото
08.12.2015
На днях разбил сенсорное стекло на телефоне. После пару часов поиска в нете «конторы», где будет ремонтироваться мой смартфон, я остановился на данном сервисе. Причины почему именно ОНИ: 1.Стоимость. В остальных центрах цена была на на 10−15% больше (даже у знакомого и то на 100 грн дороже). 2.Сроки. В других центрах ремонт занимал 3−5 дней, тут телефон сделали в течении дня. 3. Качество. Советую всем!) Отличные ребята, профессиональный коллектив)
Роман
Фото
21.02.2019
У меня сломалась подсветка на электронной книге и я отдал в ремонт ее к вам. Спасибо вам за быструю диагностику и ремонт. Теперь с подсветкой все в порядке!
Mark