Ремонт аудіотехніки та відеотехніки

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт аудіотехніки та відеотехніки
Зворотній дзвінок
Ремонт аудио- и видеотехники

Ціни на ремонтні роботи

Ремонт музичних центрів
від 2-х днів 
від 300 грн
Ремонт автомагнітол та посилювачів для авто від 2-х днів  від 300 грн
Ремонт проекторів від 2-х днів від 300 грн
Ремонт аудіо-підсилювачів та ресіверів від 2-х днів від 900 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти та може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.
** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не міститиме час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.


Сьогодні важко уявити будинок або офіс, в якому б не було аудіо або відеотехніки. До того, щороку її стає все більше. Якщо раніше було досить телевізора і радіоприймача, зараз люди користуються музичними підсилювачами, проекторами, ресиверами, радіо- і відеонянями. Проте, незалежно від типу і моделі, усі пристрої вимагають однаково дбайливого відношення. При недбалому використанні й ігноруванні рекомендацій виробника, аудіо- і відеотехніку легко зламати. Відновити її роботу можна, звернувшись в сервісний центр або викликавши майстра додому.

Види аудіотехніки й відеотехніки, які варто лагодити

Аудіо- і відеотехніка – пристрої, що використовуються для відтворення або посилення звуку і зображення. Застосовуючи різні способи підключення, вона доставляє більше вражень і задоволення від прослуховування музики або перегляду фільмів. Деякі пристрої мають утилітарну функцію. Наприклад, радіо- і відеоняні допомагають батькам видалено стежити за дитиною.

До техніки для будинку, яка вимагає дотримання рекомендацій виробників і своєчасного ремонту, відносяться:

 • ресивери цифрового телебачення,
 • музичні центри,
 • динаміки,
 • MP3 і CD програвачі,
 • навушники,
 • проектори,
 • автопідсилювачі.

Несправності в роботі цього устаткування повинен усувати сертифікований майстер. За необхідністю користувач може переналаштовувати техніку. Але заміну матриці, материнських плат, динаміків і інших елементів треба проводити в умовах сервісу.

Найбільш часті несправності аудіотехніки й відеотехніки

Сьогодні добре налагоджено постачання в Україну відео- і аудіотехніка виробників світового рівня, які використовують якісні комплектуючі й матеріали. Попри те, що кожен бренд, що поважає себе, надає гарантію на продукцію, час від часу користувачі вимушені звертатися в сервісний центр. Вони можуть скаржитися на те, що:

 • пропав звук,
 • з'явилися сторонні звуки й вібрації,
 • пропало зображення,
 • з'явилися дефекти на картинці,
 • пристрій перестав заряджатися або повільно заряджається,
 • на екрані стали з'являтися смуги або брижі,
 • під час роботи апаратура нагрівається і відключається,
 • відсутня реакція на натиснення кнопок або включення.

У більшості випадків причина несправності – недотримання умов експлуатації. Відеотехніка й аудіотехніка може піддаватися механічним діям, дії вологи та високої температури. Власник може упускати пристрій, неправильно заряджати його, використати неякісні носії для прочитування і запису. До об'єктивних причин можна віднести заводський брак, внутрішні збої й скачки напруги. У будь-якому разі виправити ситуацію і провести відлагодження деталей можна тільки звернувшись в сервісний центр.

Переваги нашого сервісного центру

Сервісний центр «SMART-Service» займається діагностикою, ремонтом і обслуговуванням техніки різних брендів і призначення. Для цього ми зібрали команду, до якої увійшли майстри з «золотими» руками та солідним досвідом. У їх розпорядженні є устаткування для пошуку джерела проблеми й оригінальні запчастини, що допомагають цю проблему розв'язати. Звернувшись до них, можете розраховувати на:

 • безкоштовну діагностику,
 • швидке визначення й усунення несправності,
 • використання оригінальних комплектуючих,
 • доступні ціни.

Для замовлення майстра додому й отримання інформації про терміни ремонту устаткування телефонуйте за номерами в шапці сайту, напишіть в онлайн-чат або заповніть онлайн-заявку.

Ремонт аудіотехніки та відеотехніки - фото 3
17.11.2018
Скажу честно , первый раз отдал в ремонт технику , MacBook Air A1466 i5 2012 года , перегорела плата оперативной памяти после того как ребёнок разлил случайно воду , плата интегрированная ( впаянна в материнскую) был в iSop , озвучили цену в 5900 грн , на следующий день поехал забрал , цена просто нереальная , был ещё у ребят на Таирово , цена норм , но не было в наличии плат , ехал на работу и увидел вашу вывеску ( честно она не очень заметна , просто стоял в пробке на Канатной и увидел ) думаю зайду и спрошу что по чем и делают ли , делают , сначала попросили 350 грн за диагностику , хотя я уже знал в чем причина , и мне она не нужна в принципе , ну думаю Бог с вами , цену озвучили более чем в два раза дешевле у конкурентов , хотя цену мне парень написал вообще на олх, когда я им там задал вопрос , цена осталась та же и в сервисе , вообщем сутки работаю с маком проблем нет , сделали четко , но чуть дольше чем обещали , но главное результат , и аванс в 350 грн учли в стоимость ремонта , так что скажу одно , стоить доверить этим ребятам вашу технику , я надеюсь не скоро к ним попаду ))) но всё же цена намного дешевле , поверьте я объехал очень много сервисов и тех кто считает себя представителями ( хотя из в нашей стране априори нету ) гуд ребятам ! Успехов , и спасибо мастеру !)
Геннадий
Ремонт аудіотехніки та відеотехніки - фото 4
14.05.2018
Отличный сервис, заменили аккумулятор на моём Huawei Nexus 6p. Персонал очень понравился, рассказали обо всех этапах ремонта, сложностях, отдали в руки старый аккумулятор, ответили на все вопросы. Стараются выполнить всё в срок и могут сказать когда забирать гаджет с точностью до часа) Рекомендую
Валерий