Спільний проект Lenovo і Intel

2013-08-07
Спільний проект Lenovo і Intel

Розроблений спільними зусиллями Lenovo та Intel смартфон був анонсований ще на світовій виставці технологій CES на початку 2013 року. Нарешті, продукт офіційно представлений в Росії.

Новий смартфон з кодовою назвою «K900» оснащений дисплеєм гідністю в 5, 5 дюйма і працює на процесорі Intel Atom останнього покоління, частота якого складає 2 ГГц.

У Intel останнім часом спостерігається велика активність по просуванню власних процесорів на ринку мобільних пристроїв. На цей час, там доки домінує корпорація Qualcomm. Маркетологи Intel представляють громадськості кожен новий вихід подібного девайса в якості спільного проекту. Презентація смартфону також була спільним заходом і супроводжувалася спільним прес-релізом. Буквально нещодавно, за подібною схемою був представлений світу планшетний комп'ютер на базі процесора Atom від корпорації Senkatel.

Опис смартфону K900

По відгуках критиків і експертів, новий смартфон виглядає досить привабливо. Його легко можна віднести до класу планшетофонів. Екран Full HD, товщина корпусу — всього 6 міліметрів... Корпус виконаний частково з металу — задня кришка з якісної нержавіючої сталі прикручена справжніми гвинтами до корпусу, що виглядає досить стильно. Важить девайс всього 160 грамів, що також досить непогано для таких розмірів.

Новий «смартфон-планшет» оснащений 2 Гігабайтами оперативної пам'яті й 16 Гігабайтами вбудованої пам'яті «на борту raquo;. Проте, для зберігання інформації користувачі зможуть розпоряджатися додатковими 9 Гігабайтами.

Місткість акумулятора нового девайса складає 2500 мАч. Цього, на думку виробників, повинно буде хапати на добу роботи без додаткового заряджання, при середній активності смартфону. Також, новинка оснащена камерою гідністю в 13 мегапікселів, обладнаною автофокусом, світлодіодним спалахом. Плюс до цього, на передній панелі знаходитиметься фронтальна камера, гідністю у 2 мегапікселі.

Новий смартфон від Lenovo працюватиме на базі операційної системи Android версії 4.2, поверх неї буде встановлена фірмова «шкірка» Lenovo ideaDesktop.