Заміна скла на Apple Watch 3

2019-02-15
Заміна скла на Apple Watch 3

Третя модель Apple Watch порадувала користувачів підтримкою LTE і власним модулем зв'язку. Покращала і герметичність пристрою. Але попри розширення функціонала, слабкі місця залишилися. Заміна скла — як і раніше найпопулярніша операція, якій піддається девайс. Для ремонту техніки Apple можна звернутися в профільний сервісний центр або спробувати зробити все самостійно.

Причини ушкодження скла на Apple Watch 3

Виробник стверджує, що передня панель надійно захищена від механічних ушкоджень. Використання олеофобного покриття сапфірового скла дійсно дозволяє подовжити експлуатаційний термін екрану. Але точкова дія здатна пошкодити його поверхню.

Поява Apple Watch 3 в сервісних центрах — не така вже рідкість. І саме заміна скла — найпоширеніша проблема девайса. Серед інших причин звернення до фахівців найбільш частими є:

1. Збої в роботі програмного забезпечення

Як правило, якщо причина саме в цьому, вона виникає на самому початку. Для її усунення досить замінити батарею, оновити прошивку або перезавантажити розумний годинник. Якщо ж це не допомогло, звертайтеся по допомогу до фахівців сервісного центру.

2. Проникнення вологи

Попри підвищену герметичність покриття Apple Watch 3 і посилений захист механізму від бруду і води, з часом ці показники можуть погіршуватися. Для того, щоб вийти з ладу техніці досить всього однієї краплі рідини.

3. Механічне ушкодження

Сильний удар, падіння під час зміни ремінця або надмірний тиск на тачскрин — найбільш поширені причини несправності годинника. При появі сколов, тріщин або подряпин допоможе заміна скла.

Профілактика ушкоджень дозволить вам не лише уберегти улюблений гаджет від несправності, але і заощадити на оплаті послуг фахівця. Як рекомендує сам виробник, годинник має бути сухим і чистим. Це дозволить досягти максимального комфорту носіння й уберегти пристрій від виникнення ушкоджень.

Заміна скла на Apple Watch 3: інструкція

Ремонт годинника — дуже копітка робота внаслідок близького розташування деталей. Якщо ви хочете добитися ідеального результату, краще довірити цю операцію професіоналам.

Для самостійної заміни екрану вам знадобиться:

 • ультрафіолетова лампа;
 • вакуумний сепаратор (7 дюймів);
 • УФ клей (LOCA TP1000, TP2500);
 • ізоляційна стрічка, скотч, звичайні леза;
 • пінцет, лопатка, спирт, серветки, волосінь.

Тепер можна приступати до відновлення Apple Watch 3. Послідовно виконайте наступні дії:

1. Зніміть дисплей

За допомогою сепаратора розігрійте годинник до 80°С. Змочите тупу сторону леза спиртом і проведіть по усьому периметру простору між корпусом і екраном. Підніміть його.

2. Відокремте скло

Це найтрудомісткіший етап ремонту. Зробіть наступне:

 • відкрутіть гвинт захисту і відстебніть шлейф живлення;
 • за допомогою леза акуратно відріжте мідний скотч;
 • невеликий фрагмент клейкої стрічки прикріпите сепаратором, згори розмістите дисплей і придавіть, щоб він зафіксувався (при 80°С);
 • лопаткою, змоченою в спирті, відокремте шлейф тачскрина;
 • заведіть тонку волосінь під дисплей (від кута) і зніміть скло;
 • ганчірочкою скачайте залишки клею і протріть його спиртом.

Якщо ви правильно усі зробили й скло відокремилося, приступайте до наступного етапу.

3. Заміна тачскрина:

Для заміни елементу дотримуйтеся інструкції:

 • крапніть на дисплей невелику краплю клею і дуже повільно покладіть на нього новий тачскрин;
 • після рівномірного розподілу гелю встановіть екран максимально рівно і засвітіть ультрафіолетом;
 • протріть надлишки клею і склейте шлейф тачскрина з дисплеєм;
 • підключіть шлейф АКБ і закрутіть захист;
 • так само завершіть відновлення інших шлейфів і скріпите їх з корпусом.

Якщо ваші Apple Watch 3 вийшли з ладу, це зовсім не означає, що настало час купувати новий годинник. У більшості випадків треба лише знайти сервісний центр, в якому зможуть відновити працездатність гаджета. Іноді для цього досить замінити батарею, перевірити прилягання шлейфів або справність інших деталей пристрою.