Ремонт iPhone XS

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок
Ремонт iPhone XS
Ціни на ремонтні роботи
Ремонт Iphone XS
Діагностика (сплачується у разі відмови від ремонту) від 10 хв 150 грн
Заміна скла 30 хв уточнювати
Заміна дисплея 30 хв уточнювати
Заміна акумулятора 20 хв 1150 грн
Заміна корпуса 40 хв 2850 грн
Оновлення (програмний ремонт) 15 хв 350 грн
Заміна основної камери 30 хв 2590 грн
Заміна фронтальної камери 30 хв 1380 грн
Заміна шлейфа зарядки 40 хв 750 грн
Заміна динаміка 40 хв 775 грн
Заміна мікрофона 40 хв 720 грн
Заміна шлейфа кнопок гучності 30 хв 750 грн
Заміна скла камери 40 хв 500 грн
Заміна WI-Fi модуля 120 хв 450 грн
Заміна контролера сенсора 120 хв уточнювати
Заміна контролера дисплея 120 хв уточнювати
Заміна контролера живлення 120 хв уточнювати
Заміна контролера заряда Tristar U2 120 хв уточнювати
Заміна аудіокодека 120 хв уточнювати
Чистка плати ультразвуком після потрапляння рідини від 30 хв 500 грн
Заміна вібромотора Taptic Engine 30 хв уточнювати
Заміна антени WI-FI 30 хв 450 грн
Заміна кнопки вмикання 30 хв 750 грн
Пайка (складний ремонт плати) від 30 хв уточнювати
Реболлінг центрального процесора від 180 хв уточнювати
* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.
** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.


Корпорація Apple не втомлюється радувати шанувальників новими розробками, що вражають продуктивністю і функціональністю. Нова модель смартфонів iPhone XS поєднує незмінну якість продукції виробника з можливостями кишенькового персонального комп'ютера. І хоча ймовірність несправності такого девайса вкрай мала, якщо така неприємність все-таки трапилася, допомогти вам зможуть досвідчені інженери «SMART-Сервіс» в місті Одеса. Наш сервіс здатний відновити працездатність айфона навіть в безнадійній ситуації, радуючи клієнтів вартістю послуг, а також швидкістю і якістю ремонту.

Причини несправностей Айфон XS

Найрідше власників iPhone XS турбують апаратні або програмні несправності, що виникли з вини виробника. У разі їх виникнення кращим виходом стане звернення в сервісний центр Apple для гарантійного ремонту. Але якщо термін гарантії минув або виною несправності стала неакуратність користувача, усунення несправності в нашій майстерні обійдеться в меншу ціну при однаковій якості роботи. Головними причинами несправності iPhone XS в Одесі стають:

  • попадання всередину вологи,
  • пил,
  • механічні ушкодження.

Попадання вологи

Виробник максимально захистив Айфон XS від попадання всередину води, чим не можуть похвалитися більш ранні моделі iPhone 7 Plus або iPhone 8 Plus. Незважаючи на це, при досить довгому знаходженні у воді (більше 30 хв) пристрій все ж може постраждати. У такому випадку для відновлення всіх функцій варто звернутися в наш сервісний центр.

Забруднення роз'ємів

Корпус з нержавіючої хірургічної сталі, як і в айфон Х, максимально захищає пристрій від потрапляння пилу всередину. Але роз'єм для зарядного пристрою, гарнітури та динаміки залишаються уразливими для забруднення при роботі в запилених приміщеннях. Ми очистимо iPhone XS від забруднень швидко і за невисокою ціною.

Сильні удари

Хоча Айфон XS оснащений ударостійким склом, його можливості не безмежні. При досить сильному ударі вам доведеться звернутися до майстрів в Одесі для заміни розбитого дисплея. У нашому сервісному центрі швидко і якісно відремонтують смартфон, акуратно встановивши шлейф і відновивши пошкоджені деталі.

Несправність комплектуючих

Навіть при акуратному користуванні можливе виникнення несправностей. Щоб не платити подвійну ціну за ремонтування в точках обслуговування Apple в Україні звертайтеся до нас. Ми з легкістю відновимо працездатність роз'ємів, кнопки живлення або гучності, замінимо батарею, перегоріли контролери живлення чи інший несправний елемент, попередньо провівши ретельну діагностику.

Звернувшись до послуг сертифікованих інженерів «SMART-Сервіс» можна розраховувати на:

  • низьку вартість робіт;
  • використання оригінальних комплектуючих від перевірених постачальників;
  • високу швидкість роботи;
  • отримання гарантії на виконаний ремонт.

Звернувшись до нас, ви зможете знову насолоджуватися бездоганною роботою Айфон XS, не переплачуючи за ремонт.

Фото
23.05.2017
Менял битое стекло на телефоне, телефон покупал в Цитрусе и соответственно в первую очередь обратился к ним. Мне назвали сумму на 400грн дешевле чем в Смарте, но почитав комментарии в интернете решил забросить эту идею и обратился в Смарт. В итоге остался доволен, телефон как новенький, ремонт в короткие срок. Сотрудник даже придержал закрытие магазина лично для меня пока я ехал на такси забрать телефон :) Спасибо ребята !!!
Жэка
Фото
17.11.2018
Скажу честно , первый раз отдал в ремонт технику , MacBook Air A1466 i5 2012 года , перегорела плата оперативной памяти после того как ребёнок разлил случайно воду , плата интегрированная ( впаянна в материнскую) был в iSop , озвучили цену в 5900 грн , на следующий день поехал забрал , цена просто нереальная , был ещё у ребят на Таирово , цена норм , но не было в наличии плат , ехал на работу и увидел вашу вывеску ( честно она не очень заметна , просто стоял в пробке на Канатной и увидел ) думаю зайду и спрошу что по чем и делают ли , делают , сначала попросили 350 грн за диагностику , хотя я уже знал в чем причина , и мне она не нужна в принципе , ну думаю Бог с вами , цену озвучили более чем в два раза дешевле у конкурентов , хотя цену мне парень написал вообще на олх, когда я им там задал вопрос , цена осталась та же и в сервисе , вообщем сутки работаю с маком проблем нет , сделали четко , но чуть дольше чем обещали , но главное результат , и аванс в 350 грн учли в стоимость ремонта , так что скажу одно , стоить доверить этим ребятам вашу технику , я надеюсь не скоро к ним попаду ))) но всё же цена намного дешевле , поверьте я объехал очень много сервисов и тех кто считает себя представителями ( хотя из в нашей стране априори нету ) гуд ребятам ! Успехов , и спасибо мастеру !)
Геннадий