Ремонт соковитискачів

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт соковитискачів
Зворотній дзвінок


Ціни на ремонтні роботи

Діагностика (оплачується в разі відмови від ремонту)  від 20 хв від 350 грн
Ремонт від 40 хв від 350 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти і може відрізнятися по причині різної якості комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.
** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не включає в себе час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.


Соковижималка - дрібна побутова техніка, що використовується для швидкого приготування соків. Для цього в її конструкції передбачений електродвигун і гвинти, які впливають на м'якоть фруктів. При інтенсивної експлуатації продуктивність і швидкість скорочують термін його служби. Це може виникнути і при природному зносі або недотриманні інструкції виробника. Визначити причину поломки і усунути її допоможуть майстри сервісного центру SMART-Service в Одесі. Ми займаємося обслуговуванням і ремонтом побутової техніки різних брендів.

Основні несправності соковижималок

Соковижималка - прилад, що використовується для приготування свіжих соків. Виробники пропонують пристрої шнекового і відцентрового типу. Деякі моделі можуть обробляти тільки цитрусові фрукти - апельсини, лимони, мандарини і грейпфрути. Однак бувають і універсальні пристрої, за допомогою яких можна приготувати сік з будь-яких фруктів, ягід і овочів.

Незважаючи на просте призначення, соковижималки мають складну конструкцію, в яку входить двигун, гвинти і безліч інших деталей. Кожна з них не захищена від природного зносу або механічних впливів, які можуть негативно впливати на продуктивність. Майстрам сервісного центру SMART-Service найчастіше доводиться ремонтувати і міняти:

 • двигун,
 •  держатель сита,
 • плату харчування,
 • систему харчування,
 • фіксатори корпуса і ін.

Попередньо проводиться безкоштовна діагностика з використанням сучасного високоточного обладнання. За її результатами визначається обсяг, термін та вартість ремонту приладу. Ми співпрацюємо з постачальниками оригінальних запчастин, що гарантує якість проведених робіт.

Коли необхідний ремонт соковижималки

У більшості випадків соковижималку купують для того, щоб щоранку пити свіжовичавлені соки. Тому навіть дрібну поломку можна виявити відразу. Зазвичай користувачі звертають увагу на те, що пристрій:

 • не включається,
 • погано віджимає фрукти і ягоди,
 • підтікає,
 • не подає сік після віджимання,
 • повільно працює,
 • брудниться в меззі (залишки фруктів),
 • видає нехарактерні звуки,
 • б'є струмом і т.д.

ці проблеми можуть бути наслідком природного зносу або заводський брак. Однак найчастіше причиною служить ігнорування рекомендацій виробника по експлуатації, використання приладу не за призначенням або нестабільна напруга в електромережі. Іноді пристрої падають або піддаються іншим механічним впливам. Навіть незначна вм'ятина і скол на корпусі може вплинути на продуктивність.

Деякі проблеми користувач може усунути самостійно. Наприклад, він може розібрати і помити сітку або видалити скопилася мезгу. Слід пам'ятати, що в конструкцію приладу входять гострі і небезпечні деталі. Тому не можна самостійно розкривати корпус. Для цього потрібно викликати майстра.

Ремонт соковижималок: переваги обслуговування СЦ «SMART-Service»

Сервісний центр SMART-Service в Одесі надає кваліфіковані ремонтні послуги. Для цього у нас є власна матеріально-технічна база, запас оригінальних запчастин і команда, в яку входять майстри з «золотими» руками. Ми готові взятися навіть за складний випадок і надати гарантію на роботу.

Переваги ремонту мобільних телефонів, кухонної і побутової техніки в СЦ SMART-Service:

 • безкоштовна діагностика,
 • швидке і точне визначення причини поломки,
 • мінімальні терміни усунення несправності,
 • доступні ціни,
 • індивідуальний підхід.

Для отримання докладної інформації про умови обслуговування напишіть в онлайн-чат або зателефонуйте за номерами, прикріпленим в шапці сайту.

Як викликати майстра?

Команда сервісного центру SMART-Service складається з кваліфікованих інженерів і майстрів, готових відремонтувати техніку на дому або в офісі клієнта в Одесі. Щоб викликати їх, зателефонуйте за номерами в шапці сайту. Тут же прикріплений графік роботи СЦ. Можете також написати консультанту онлайн-чату або клікнути на кнопку «Зворотній дзвінок». Оператор передзвонить, щоб прийняти заявку.

Ремонт соковитискачів - фото 2
14.05.2018
Отличный сервис, заменили аккумулятор на моём Huawei Nexus 6p. Персонал очень понравился, рассказали обо всех этапах ремонта, сложностях, отдали в руки старый аккумулятор, ответили на все вопросы. Стараются выполнить всё в срок и могут сказать когда забирать гаджет с точностью до часа) Рекомендую
Валерий
Ремонт соковитискачів - фото 3
20.02.2019
Обращался к вам впервые. Хочу сказать большое спасибо за быстрый ремонт моего телефона. Поставили новый корпус и отремонтировали динамики. Телефон стал выглядеть и работать как новый.
Боря