Ремонт аудіотехніки та відеотехніки

Чому саме ми

Безкоштовна
діагностика

Досвідчені
інженери

Оригінальні
запчастини

Терміновий
ремонт

Будь-які форми
оплати

Ремонт аудіотехніки та відеотехніки
Зворотній дзвінок
Ремонт аудио- и видеотехники

Ціни на ремонтні роботи

Ремонт музичних центрів
від 2-х днів 
від 300 грн
Ремонт автомагнітол та посилювачів для авто від 2-х днів  від 300 грн
Ремонт проекторів від 2-х днів від 300 грн
Ремонт аудіо-підсилювачів та ресіверів від 2-х днів від 900 грн

* Ціна, зазначена на сайті, не є договором публічної оферти та може відрізнятися через різну якість комплектуючих і курсу валют на момент проведення ремонту.
** Зазначений час ремонту є орієнтовним, не міститиме час на оформлення замовлення, зарядку і перевірку всіх функцій пристрою.


Сьогодні важко уявити будинок або офіс, в якому б не було аудіо або відеотехніки. До того, щороку її стає все більше. Якщо раніше було досить телевізора і радіоприймача, зараз люди користуються музичними підсилювачами, проекторами, ресиверами, радіо- і відеонянями. Проте, незалежно від типу і моделі, усі пристрої вимагають однаково дбайливого відношення. При недбалому використанні й ігноруванні рекомендацій виробника, аудіо- і відеотехніку легко зламати. Відновити її роботу можна, звернувшись в сервісний центр або викликавши майстра додому.

Види аудіотехніки й відеотехніки, які варто лагодити

Аудіо- і відеотехніка – пристрої, що використовуються для відтворення або посилення звуку і зображення. Застосовуючи різні способи підключення, вона доставляє більше вражень і задоволення від прослуховування музики або перегляду фільмів. Деякі пристрої мають утилітарну функцію. Наприклад, радіо- і відеоняні допомагають батькам видалено стежити за дитиною.

До техніки для будинку, яка вимагає дотримання рекомендацій виробників і своєчасного ремонту, відносяться:

 • ресивери цифрового телебачення,
 • музичні центри,
 • динаміки,
 • MP3 і CD програвачі,
 • навушники,
 • проектори,
 • автопідсилювачі.

Несправності в роботі цього устаткування повинен усувати сертифікований майстер. За необхідністю користувач може переналаштовувати техніку. Але заміну матриці, материнських плат, динаміків і інших елементів треба проводити в умовах сервісу.

Найбільш часті несправності аудіотехніки й відеотехніки

Сьогодні добре налагоджено постачання в Україну відео- і аудіотехніка виробників світового рівня, які використовують якісні комплектуючі й матеріали. Попри те, що кожен бренд, що поважає себе, надає гарантію на продукцію, час від часу користувачі вимушені звертатися в сервісний центр. Вони можуть скаржитися на те, що:

 • пропав звук,
 • з'явилися сторонні звуки й вібрації,
 • пропало зображення,
 • з'явилися дефекти на картинці,
 • пристрій перестав заряджатися або повільно заряджається,
 • на екрані стали з'являтися смуги або брижі,
 • під час роботи апаратура нагрівається і відключається,
 • відсутня реакція на натиснення кнопок або включення.

У більшості випадків причина несправності – недотримання умов експлуатації. Відеотехніка й аудіотехніка може піддаватися механічним діям, дії вологи та високої температури. Власник може упускати пристрій, неправильно заряджати його, використати неякісні носії для прочитування і запису. До об'єктивних причин можна віднести заводський брак, внутрішні збої й скачки напруги. У будь-якому разі виправити ситуацію і провести відлагодження деталей можна тільки звернувшись в сервісний центр.

Переваги нашого сервісного центру

Сервісний центр «SMART-Service» займається діагностикою, ремонтом і обслуговуванням техніки різних брендів і призначення. Для цього ми зібрали команду, до якої увійшли майстри з «золотими» руками та солідним досвідом. У їх розпорядженні є устаткування для пошуку джерела проблеми й оригінальні запчастини, що допомагають цю проблему розв'язати. Звернувшись до них, можете розраховувати на:

 • безкоштовну діагностику,
 • швидке визначення й усунення несправності,
 • використання оригінальних комплектуючих,
 • доступні ціни.

Для замовлення майстра додому й отримання інформації про терміни ремонту устаткування телефонуйте за номерами в шапці сайту, напишіть в онлайн-чат або заповніть онлайн-заявку.

Ремонт аудіотехніки та відеотехніки - фото 3
13.04.2017
Заказывал по «новой почте» батарею hp probook 4510s, прислали немного не ту модель, отправил обратно поменяли без проблем (за пересылку ничего не заплатил) остался доволен!
Игорь
Ремонт аудіотехніки та відеотехніки - фото 4
27.05.2015
Ремонтировал здесь Canon 550D. Что могу сказать — только положительные эмоции. Приняли вежливо, вразумительно объяснили варианты диагностики и ремонта. На просьбу сделать по возможности быстрее (я из другого города) — пошли на встречу. Сервис-мастер починил камеру очень быстро. Так что рекомендую!
Жариков Дмитрий