Сотова ручка з GPS від Apple

2013-08-07
Сотова ручка з GPS від Apple

Уміння дивувати своїх споживачів у яблучної компанії не віднімеш. Не так давно, Apple запатентували дивовижне пристрій-комп'ютер, таке, що поміщається в мініатюрному корпусі ручки. Спроби винайти подібний гаджет робилися компанією ще в 1998 році. Проте сьогодні, в пристрій були внесені деякі технологічні зміни.

По суті, пристрій є смартфоном, виконаним у формі кулькової ручки. Девайс здатний використати GPS- зв'язок і поєднує в собі деякі інші функції стільникових телефонів. Пристрій навіть оснащується невеликим дисплеєм, хоча він і не сенсорний.

Принцип дії нового пристрою

Девайс працює таким чином: він оцифровує інформацію за допомогою встановлених датчиків руху, а потім представляє її у літерно-цифровому, або ж графічному виді. Це може означати, що за допомогою пристрою можна буде писати звичним чином, а девайс сприйматиме рухи руки й перетворюватиме їх в текстовий вид. По суті, це буде набагато простіше, ніж використати клавіатуру для введення. До того, девайс буде здатний перекладати текст у звук і навпаки!

Вже не терпиться подивитися, що ж у результаті в Apple вийде з цієї ідеї. Сподіваємося, новий пристрій не займе наступне місце в списку незручних і непрактичних винаходів, якими сьогодні повниться ринок. Крім того, все ще жевріє надія, що пристрій не коштуватиме стільки, що дозволити собі їм володіти зможуть лише обрані "сильні світу цього".