Ремонт iPhone 6s

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Зворотній дзвінок
Ремонт iPhone 6s

Ціни на ремонтні роботи

Ремонт Iphone 6s
Діагностика (сплачується у разі відмови від ремонту) від 10 хв 150 грн
Заміна скла 30 хв 1700 грн
Заміна дисплея 30 хв від 600 грн
Заміна акумулятора 20 хв 500 грн
Заміна корпуса 40 хв від 300 грн
Заміна кнопки Home 15 хв 300 грн
Оновлення (програмний ремонт) 15 хв 350 грн
Заміна основної камери 30 хв 350 грн
Заміна фронтальної камери 30 хв 300 грн
Заміна шлейфа зарядки 40 хв 400 грн
Заміна динаміка 40 хв 300 грн
Заміна мікрофона 40 хв 300 грн
Заміна шлейфа кнопок гучності 30 хв 400 грн
Заміна підсвітки дисплея 60 хв 700 грн
Заміна скла камери 40 хв 350 грн
Заміна WI-Fi модуля 120 хв 940 грн
Заміна контролера сенсора 120 хв 1050 грн
Заміна контролера дисплея 120 хв уточнювати
Заміна контролера живлення 120 хв 940 грн
Заміна контролера заряда Tristar U2 120 хв 940 грн
Заміна аудиокодека 120 хв уточнювати
Чистка плати ультразвуком після залиття рідиною від 30 хв 500 грн
Заміна вібромотора Taptic Engine 30 хв уточнювати
Заміна антени WI-FI 30 хв уточнювати
Заміна кнопки вмикання 30 хв 500 грн
Пайка (складний ремонт плати) від 30 хв уточнювати
Реболлінг центрального процесора від 180 хв 1050 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися по причині різної якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.

** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.


Причиною несправності смартфонів iPhone 6s найчастіше є зовнішні фактори. Виробники подбали про якість начинки і корпусу, але активне використання гаджета може обернутися плачевними наслідками для нього.  У кожній із ситуацій усунути проблему допоможе сервісний центр "SMART-Service" в Одесі. Ми здійснюємо ремонт будь-якої складності, пропонуємо доступні ціни, використовуємо оригінальні запчастини та вкладаємося в чіткі терміни.

Часті причини несправності iPhone 6s:

Контакт з водою

Якщо ви не використовували вологозахисний чохол, контакт з водою згубний для телефону. При його випадковому зануренні обмежитися тільки лише просушкой не вийде. Буде потрібно розкрити корпус, видалити воду, очистити контакти, щоб запобігти їх окисленню;

Падіння або удари твердими предметами

При падінні або ударі найчастіше страждає скло. У деяких випадках разом зі склом може бути пошкоджена матриця пристрою. Тому потрібно повна заміна, перепайка контактів і заміна шлейфу;

Домашні тварини

Зміна зображень на дисплеї може привернути увагу домашніх тварин. Тому нерідко до нас звертаються власники айФон 6с зі смартфонами, які мають пошкодження корпусу, тріщини скла, зруйновані кнопки або сторонні артефакти на екрані. Проблема вирішується заміною матриці;

Маленькі діти

Виробники смартфонів постаралися зробити пристрій максимально витривалим. Але при попаданні в руки до дітей навіть міцний сталевий корпус і сапфірове скло не здатні витримати навантаження. В ремонт надходять смартфони, які розфарбовували фарбами, обклеювали пластиліном, підкидали в повітря і перевіряли на плавучість. З будь-якою з проблем успішно справляються майстри нашого сервісу;

Неоригінальна зарядка, неправильна експлуатація акумулятора

Регулярне використання зарядного пристрою, виконаного китайськими виробниками, поступово виводить акумулятор з ладу. Також, якщо залишати телефон на спеці або морозі, батарея може роздутися. У "СМАРТ-Сервіс" проблему усунуть за 15 хвилин. Досить буде видалити акумулятор, який вийшов з ладу, при необхідності зачистити платформу і встановити нову батарею.

Як ми проводимо заміну батареї Apple iPhone 6


Переваги звернення в наш сервісний центр

Сервісний центр "SMART-Service" пропонує оперативний ремонт айФон 6с. Ми працюємо з усіма видами несправностей.  У штаті нашого сервісного центру працюють перевірені фахівці, які є не тільки досвідченими інженерами, а й активними користувачами різного виду техніки, що дозволяє швидко виявляти причини несправностей. В ремонті ми використовуємо оригінальні запчастини. На всі види послуг надається гарантія. Ми пропонуємо доступні ціни та зручні строки виконання ремонту. Уточнити вартість і задати питання ви можете за телефоном або в нашому сервісі в Одесі.

Фото
14.01.2016
Необходимо было восстановить на телефоне потерянную информацию. Восстановили больше чем ожидал. Очень быстро и профессионально. Спасибо большое)
Александр
Фото
28.11.2016
Замена батареи в МакБуке Про. За день заказали и получили батарею, за час все поставили и протестировали. Вышло значительно быстрее и дешевле, чем в авторизованных сервисных центрах за пределами Украины.
Eugene Rozov