Як розблокувати або відкрити Apple ID?

2018-07-30
Як розблокувати або відкрити Apple ID?Шанувальники цінують техніку Apple не тільки за розкручений бренд. Вона рідко потребує ремонту, програмне забезпечення розробляється спеціально під неї. Але користувачі, вперше зіткнулися з пристроями корпорації, часто зазнають труднощів в освоєнні незвичного інтерфейсу. Одним з часто виникаючих труднощів стає активація або розблокування ідентифікатора Apple ID.

Що таке Apple ID?

Для користування більшістю сервісів Apple, пов'язаних із завантаженням, купівлею або зберіганням контенту, потрібен ідентифікатор, що ідентифікує особу користувача. Саме для цього і застосовується Apple ID.

За допомогою облікового запису можна купувати контент в iTunes Store, App Store, iBooks Store, завантажувати файли в iCloud і т . д. До того ж, обліковий запис працює для всіх пристроїв ( iPhone , iPad, MacBook) одного користувача . При підключенні до існуючого ідентифікатором, новий гаджет отримує настройки, збережені в особистому кабінеті, доступ до зроблених покупок, платіжної інформації, файлів iCloud і т. Д.

За допомогою прив'язки до Apple ID також можна заблокувати вкрадене пристрій. З метою безпеки профіль блокується після введення кілька разів поспіль неправильних облікових даних.

Як відкрити Apple ID?

Щоб створити обліковий запис достатньо наявності діючої електронної пошти, до якої прив'язується ідентифікатор.Підключення нового профілю можливо під час початкової настройки гаджета, при першому користуванні iTunes або iCloud, відвідуванні сайту AppleID.

Щоб відкрити новий обліковий запис треба натиснути «Створити Apple ID» . Після цього система запропонує заповнити поля реєстрації, представлені:


 • Працюючим адресою електронної скриньки, на який відправиться лист для підтвердження реєстрації. Ім'я електронної поштової скриньки також стане вашим логіном;

 • Паролем;

 • Датою народження;

 • Трьома контрольними питаннями і вашими відповідями на них;

 • Резервним адресою e-mail, якщо ви не підключили двоетапну перевірку.
 • Особливість двоетапної або двухфакторной аутентифікації в тому, що отримати доступ до інформації в існуючому ідентифікатор можуть тільки довірені пристрою. При першій авторизації з нового гаджета на екранах раніше підключених пристроїв відображається шестизначний код, який і треба ввести у відповідне поле. На останніх версіях iOS відключення двухфакторной авторизації не передбачено.
  Щоб відкрити новий ідентифікатор, платіжну інформацію вказувати необов'язково.

  Як розблокувати Apple ID ?

  Якщо при спробі увійти в обліковий запис кілька разів використовувалися неправильні дані, ідентифікатор буде автоматично заблокований в цілях безпеки. Щоб відкрити Apple ID, доведеться скористатися одним із способів відновлення або скидання пароля.
  Одним з поширених способів розблокування вважається відвідування сайту iForgot, де система запропонує пройти авторизацію за допомогою існуючого пароля або створити новий після перевірки особистих даних.

  Розблокування можлива після відправлення листа на прив'язаний електронну поштову скриньку або отримання відповідей на контрольні питання.

  При використанні двофакторної аутентифікації, щоб відкрити заблокований Apple ID, треба мати доступ до довіреній пристрою або номеру телефону, куди і відправиться ключ відновлення.

  Нюансом зміни пароля може бути потреба його поновлення в деяких службах, захищених ідентифікатором.
  Якщо розблокувати профіль за допомогою цих способів не вийшло, за допомогою краще звернутися в техпідтримку Apple.