Ремонт Apple iPhone 11 Pro

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт Apple iPhone 11 Pro
Зворотній дзвінок


Ціни на ремонтні роботи
Діагностика (оплачується у разі відмови від роботи) від 10 хв 150 грн
Заміна скла 30 хв 1750 грн
Заміна дисплея 30 хв від 2550 грн
Заміна акумулятора 20 хв 1350 грн
Заміна корпуса 40 хв 4270 грн
Оновлення (програмний ремонт) 15 хв 350 грн
Заміна основної камери 30 хв 2150 грн
Заміна фронтальної камери 30 хв 1380 грн
Заміна шлейфа зарядки 40 хв 750 грн
Заміна динаміка 40 хв 940 грн
Заміна мікрофона 40 хв 775 грн
Заміна шлейфа кнопок гучності 30 хв 830 грн
Заміна скла камери 40 хв 940 грн
Заміна WI-Fi модуля 120 хв уточнювати
Заміна контролера сенсора 120 хв уточнювати
Заміна контролера дисплея 120 хв уточнювати
Заміна контролера живлення 120 хв уточнювати
Заміна контролера заряда Tristar U2 120 хв уточнювати
Заміна аудіокодека 120 хв уточнювати
Чистка плати ультразвуком після потрапляння рідини от 30 хв 500 грн
Заміна вібромотора Taptic Engine 30 хв уточнювати
Заміна антени WI-FI 30 хв 450 грн
Заміна кнопки вмикання 30 хв 750 грн
Пайка (складний ремонт плати) від 30 хв уточнювати
Реболлінг центрального процесора от 180 хв уточнювати
 * Ціна зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою. 
 

З кожною новою моделлю компанія Apple робить свої смартфони все більш надійними та захищеними. Але, на жаль, виключити повністю поломку та зробити ідеальний телефон неможливо. Якщо вам потрібно ремонт iPhone XS або iPhone 11, слід відразу ж звернутися до фахівців сервісного центру. Вони зможуть виконати діагностику, встановити оригінальні запчастини та навіть дати гарантію.

Причини поломок Iphone 11

Причин несправності може бути дуже багато. Але вони групуються у кілька типів:

  • потрапляння рідини, як просто води, так і солодких напоїв;
  • пил та сміття, які псують роз'єми;
  • необережне поводження, удари та падіння;
  • вихід із ладу деталей, причому це може бути пов'язано з іншими варіантами.

Наш сервіс розташований в Одесі, а інженери мають необхідну кваліфікацію. Всі актуальні ціни можна дізнатись із прайс-листа компанії, вартість комплектуючих включена у вказану суму.

Попадання вологи

Айфони 11 усі без винятку оснащені новим індикатором. Він спрацьовує при попаданні вологи. Це не залежить від типу рідини (вода, кава або газування). У звичайному стані він неактивний. Але варто потрапити у воду, він стає червоним. На моделі iPhone 11 індикатор знаходиться внизу на бічному ребрі з боку камер заднього виду.

Порада для користувачів - якщо ви підозрюєте попадання води або бачите сигнал індикатора, вимкніть пристрій. За певних навичок витягніть і вимкніть акумулятор, від'єднавши шлейф. Не змогли – не біда. Ідіть у сервісний центр. Не намагайтеся сушити телефон на батареї або феном.

Забруднення роз'ємів

Про брудні роз'єми свідчить повільна зарядка, відсутність сигналу про підключення елемента живлення. Якщо візуально видно забруднення на порту, варто скористатися зубочисткою. Дерево не завдасть такої шкоди, як це може зробити голка або шпилька. Забезпечте достатню кількість світла.

Але краще звернутися до фахівця. Послуга коштує недорого, проте ви будете впевнені, що пошкодження роз'єму виключено.

Сильні удари

Після такого впливу найчастіше ушкоджується екран. Залежно від ряду факторів може знадобитися заміна корпусу або дисплея. Намагайтеся не користуватися телефоном із тріщинами. Інакше ви ризикуєте зіпсувати смартфон вологою чи пилом. Тоді ремонт коштуватиме набагато дорожче.

Поломка комплектуючих

До таких комплектуючих може належати акумулятор. Досить часта проблема, і пов'язана вона насамперед із використанням неоригінальних зарядних пристроїв. Потрібно розуміти, що встановлення нових деталей гарантує якіснішу роботу телефону на тривалий термін. Тому всі ремонти iPhone XR, а також інших моделей, заміну деталей необхідно проводити через сервісні центри. Вони працюють безпосередньо з виробником та забезпечать якість при відновленні працездатності.

Ремонт Apple iPhone 11 Pro - фото 4
18.09.2018
Обожаю этих ребят за: БЫСТРО=КАЧЕСТВЕННО=ДОВЕРИЕ=ЦЕНА! В моей работе мне очень важно СКОРОСТЬ. Всегда очень быстро! ДОВЕРИЕ: я отдаю технику свою со всеми открытыми приложениями паролями, с которыми можно в Африку завтра же улететь))) И Ноут 2 раза и тел уже 3 раза чинили и всегда как надо и не дороже рынка! И объясняют все спокойно и доходчиво, так что и блондинка (как я) все поймет)
МАрина Бахмацкая
Ремонт Apple iPhone 11 Pro - фото 5
21.02.2019
Остался доволен обслуживанием в этот сервисном центре. Здесь мне за пару дней смогли отремонтировать планшет. Поставили новый корпус, исправили работу камеры (вспышка снова работает). И по цене ремонт обошелся недорого.
Никита