iPhone не бачить Bluetooth пристрою – що робити?

2019-02-14
iPhone не бачить Bluetooth пристрою – що робити?

Продукція відомого американського бренду Apple — зразок сучасних технологій. Проте користувачам все ж доводиться час від часу стикатися з несправностями популярних гаджетів.

Одна з найбільш поширених — проблеми в підключенні Bluetooth, коли телефон не бачить інші пристрої. Багато хто може сказати, що через це перестали користуватися ним і не хочуть возитися з цим. Цілком ймовірно, що це перший “дзвіночок” серйозної несправності. Тому слід відправитися в сервісний центр, який спеціалізується на ремонті Apple iPhone.

Чому з'єднання не відповідає?

Ви можете самостійно визначити, що причина збоїв саме в несправності Bluetooth за наступними ознаками:

 • немає зв'язку;
 • iPhone не бачить інші пристрої;
 • ваш телефон розпізнає їх, але не підключається;
 • висне під час активації Блютуз.

Смартфони Apple мають власні конструктивні особливості. Одна з них — близький зв'язок Блютуз і Wi-Fi. Тому вищеперелічені ознаки у поєднанні зі збоями в роботі Інтернету вказують на необхідність звернутися по професійну допомогу.

Найбільш поширеними причинами проблем з підключенням Bluetooth є:

 • ушкодження прошивки, материнської плати або її контактів;
 • збої програмного забезпечення;
 • конфлікт додатків.

Скачування неперевірених даних на iPhone може призвести до порушень в роботі ПЗ. А такі негативні зовнішні чинники, як підвищена температура, корозійні явища, удари, падіння або короткі замикання можуть стати причиною ушкодження материнської плати апарату.

Як виконати скидання усіх налаштувань?

Проблеми з безпровідним з'єднанням можуть виникнути, якщо Айфон завис і не бачить інші пристрої. Для того, щоб відновити роботу досить перезавантажити смартфон. Після цього оперативна пам'ять телефону повністю очиститься, ушкодження будуть усунені, а функціонуючі додатки автоматично закриються.

Якщо Айфон не бачить гаджети в зоні доступу, повторно під'єднайте Bluetooth. Варто перезапустити систему не лише на самому телефоні, але і на аксесуарах до нього. Якщо ці рекомендації не допомогли впоратися з несправністю, скиньте мережеві параметри свого iPhone. Для цього послідовно виконаєте наступні дії: “Налаштування” — “Основні” — “Скидання” — “Скинути налаштування мережі”. Перш ніж оновити параметри, варто створити резервну копію даних. Хоча коли йдеться про усунення несправностей Bluetooth, контент не повинен зникнути.

Якщо ви усі виконали, а підключити потрібний безпровідною девайс так і не вдалося, розірвіть повідомлення, яке не бачить ваш телефон. Для цього досить відключити синхронізацію в налаштуваннях мережі. Почекайте 1-2 хвилини й спробуйте знайти з'єднання знову.

Іноді Bluetooth відмовляється працювати при передачі даних, які містять вірус. Відновивши ПЗ ви зможете видалити усе “інфіковані” документи. Зробити це досить легко:

 • вимкніть iPhone;
 • запустіть iTunes на персональному комп'ютері й підключіть до нього телефон;
 • знайдіть гарнітуру в програмі;
 • відкрийте вкладку “Відновити”;
 • підтвердіть дію.

Для відновлення роботи ПЗ телефону не обов'язково використовувати персональний комп'ютер, досить мобільного Інтернету. Якщо після перезавантаження iPhone як і раніше не бачить інші гаджети, проблема в несправності внутрішніх деталей. Причиною несправності може бути знос або ушкодження материнської плати, модему або антени. Якщо ви купили телефон з ліцензією, такий розвиток подій — рідкість. І вихід з ситуації тільки один — звернутися в сервісний центр.