Заміна дисплея мобільного телефону

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

 Заміна дисплея мобільного телефону
Зворотній дзвінок
Ціни на ремонтні роботи
Заміна дисплея / сенсорного скла від 30 хв від 300 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.

Дисплей телефону - найважливіша складова роботи сучасного електронного пристрою. Головне призначення - вивід зображення і управління смартфоном. Складається дисплей з рідкокристалічної матриці, може мати додаткові функції, такі як 3D екран. Сучасні моделі пристроїв мають спеціальний захист екрану телефону у вигляді ударостійкого скла, яке оберігає матрицю від пошкоджень і подряпин.

Але далеко не у всіх ситуаціях захисний шар врятує екран телефону від негативного механічного впливу і виникнення несправностей. В такому випадку знадобитися ремонт або заміна несправної деталі телефону, провести яку може наш сервісний центр в Одесі за доступною вартістю.


Причини несправності дисплеїв

Сучасні моделі телефонів оснащені дисплеями великих розмірів, через що більшість несправностей апарату пов'язані саме з ними. Часткова або повна несправність екрану телефону може з'явитися через:

  • механічне пошкодження матриці телефону: падіння, подряпини від твердих предметів, сильні натискання - це основні причини деформації та несправності дисплея;
  • попадання вологи в корпус пристрою в процесі роботи: через вплив рідини на електричні елементи телефону, зображення екрана може спотворюватися, виводити картинку з перешкодами або зовсім нічого не відображати;
  • перегрів смартфона - одна з найбільш актуальних причин несправностей на сьогоднішній день; будь-яка матриця має максимально допустиму межу нагрівання; якщо температура перевищує допустиму  у процесі експлуатації, то це призводить до появи жовтих плям на екрані телефону, а в кінцевому підсумку - до повноекранного спотворення зображення на дисплеї. 
Всі вищеописані варіанти пошкоджень на екрана телефону можуть бути усунені виключно одним способом - повною заміною несправної частини на нову. Кращим вибором для ремонту будь-якої моделі телефону будуть оригінальні якісні комплектуючі на заміну. Здійснити ремонт апарату, та заміну екрану можуть фахівці нашого сервісного центру в Одесі. У них є всі інструменти для виконання необхідних процедур для вашого апарату за помірною вартістю.
 

Переваги нашого сервісного центру

При несправності мобільного пристрою, процедуру його ремонту чи заміни несправної деталі потрібно довірити висококваліфікованому фахівцеві з потрібними інструментами. Наш сервісний центр в Одесі пропонує послуги майстрів, які мають великий досвід в ремонті сучасних телефонів та оснащені сучасними інструментами. Невисока ціна на комплектуючі, а також гарантія на виконану роботу допоможе в подальшому не турбуватися про несправності, ремонт і проблеми мобільної техніки.

Всі запчастини, що використовуються для заміни зламаних деталей в процесі ремонту телефону, є оригінальною продукцією, рекомендованою виробниками електроніки. Висока швидкість проведення ремонту нашими спеціалістами дозволить за найкоротший термін і невисоку вартість привести несправність приладу в стан нової техніки.

Вас також може зацікавити:

 
 Заміна дисплея мобільного телефону - фото 2
26.05.2018
Спасибо смарт-сервису за ремонт ноутбука. Очень бистро качественно отремонтировали, бесплатно обновили драйвера, приятный персонал. Ранее ремонтировал у них телефон, могу сказать лишь то что они мастера своего дела.
Сергей
 Заміна дисплея мобільного телефону - фото 3
26.02.2019
Мне очень понравился ваш сервисный центр. Именно у вас прямо в день обращения по вполне приемлемой цене мне поставили новый корпус на телефон. Рекомендую вас!
Леша